Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
    За размера нищо не съм писал и мисля че трябва да е еднакъв за всички...

    Освен това колеги, след като си сложим знаците предлагам освен да се поздравяваме и да се грижим един друг за нашите автомобили. Поне в София където и да видя автомобил с такъв знак винаги оглеждам за нещо съмнително около него... Като заработи системата за оповестяване като нищо можем да добавим и опцията ако някой забележи че нещо се случва с даден автомобил маркиран с такъв стикер да бъде уведомяван собственика му моментално...
    Тогава наистина трябва да има освен стикера с форума и някъде място за никът, щот ще почнат едни "Една Фероза (примерно) със стикери на форума, на кого е, защото и сваляха гумите"....
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Няма такъв филм, явно си пропуснал дискусията по системата за оповестяване... Всеки който участва в нея си дава и номерата на автомобила... Тъй че една фероза с ДКН.... веднага става ясно на кой е и му се праща SMS...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
        Няма такъв филм, явно си пропуснал дискусията по системата за оповестяване... Всеки който участва в нея си дава и номерата на автомобила... Тъй че една фероза с ДКН.... веднага става ясно на кой е и му се праща SMS...
        Че то отдавна нищо не е писано там... Ама съм го пропуснал това наистина
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
          Тогава наистина трябва да има освен стикера с форума и някъде място за никът, щот ще почнат едни "Една Фероза (примерно) със стикери на форума, на кого е, защото и сваляха гумите"....
          Точно затова приветствам да има ника по диагонала!
          Като информация тя е достатъчна на улицата, пък и както по горе писа
          г-н Петров в форума и доста от колегите се познаваме.
          [SIGPIC][/SIGPIC]
          SJ 413

          Коментар


          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Първоначално публикуван от Венцислав Петров
            Уважаеми колеги, благодаря на всички за инициативността и идеите. Специално благодаря и на ЗЛОЙ за вниманието и отношението към знака на портала. Внимателно помислихме и се консултирах с дизайнерите. Нали все пак най-важното е знака да е разпознаваем и отличим. Общото мнение е, че добавянето на името в диагоналната линия не променя почти никак визията на знака и няма да е пречка.
            Благодаря на Венци ,че подкрепи идеята
            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

            Коментар


            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Ходих да проверя какво става с лепенките.
              Казаха че ще са готови утре.

              ...принтера бил развален за едн ден... ...натрупали се поръчки...

              Нищо ново. Само не разбирам защо просто не кажат че ще станат по-бавно, вместо да ме правят на луд.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                Ходих да проверя какво става с лепенките.
                Казаха че ще са готови утре.

                ...принтера бил развален за едн ден... ...натрупали се поръчки...

                Нищо ново. Само не разбирам защо просто не кажат че ще станат по-бавно, вместо да ме правят на луд.
                Не се нерви излишно малки тарикатлъци редовно ги правят много и най различни търговци и производители.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Благодарности на MARINHAKER
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Колеги някои може ли да ми вгради ника и на мен в емблемата и да ми го прати на dimi83@gmail.com Благодаря предварително
                    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                    тел.088четири 9едно9 4нула4
                    -------------------------------------------------------

                    Коментар


                    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Колеги,наистина съм удовлетворен от това,че след доста дебати,всички стигнахме до едно общо решение на въпроса относно поставянето на стикерите!..Наистина се радвам,че всичко си отиде на мястото.А това което казва Венци за наглеждането на нашите джипове/поне там където се познаваме/ - надявам се скоро да е навсякъде е наистина много добра идея!Подкрепям мнението с едно голямо ЗА!...

                      Коментар


                      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Благодарение на gere и аз вече съм маркиран.
                        Прикачени файлове
                        ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                        тел.088четири 9едно9 4нула4
                        -------------------------------------------------------

                        Коментар


                        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          дяволе. ти на кво ша го лепиш

                          Коментар


                          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                            дяволе. ти на кво ша го лепиш
                            На пагона, как на какво.
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                              дяволе. ти на кво ша го лепиш
                              Мисля с переспективаиначе ми трябва за друго за сега не за лепенка
                              ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                              тел.088четири 9едно9 4нула4
                              -------------------------------------------------------

                              Коментар


                              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                Банда, кой ги прави тези лепенки, в смисъл, кой им слага ника? Да се помоля и аз една предпечатна подготовка.
                                LZ1PER

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X