Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откраднат NISSAN Patrol Y60 къса база

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Откраднат NISSAN Patrol Y60 къса база

    Поразпитай за хора, които изнасят за Сирия, Ирак и другите арабски държави. Там този тип коли са хит....

    Коментар


    • #17
      От: Откраднат NISSAN Patrol Y60 къса база

      Божа работа е с целта на кражбата. Пролетта откраднаха гоуф 3 за 1500лв. на приятел. По-късно го намериха в близко до Шумен село. Оказа се, че майката на крадеца има същия в лошо състояние и са започнали да го пребоядисват и разменят номерата. В двора е имало още една крадена кола на която са пуснали спортните седалки за продажба, момчето си ги е познало и се е обадило в полицията. Патролските мостове вървят скъпо и само те са достатъчни за кражба на джипа, просто вече и за 1000лв. са готови да откраднат кола.

      Късмет с намирането!
      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
      Телефон - в профила!

      Коментар


      • #18
        От: Откраднат NISSAN Patrol Y60 къса база

        Колега , ще се опитам да се свържа с човека който ми помогна на времето ...

        Коментар


        • #19
          От: Откраднат NISSAN Patrol Y60 къса база

          Съжалявам , човек от веригата е в затвора , но полицаите ги знаят тези посредниците .... Ако имаш някой познат от системата го натисни ...... Гадна история , аз навремето за кола открадната в София , дадох парите на петолъчката ... Гадна история ..

          Коментар


          • #20
            От: Откраднат NISSAN Patrol Y60 къса база

            Успех, ще се оглеждам и аз.
            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
            0882 52 00 52 - Жоро

            Коментар


            • #21
              От: Откраднат NISSAN Patrol Y60 къса база

              Чак сега виждам и ме е много яд, щото го знам джипа.
              Дано излезе нещо ..
              Life is too short to drive dull cars!

              Fight global warming !
              ... turn on your A/С !

              Коментар


              • #22
                От: Откраднат NISSAN Patrol Y60 къса база

                Едва ли е за сирииците..отдавна спряха да изнасят, защото турците им затвориха границата. По си мисля за някоя поръчка я за чаркове, я за да стои и бъде използван само в гората..Познат застраховател ми сподели, че обект на кражби вече не са само скъпи коли, а безразборно, включая и такива за по хилядатина лева. Вероятно логиката е, че нямат каско и издирването им не ще бъде баш като хората..
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • #23
                  От: Откраднат NISSAN Patrol Y60 къса база

                  Искрено се надявам да има щастлива развръзка, но от по-долния коментар следва ли да заключим, че причината за кражбата е липса на застраховка каско или просто дребните кокошкари не им дреме за каско и гепят я за скрап я за части, наистина не ми е ясно и за това си позволявам да пиша в тъжната тема?


                  Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                  Едва ли е за сирииците..отдавна спряха да изнасят, защото турците им затвориха границата. По си мисля за някоя поръчка я за чаркове, я за да стои и бъде използван само в гората..Познат застраховател ми сподели, че обект на кражби вече не са само скъпи коли, а безразборно, включая и такива за по хилядатина лева. Вероятно логиката е, че нямат каско и издирването им не ще бъде баш като хората..
                  Бъдете живи и здрави!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Откраднат NISSAN Patrol Y60 къса база

                    Лично мнение- каското, където и да е направено, не винаги помага. Горните две направления плюс третото- необходимостта от дефицитни и скъпи резервни части за хунски счупените иначе не чупещи се автомобили. Това беше мнението на полиция и застрахователи при трите кражби на застраховани автомобили. Анархията е нисичко вече.
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • #25
                      От: Откраднат NISSAN Patrol Y60 къса база

                      За съжаление все още нищо от никъде, аз все още се надавам, поне така ми се ще.

                      Така изглеждаше багажника на джипа преди да го откраднат.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140713_122350.jpg
Прегледи:1
Размер:207.2 КБ
ID:5620790

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140713_122428.jpg
Прегледи:2
Размер:214.4 КБ
ID:5620791

                      Коментар


                      • #26
                        От: Откраднат NISSAN Patrol Y60 къса база

                        Нова вълна от кражби на джипове и то за "ислямска държава". Даже днес го писаха някъде. Направете всичко възможно да си опазите джиповете. Дет се вика по гаражи, по охраняеми паркинги. Явно покрай сирийската вълна има добре отработен канал за изнасяне на машини към арабските страни и никой не е защитен от това. Отваряйте си очите на четири!

                        Колега съжалявам много за прекрасната машинка и вложеното с мерак. Аз също ще се оглеждам. Дай боже да се появи отнякъде. Като знам и аз колко се изкривих последната година-две да си направя моя с мерак, не знам как ще се почувствам ако установя някой ден че го няма.
                        KIA Sportage 2000 DOHC 16 v

                        Коментар


                        • #27
                          От: Откраднат NISSAN Patrol Y60 къса база

                          Ето тук пише http://bulgarski.pogled.info/news/59...dzhipove-u-nas , но говорят за нови и скъпи джипове. Станали са обаче доста високотехнологични апашите..програматор , скрит в телефона с време на реакция 15 секунди Само охраняем паркинг с въоръжена охрана значи е донякъде спасение..
                          0899 шест5313нула
                          За всекиго по нещо

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X