Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Ако има 4-та вълна и не представлява трудност, пиши ми 5(пет) стикера с ник-а ми. Плюс цената ще има и почерпка. Благодаря ти предварително.

    Коментар


    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Аз съм скромен,само 4 за външно залепване с ника ми...А за почерпката е ясно.Даже се наема за разпространението на стикерите в западна Шопландия
      Виден столичен ихтиолог

      Коментар


      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Незнам дали съм в тази вълна, но не съм в БГ сега и поне до 2 седмици няма да съм, ще е най-удобно да са някаде и от там да се взимат /поне за мен/.

        Коментар


        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
          Аз ще имам възможност да ги взема от теб и да ги раздам.Имам малко свободно време,но е плаващо,в движение съм постоянно,което пък означава,че ще мога да съм удобен почти на всеки.Освен това имам ангажимент към теб,което е удобна възможност да се реванширам.
          здр.колега.бих искал да си поръчам няколко стикера,как става?
          [CENTER] [IMG]http://www.mgracing.eu/podpisi/racer.jpg[/IMG][/CENTER]

          Коментар


          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Първоначално публикуван от Ivailo_ Преглед на мнение
            здр.колега.бих искал да си поръчам няколко стикера,как става?
            Колега,аз просто предложих,но не ги раздавам аз.Продължаваме да се обръщаме към колегата Хилти.Успех.
            Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
            NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

            Коментар


            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Изкам и аз 4 стикера за камиона и за леката кола с никът ми плащане йок проблем
              К мирной жизни не пригоден.
              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

              Коментар


              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                Колега,аз просто предложих,но не ги раздавам аз.Продължаваме да се обръщаме към колегата Хилти.Успех.
                обърнах се към колегата Ьилти с ЛС,но осхте нямам отг???
                [CENTER] [IMG]http://www.mgracing.eu/podpisi/racer.jpg[/IMG][/CENTER]

                Коментар


                • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Четейки тази тема ми се появи вдъхновение да си направя стикери за вътрешно и външно залепване с ника. Исках 4 от всеки вид. Оказва се, че могат да ми направят по четиридесет бройки минимум. Аз така или иначе ще си направя по 4 от вид и остават по 36 за вътрешно залепване и 36 за външно. Ако някой иска - изпращайте заявки в тази тема с ника, който искате да е изписан на стикера до 4ти март.

                  Коментар


                  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Аз съм първи с 4 броя.Ако колегата Хилти направи,ще взема и от него,няма лошо
                    Виден столичен ихтиолог

                    Коментар


                    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Здрасти,колега ако може за мен 5бр. моля тел.0898427573.

                      Коментар


                      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Колеги - проблеми никакви, но пишете какви искате - за вътрешно или външно залепване!?!

                        Коментар


                        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Пет стикера с ник-а ми за външно залепване.

                          Коментар


                          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Kолеги, нали ги поръчахме на Хилллти? Бави се нещо, но може би ще ги направи.
                            Поздрави
                            Последно редактирано от T.T; 29-02-08, 23:28. Причина: правопис - Vista/XP
                            Тодор Томов
                            =============================
                            Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
                            Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

                            Коментар


                            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              Първоначално публикуван от Stuntman_Mike Преглед на мнение
                              Четейки тази тема ми се появи вдъхновение да си направя стикери за вътрешно и външно залепване с ника. Исках 4 от всеки вид. Оказва се, че могат да ми направят по четиридесет бройки минимум. Аз така или иначе ще си направя по 4 от вид и остават по 36 за вътрешно залепване и 36 за външно. Ако някой иска - изпращайте заявки в тази тема с ника, който искате да е изписан на стикера до 4ти март.
                              Немогат да ти направят по малко, защото печатат на широкоформатен принтер и те ценообразуват на кв.м и ще остане доста фира, за 1-3-5 бройки (съответно и цената по ниска...е и качеството разбира се)
                              А стикерите които са направени до сега излизат от дигитален офсет.( доста по качественни, но и по скъпи)

                              П.П
                              На колегите, които са поръчали до сега от 3-та вълна, ще изпратя ЛС-та за начин на свръзка за предаване. За закъснението се извинявам, но бях Много зает.
                              LZ1HRD

                              Коментар


                              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                Първоначално публикуван от T.T Преглед на мнение
                                Kолеги, нали ги поръчахме на Хилллти? Бави се нещо, но може би ще ги направи.
                                Поздрави
                                Т.Т, Токущо ти окомплектовах стикерите
                                LZ1HRD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X