Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откраднат NISSAN Patrol Y60 къса база

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Откраднат NISSAN Patrol Y60 къса база

    Тази нощ ми откраднаха Джипчо, така го наричаше дъщеря ми, която най много страда за него.
    От Люлин 3, пред блока. Явно е натоварен на платформа, защото акумулатора му беше паднал, а и имаше специфична аларма която се задейства след 4-5 мин. след запалване на двигателя като го изключва и включва клаксона на джипа.
    Пиша с надежда ако някой има подходящи познати или има информация да се обади за откуп или не знам и аз как се казва.

    O88Ч Ч58 3Ч3
    Емил

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:527136_3040049738543_853997190_n.jpg
Прегледи:1
Размер:171.9 КБ
ID:6070259 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:530370_2583876414495_1168537648_n.jpg
Прегледи:1
Размер:155.7 КБ
ID:6070260 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:555702_2583876574499_12288916972_n.jpg
Прегледи:1
Размер:142.6 КБ
ID:6070261 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:582317_2583876774504_1155407100_n.jpg
Прегледи:1
Размер:113.5 КБ
ID:6070262 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13100.jpg
Прегледи:1
Размер:121.2 КБ
ID:6070263

  • #2
    От: Откраднат NISSAN Patrol Y60 къса база

    Разпитай около района по бензиностанците и места на който има денонощно хора дали не са видели нещо . Има вероятност да е избутан или изтеглен до по-удобно място за товарене или скриване а това прави впечатление на хората по късните часове особенно ако е писнал клаксона .А и се огледай да не са го зарязали в закътано пространство около блока след евентуалния вой на клаксона . Успех и късмет
    Uaz 469 2.4 D MB
    KTM 600 ROTAX
    Hyundai Terracan 2.9 CRDI- 2 бр.
    Иво 0 9 8 осем 9 4 4 2 седем 9

    Коментар


    • #3
      От: Откраднат NISSAN Patrol Y60 къса база

      Толкова старание и любов вложи в него.
      Опитайте и с камерите в КАТ. Крадците може и да са оставили някаква следа.
      Искренно се надявам да го намериш.
      LZ1AID

      Коментар


      • #4
        От: Откраднат NISSAN Patrol Y60 къса база

        Преди години имах такъв проблем . След дълга и сложна връзка и 3000 лв. колата ми бе върната . Най-интересното бе , че я бяха преместили на един километър пред един блок . Още ме яд , че тогава не търсих добре . Огледай близките блокове и късмет !

        Коментар


        • #5
          От: Откраднат NISSAN Patrol Y60 къса база

          Е не е истина!!!! Да им ******

          Коментар


          • #6
            От: Откраднат NISSAN Patrol Y60 къса база

            В Люлин 2 и 3 има едни високи блокове, с паркинги ниско между тях, от задната им страна. Обиколи ги, моята Каптива там я намериха полицаите няколко часа след като беше открадната.
            Колите се оставят на публично място да пренощуват, като често е на паркинг между други коли, за да не бие на очи. Аз затова вече като видя непозната кола пред блока повече от два дена и директно подавам сигнал в 9 РПУ.
            Дано я откриеш.

            Коментар


            • #7
              От: Откраднат NISSAN Patrol Y60 къса база



              Стискам палци да го намериш
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #8
                От: Откраднат NISSAN Patrol Y60 къса база

                Мамка им...Емо , ще се оглеждам....
                Виден столичен ихтиолог

                Коментар


                • #9
                  От: Откраднат NISSAN Patrol Y60 къса база

                  Първоначално публикуван от mi6emorkov Преглед на мнение
                  Преди години имах такъв проблем . След дълга и сложна връзка и 3000 лв. колата ми бе върната . Най-интересното бе , че я бяха преместили на един километър пред един блок . Още ме яд , че тогава не търсих добре . Огледай близките блокове и късмет !
                  На подобен сценарии се надявах.

                  Първоначално публикуван от alex_bg777 Преглед на мнение
                  Толкова старание и любов вложи в него. .....
                  Ако говориш за допълнителните неща, за тях не ме е яд. Те са ми донесли положителни емоции докато съм ги правил и толкоз.


                  Яд ме е за самата джипка, защото толкова запазена до оригиналния си вид първо не съм виждал, а и едва ли ще намеря друга.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Откраднат NISSAN Patrol Y60 къса база

                    Емо, какво казаха от районното?
                    Ти към кое си всъщност?
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #11
                      От: Откраднат NISSAN Patrol Y60 къса база

                      Емо , да натовариш Патрол който не е в движение на платформа е доста трудно нещо , платформата трябва да е доста голяма и здрава и с лебедка и пак не става толкова бързо . В смисъл ако има коли край Патрола много трудно ще вкараш платформата до него за да го натовариш . Явно е бил задърпан някъде и след това е товарен или му е подаден ток за да запали / ключалката на волана беше ли здрава / . Разгледай подробно и разпитай наоколо както ти казват колегите , има вероятност да е оставен някъде наоколо да "отлежи" . Между другото репатраците и платформите като ги спрат полицаите първото нещо което иска е документите на превозвания автомобил . Надявам се да го намериш .
                      VEREYA MOTORSPORT TEAM

                      Коментар


                      • #12
                        От: Откраднат NISSAN Patrol Y60 къса база

                        Гадове,брат искрено ти съчувствам,дано да се открие джипа,тези машини са най популярни в нашите среди,не искам да си помислям за най лошата развръзка..
                        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Откраднат NISSAN Patrol Y60 къса база

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Емо, какво казаха от районното?
                          Ти към кое си всъщност?
                          Районното е 9-то. Полицая каза, че отначалото на месеца има четири откраднати паджера, като едно от тях е на служител от 9-то РПУ. И от четирите нито помен. Т.е човека малко заобиколно ми каза да не се надявам.

                          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                          Емо , да натовариш Патрол който не е в движение на платформа е доста трудно нещо , платформата трябва да е доста голяма и здрава и с лебедка и пак не става толкова бързо . В смисъл ако има коли край Патрола много трудно ще вкараш платформата до него за да го натовариш . Явно е бил задърпан някъде и след това е товарен или му е подаден ток за да запали / ключалката на волана беше ли здрава / . Разгледай подробно и разпитай наоколо както ти казват колегите , има вероятност да е оставен някъде наоколо да "отлежи" . Между другото репатраците и платформите като ги спрат полицаите първото нещо което иска е документите на превозвания автомобил . Надявам се да го намериш .
                          То коли около него винаги имаше, ключалката на волана си работеше, обаче аз немога де се сетя дали волана се отключваше само с ключа или трябваше да се даде на контакт.



                          Единствената ми надежда засега е повече хора да видят темата и ако някой познава някой някъде да мога да си го откупя.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Откраднат NISSAN Patrol Y60 къса база

                            Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
                            Районното е 9-то. Полицая каза, че отначалото на месеца има четири откраднати паджера, като едно от тях е на служител от 9-то РПУ. И от четирите нито помен. Т.е човека малко заобиколно ми каза да не се надявам...
                            Много съжалявам за случилото се. Дано всяко зло да е за добро.
                            Преди седмица откраднаха една чудесна тлк 120 и един хубав Хай Лукс на приятели. Казали са им че има поръчка в момента...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Откраднат NISSAN Patrol Y60 къса база

                              Конопа вече го посъбраха. А и каква е тази поръчка от лятото до сега, и то за стари и крантави, дето не стават и за в пясъка. Юни за кратко време прибраха две стари Витари и ново Ауди 3-ка от квартала, застраховани при основателите на бизнеса. Жалко и дано има успех.
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X