Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос: Кога един "Супер-мод" може да се меси в работата на "мод-овете" ?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Въпрос: Кога един "Супер-мод" може да се меси в работата на "мод-овете" ?

    Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
    И ти можеш да го направиш същото в настройки на профила..
    Не може да я скрие, не и преди да е получил +ПЛ.
    First Man, then Machine!
    Lada Niva
    Honda XR 400

    Коментар


    • #17
      От: Въпрос: Кога един "Супер-мод" може да се меси в работата на "мод-овете" ?

      Спазвайки "традицията" на писалите преди мене, да не се споменават имена и никове, само ще кажа че модератора чиято интересна тема бе съсипана, е един много добър и възпитан Човек! С тези му качества в конкретния а и в някои други случаи грубо се злоупотребява! Освен това съм на мнение че от доста време мотофорума е окупиран от разни приятелски кръгове, които го превърнаха в говорилня и чат форум. Много рядко успява да се промъкне по някой пост, от който човек наистина може да научи нещо полезно, а свястна тема е почти невъзможно да се намери, без да е оплескана от хора, които дори не умеят да пишат грамотно! Опитвайки се да анализирам нещата, съм стигнал до извода , че най-големия проблем са именно приятелските кръгове и личните познанства - просто тези които могат и трябва да контролират нещата също са свързани и сакън да не строшат хатъра на някой оставят форума да се превърне в говорилня и чат форум почти без правила. Във връзка с това смятам че намесата на супермод беше крайно наложителна дори силно закъсняла и дори трябваше да има повече санкционирани!
      А за себе си аз съм решил проблема - в ендурото отдавна не пиша, чета и следя 1-2 теми, при тежките също все по-малко ми се пише, все още чета редовно но и там разреждам.Нямам излишни нерви за хабене. Е, определено и не скучая и не съм останал без занимания, ама жалко за хубавия раздел, който вече го няма и заради който всъщност навремето се регистрирах в този портал.
      "Do not correct a fool, for he will hate you;
      Correct a wise man, for he will appreciate you."

      Коментар


      • #18
        От: Въпрос: Кога един "Супер-мод" може да се меси в работата на "мод-овете" ?

        Случаят е приключен, много моля и ние да приключим с тази тема.

        Благодаря Ви.

        Коментар


        • #19
          От: Въпрос: Кога един "Супер-мод" може да се меси в работата на "мод-овете" ?

          Предполагам първоначалната идея на форума е била да социализира хората във общите им интереси и е нормално да сме навързани като свински черва така че няма как да се избегне личното и да се държиш като воайор далеч от приятелски кръгове, иначе затова има Google. Все пак предполагам искаш да се споделя, било то технически, пътеписи, ежедневни карания и др. теми но ако го няма личното за какво ще се харчат хората да го споделят тогава.

          Иначе и Аз познавам Бай Иван(Чинела) но не бих си позволил лукса да го карам да си върши работата тука, просто не е гот да се поставяме в конфузни ситуации въпрос на усещане нищо общо с "приятелските кръгове". Обаче тоя път няма да го послушам с горния му пост.
          Последно редактирано от Tpunep; 12-10-13, 19:59.
          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

          Коментар


          • #20
            От: Въпрос: Кога един "Супер-мод" може да се меси в работата на "мод-овете" ?

            Банът на колегата е махнат, темата за мотора на Ален Делон е възстановена в оригиналният си вид, но се намира в подраздел "Общи приказки", не виждам какво повече има да се дискутира..

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X