Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се качват снимки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Re: Как се качват снимки

    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
    ...
    Емо, не знам как да ти отговоря, с коя версия експлодер си?
    E аде, от каде да видя, предполагам с най-новият който може да е на Уиндоус 7

    Коментар


    • Re: Как се качват снимки

      Горе в дясно, зъбното колело и от там about internet еxploder, сега пробвах с 11 ката не работи добре, не работи и мултиъплоудера

      Коментар


      • От: Как се качват снимки

        Да, с versions 11.0.3 , ами като сега не работи добре ще чакаме по-добри времена

        Коментар


        • От: Как се качват снимки

          проба

          [IMG]ftp://ftp.offroad-bulgaria.com/../../../gaz_dizel/krasoti/21.04.07%20011.jpg[/IMG]
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от zzlatanov; 18-02-14, 03:18.

          Коментар


          • От: Как се качват снимки

            Ако се качват снимки чрез албума/вмъкни снимка не е възможно да се пише текст/пояснения за всяка снимка по-отделно. Възможно ли е това да се коригира?

            Коментар


            • От: Как се качват снимки

              Не разбрах въпроса, в албумите може да се пише описание за всяка снимка по отделно, от менюто за редакция на снимки. Името на снимката е описание и може да бъде сменено с каквото ви харесва, дори и по дълго описание.

              Коментар


              • От: Как се качват снимки

                От известно време не мога по никакъв начин да качвам снимки по няколко наведнъж.
                Позвал съм това преди време, но сега с който и браузър да пробвам (Хром, Файърфокс, ИЕ), имам само опция да избирам снимки една по една.
                Доста неудобно ако искам да добавя множество снимки в даден пост.
                Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                Seat Leon 2007 1.9 TDI

                Коментар


                • Re: Как се качват снимки

                  Ники, писал съм по този проблем. Прамахнат е яхоо ъплоудера заради секюрити проблем и за момента няма решение. От разширения редактор - управление прикачени можеш да избереш 10 тина снимки, но пак трябва да ги селектнеш една по една.

                  Коментар


                  • От: Re: Как се качват снимки

                    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                    Ники, писал съм по този проблем. Прамахнат е яхоо ъплоудера заради секюрити проблем и за момента няма решение. От разширения редактор - управление прикачени можеш да избереш 10 тина снимки, но пак трябва да ги селектнеш една по една.
                    Така правя, но е зверски неудобно.

                    Друг въпрос - защо вертикалните снимки винаги се качват завъртяни? Как мога да ги изправя?
                    Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                    Seat Leon 2007 1.9 TDI

                    Коментар


                    • Re: Как се качват снимки

                      Знам, че е неудобно, но решение няма за момента. Снимките се качват както са ти на компютъра, форума няма как да ги върти.

                      Коментар


                      • От: Как се качват снимки

                        Напротив, завърта ги по някаква причина.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled.png
Прегледи:1
Размер:124.3 КБ
ID:5584383

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0462.jpg
Прегледи:1
Размер:150.3 КБ
ID:5584382
                        Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                        Seat Leon 2007 1.9 TDI

                        Коментар


                        • Re: Как се качват снимки

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0462.jpg
Прегледи:1
Размер:83.9 КБ
ID:5584884

                          Нормално се качват, форума нищо не обръща - няма функция за това. Просто си я качил настрани, това което си показал е вече качено, него няма как да го обърнеш.
                          Ето я твоята снимка, само я свалих, обърнах я и я качих.

                          Коментар


                          • От: Как се качват снимки

                            Не искам да споря, но при мен и в телефона и на компютъра портретните снимки си се виждат вертикално. Проблема става именно след качването.
                            Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                            Seat Leon 2007 1.9 TDI

                            Коментар


                            • Re: Как се качват снимки

                              Единствено се сещам да имаш някакъв смарт софтуер който да ти ги визуализира правилно, независимо от истинската им посока. Форума това няма как да го знае и каквото пратиш това показва.

                              Коментар


                              • От: Как се качват снимки

                                А как се прикача снимка в лично съобщение ? Получавал съм доста снимки но аз поне не успявам да намеря тази функция .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X