Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Мойте са готови. 10см. на бяло фолио, за лепене отвън. Раздавам 90бр.

    Работя на ул.Опълченска 76 (Опълченска и Кирил и Методи, близо до Опълченска и Сливница). 10:00 - 17:00

    GSM 0889072757 - Спартак.

    Живея в Красна Поляна.

    Който иска да се обажда. Ще се разберем.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Мойте са готови. 10см. на бяло фолио, за лепене отвън. Раздавам 90бр.

      Работя на ул.Опълченска 76 (Опълченска и Кирил и Методи, близо до Опълченска и Сливница). 10:00 - 17:00

      GSM 0889072757 - Спартак.

      Живея в Красна Поляна.

      Който иска да се обажда. Ще се разберем.

      Какво по точно си отпечатал?
      На различни колеги с никовете им, или само логото на форума,
      Ако имаш за всички, които заявиха бройки (с ник )да не ги пускам, нещо не разбирам, защото аз съм готов с поръчката и щях да пусна цените за задно и предно лепене с вградени никове (поне на тези които поискаха стикери до 16.11.07г.
      Ще напиша никовете на тези които са подготвени за 2-та варианта и цени, и те ще подтвърд.
      LZ1HRD

      Коментар


      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Моите са на бяло фолио за външно лепене, БЕЗ никове. Дигитален печат някакъв. Не знам колко ще са трайни, но на пръв поглед са читави. Пуснах поръчката още преди ти да пишеш по темата, и минималната бройка беше половин квадрат за 20лв. Оказа се че са 36 броя. Аз за мен си оставям 10, останалите ги раздавам на който желае.

        Който си е поръчал с никове от теб (включително аз, за вътрешно лепене) със сигурност ще си ги вземе от теб. За това не се притеснявай.

        Просто не всеки държи да са с никове. Някои дори може нарочно да не искат.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          минималната бройка беше половин квадрат за 20лв. Оказа се че са 36 броя.
          Даа цената е напълно нормална, (тове класически принтер, който ползва солвентни мастила)
          За максимално качество в случая това, което аз предлагам е Дигитален офсетов печат с цветоразделка 3+0 цвята и калибровка на щанца с диам. 15 см. като цената е 1.70ст. на брой (сравнително доста над твоята цена) Цената не може да се даде на кв.м понеже офсета работи с А3 формат и е получена на база 190 стикера.
          Тя е една понеже стикера за задно облепване е по скъп респективно стандартния е по евтин.
          Аз съм преброил до тук общо 19 ника, които изявиха да им се направят стикери, като повечето са заявили по 5 от вид.

          Нека всеки (от заявилите стикери)който го устройва тази цена да ми подтв. по брой от вид на ЛС -
          в Понеделник ги пускам - ще са готови в Сряда( в рамките на раб.ден)
          LZ1HRD

          Коментар


          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Здравеите. Ако не е кьсно мога ли да порьчам 5бр вьншни лепенки. Или поне някои да ми прати картинката с ника на адрес mikairo@mail.bg.
            Ще сьм много благодарен на колегите!
            Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

            А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

            Коментар


            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Първоначално публикуван от hilllti Преглед на мнение
              Даа цената е напълно нормална, (тове класически принтер, който ползва солвентни мастила)
              За максимално качество в случая това, което аз предлагам е Дигитален офсетов печат с цветоразделка 3+0 цвята и калибровка на щанца с диам. 15 см. като цената е 1.70ст. на брой (сравнително доста над твоята цена) Цената не може да се даде на кв.м понеже офсета работи с А3 формат и е получена на база 190 стикера.
              Тя е една понеже стикера за задно облепване е по скъп респективно стандартния е по евтин.
              Аз съм преброил до тук общо 19 ника, които изявиха да им се направят стикери, като повечето са заявили по 5 от вид.

              Нека всеки (от заявилите стикери)който го устройва тази цена да ми подтв. по брой от вид на ЛС -
              в Понеделник ги пускам - ще са готови в Сряда( в рамките на раб.ден)
              Ако ще се правят прозрачни за лепене отвътре 15см. е много.
              Мисля че в този случай 10 е максималния приемлив размер. Някои колеги май си бяха правили дори 8см.

              Та ако ще се правят прозрачни за лепене от вътре на стъклото, искам и аз 5бр., с ник sparkybg

              Цената мисля няма да уплаши никого. А и твойте вероятно ще са по-трайни, така че си струва.

              Защо не постнеш списък със заявилите до момента и съответните бройки? Така хем ще стане ясно, хем ако си пропуснал някой ще види и ще се обади.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                За цифров офсет цената е повече от добра!

                За моите приятели ще поръчам 50 бр. външни лепенки, без никове.

                Ако се прави огледална прозрачна малка лепенка, трябва да е 7см или 8 см макс, иначе пречи!
                Show must go on!
                LZ1VES

                Коментар


                • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Искам и аз лепенки !
                  Само не знам как да си спретна файл и на кого да го дам, пък така и не разбрах какви видове са
                  LZ1HKW
                  Реглаж на преден и заден мост
                  My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от rosslan Преглед на мнение
                    Благодаря колега, за предложението. Ако е удобно, аз също бих искал да се възползвам.
                    По 5бр. от двата вида! с ник rosslan
                    Поздрави!
                    Потвърждавам желаните от мен стикери! 10бр.

                    Имам 7зелени и 7червени стикера без NIK, ако някой желае...........
                    Последно редактирано от cveti; 06-02-09, 16:27.
                    VARADERO SD2

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Ако ще се правят прозрачни за лепене отвътре 15см. е много.
                      Мисля че в този случай 10 е максималния приемлив размер. Някои колеги май си бяха правили дори 8см.

                      Та ако ще се правят прозрачни за лепене от вътре на стъклото, искам и аз 5бр., с ник sparkybg

                      Цената мисля няма да уплаши никого. А и твойте вероятно ще са по-трайни, така че си струва.

                      Защо не постнеш списък със заявилите до момента и съответните бройки? Така хем ще стане ясно, хем ако си пропуснал някой ще види и ще се обади.
                      Всъщност сега и аз се замислям,че за стъкло ф15 май е въз големичък, 10см е добре, или ф8см (само трябва да проверя за щанца ф10) трябва просто да фиксираме един размер за стъкло.

                      Аз съм ф10см. за стъкло и ф15см. за отвън.

                      За да не побликувам през 1-3часа потвърдили, ще ги събирам до утре и ще пусна всички никове, които са заявили
                      (ако някой пропусне просто ще мине към 2-ра поръчка)

                      Моля, потвържравайте ми на ЛС точен брой и вид
                      До тук са 6 колеги са потврд

                      Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
                      Искам и аз лепенки !
                      Само не знам как да си спретна файл и на кого да го дам, пък така и не разбрах какви видове са
                      Файла ти е от мен, а видовете са стикер са, за стъкло от вътре и стандартен за отвън (демек за калник,капак,броня)

                      Брой от вид на ЛС
                      Последно редактирано от cveti; 06-02-09, 16:27.
                      LZ1HRD

                      Коментар


                      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Колеги,май офанзивата "Как да се познаваме на пътя" е в кулминацията си!Значи имаме си стикери с лого и до тук добре,а как,когато се подминем или разминем да си сигнализираме:Примерно - предлагам,когато някой желае да осъществи контакт със "себеподобен" при изпреварване да включи аварийните до три примигвания!?Т/ст спри,нека се запознаем!Здраве на всички!!!...

                        Коментар


                        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Първоначално публикуван от hilllti Преглед на мнение
                          Моля, потвържравайте ми на ЛС точен брой и вид
                          Здравейте, потвърждавам за по 5 бр. от двата вида, за съжаление още нямам Л.С. и затова пиша тук.
                          LZ1GUS

                          Коментар


                          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                            Колеги,май офанзивата "Как да се познаваме на пътя" е в кулминацията си!Значи имаме си стикери с лого и до тук добре,а как,когато се подминем или разминем да си сигнализираме:Примерно - предлагам,когато някой желае да осъществи контакт със "себеподобен" при изпреварване да включи аварийните до три примигвания!?Т/ст спри,нека се запознаем!Здраве на всички!!!...

                            Е чак толкова... Ами ако бързаш и въобще не ти е до запознаване, когато аз ти примигна? Или ако след 30-40 секунди съм загрял, че съм се разминал с колега от форума?

                            Според мен е достатъчно да има белези, по които можем да се познаем. Нека оставим малко работа и за случайността. Иначе ще й атрофират мускулите.

                            Поздрави!
                            Искам България чиста!

                            Коментар


                            • Колеги, до тук потвърдилите бройки на ЛС са:
                              peppy
                              Skorpion_bg
                              JC
                              zaarin
                              rosslan
                              sparkybg
                              Sam40
                              zipmotors
                              vladi 333
                              EXALIBUR
                              GSXR
                              gusa - ок за заявката

                              Заявените бройките не съм ги публикувал по отделно
                              Не потврд.бройки на ЛС са:
                              moni_ts
                              koko11
                              spass55
                              iiiopo
                              bojitch
                              jordantcho
                              yonata
                              kokolighta

                              Mоже и допълнително да ми се потврд. Но не искам да поемам излишен риск. (той и така си е достатъчен, да се отпечатат и платя нереални заявки за стикери) НО все пак това е самоинициатива от моя страна и риска е за моя сметка.

                              Колеги нека да определим размера,
                              Аз предлагам: от вън и отвътре на МПС-то размера да бъде 10см. в диаметър.
                              Удобен е, не е голям не е и малък
                              (помня,че размера не беше проблем да се променя)

                              Оказа се доста важен
                              Последно редактирано от cveti; 06-02-09, 16:27.
                              LZ1HRD

                              Коментар


                              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                Аз съм ЗА.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X