Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откраднати телоподаващи,полирмашини,флексове,пневматични инструменти.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Откраднати телоподаващи,полирмашини,флексове,пневматични инструменти.

    Таратаиките и вън и вътре са недокоснати ,което ме прави щастлив.Щото прии едно лекинко наводнение през 2005-та се наложи да оправя 10-тина клиентски коли,не че бях длъжен,ма некакси так сметнах за пправилно.
    Жоро,предложението е интригуващо,ще видя,как се развиват нещата през седмицата и ще ти звънна.
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

    Коментар


    • #17
      От: Откраднати телоподаващи,полирмашини,флексове,пневматични инструменти.

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Аз тази новина я възприемам като намек да си прибера таратайката от паркинга пред работилницата на автора....
      Няма нуждаТази кражба е приятелско-колегиално-съсдска, т.е. от някой там наоколо който е наблюдавал, той също иска да прави(или разшири) работилница и го кара по най-малкото съпротивление....
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #18
        От: Откраднати телоподаващи,полирмашини,флексове,пневматични инструменти.

        абе, докога бе... и то все на работещи хора...

        Коментар


        • #19
          От: Откраднати телоподаващи,полирмашини,флексове,пневматични инструменти.

          Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
          абе, докога бе... и то все на работещи хора...
          Е,докогото милицията,като доиде и почне да ти обяснява "брей,тука накрая на къщите,как си се разминавал досега...Ма то СОТ трябва да сложиш.Ти знаеш ли кво е...На гара волуяк `сичко метално им отнасяха от къщите-колци за ограда,мрежа,варели"-
          С две думи хем требва да се оправяш без участието на държавата,хем нема как да стане,щото тя леко пречи...
          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

          Коментар


          • #20
            От: Откраднати телоподаващи,полирмашини,флексове,пневматични инструменти.

            Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
            Е,докогото милицията,като доиде и почне да ти обяснява "брей,тука накрая на къщите,как си се разминавал досега...Ма то СОТ трябва да сложиш.Ти знаеш ли кво е...На гара волуяк `сичко метално им отнасяха от къщите-колци за ограда,мрежа,варели"-
            С две думи хем требва да се оправяш без участието на държавата,хем нема как да стане,щото тя леко пречи...
            Проблема си е в нас.Щото все някак си успяваме да се разделим.В случая: на ограбени и разминали се.И не без любезното съчувствие на тези дето им плащаме да не става така...

            Коментар


            • #21
              От: Откраднати телоподаващи,полирмашини,флексове,пневматични инструменти.

              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
              Няма нуждаТази кражба е приятелско-колегиално-съсдска, т.е. от някой там наоколо който е наблюдавал, той също иска да прави(или разшири) работилница и го кара по най-малкото съпротивление....
              Стига бе, останаха ли такива идиоти? Нали като е приятел-колега-съсед, все някой ще го изпорти?

              Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
              абе, докога бе... и то все на работещи хора...
              Че от безделник какво точно да вземеш?

              Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
              Е,докогото милицията,като доиде и почне да ти обяснява...
              Ти обясни ли на милицията с входящ номер?

              Коментар


              • #22
                От: Откраднати телоподаващи,полирмашини,флексове,пневматични инструменти.

                А,за входящ номер ще ходя утре.На милицията им окнах през 112 и след около час и половина звъннаха,че немогат да намерят улицата,то ходих да ги ескортирам от главната.Е това не попречи да ме обяснят,че немогат да снемат следи от гаража и да искат да описваме като откраднати само машини и инструменти за които имам документи...
                Към виждането ми,че за да живееш що-годе нормално в БГ,трябва,да си малко лекар,малко адвокат,малко счетоводител,малко монтьор,сега стана и малко следовател...Че като не им знаеш процедурите и не се напъват много.
                Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                Коментар


                • #23
                  От: Откраднати телоподаващи,полирмашини,флексове,пневматични инструменти.

                  Илияне, освен да ти кажа добре дошъл в клуба..... Надявам се не си изгубил чувство за хумор

                  Знаеш горе долу с какви инструменти разполагам (ъглошлайф, винтоверт, перфоратори, водоструйка, моторна резачка) - тези за които съм писал в този раздел са възстановени - от магазина разбира се, не от родната полиция и знаеш надявам се, че можеш да използваш всичко което ти потрябва.

                  Имам и едно предложение към теб и колегите, които са работили и имат намерение да работят с теб. Вземи един тефтер и пусни едни дребни "ваучери" за ремонти в бъдеще. Мисля всеки който има планове за нещо би се възползвал от любезното ти предложение Аз лично, ако ти хареса идеята бих си предплатил един аванс за пролетта. 20-30 клиента трябва да помогнат да направиш една крачка напред с най-необходимите инструменти. Сериозен съм, мисля, че това би била една много полезна и за двете страни инвестиция. Не го разглеждам/разглеждай като помощ на приятел!
                  Успех!
                  Technical Rescue Direct - life lies in courage
                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                  Коментар


                  • #24
                    От: Откраднати телоподаващи,полирмашини,флексове,пневматични инструменти.

                    Идеята на Сашо е отлична.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Откраднати телоподаващи,полирмашини,флексове,пневматични инструменти.

                      Банкер и физик, дадоха началото на нов финансов инструмент в Република България, масово и по български, народа се усъмни в жизнеспособността на начинанието, предимно имайки светлия пример на "сериозна фирма в производството и дизайна на хладни оръжия с офроуд мотиви"...

                      Пичове, къде на шега къде на истина, се радвам на "4х4 ремонт фючърсите", дано идеята се осъществи, аз лично бих участвал в долната част на трицифрена сума!

                      А на пострадалите от кражби, споко, човек не знае какво печели когато губи...

                      Весела Коледа и Щастлива Нова Година!
                      Бъдете живи и здрави!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Откраднати телоподаващи,полирмашини,флексове,пневматични инструменти.

                        Аз отдавна си правя устата за абонамент на туингито, ама фючърсите също не са лоша идея.

                        Илияне, я открий една сметка бре.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Откраднати телоподаващи,полирмашини,флексове,пневматични инструменти.

                          Едно 200а инверторно тело на ДЕЛ мога и аз да предложа до пролетта. Ако на Търтьо 3в1 не свърши работа.
                          Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                          Коментар


                          • #28
                            От: Откраднати телоподаващи,полирмашини,флексове,пневматични инструменти.

                            Кръгла машина Бош + прахосмукачка Метабо за до стабилизиране на положението. Евентуално и конвенционална Сата за бояджийстване. Преди 4-5 години играхме същата пиеса с комиците от полицията - два часа издирваха причини как да не свършат нищо и си тръгнаха. След два месеца получих огромен плик с много, вдъхващи респект печати, където се мъдреше листче с формат 1/2 А4. На стандартна бланка ми обясняваха, че прекратяват следствието поради липса на някакви перспективи.
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • #29
                              От: Откраднати телоподаващи,полирмашини,флексове,пневматични инструменти.

                              Момци,засега задвижихме нещата,купих това-онова,телоподаващото е в процес на проучване какво да се вземе,засега ползвам на един приятел,сутрин го взимам-вечер го връщам.
                              Друг услужи с един ексцентрик Фесто,Сатата,изненадващо за мен са я подминали,също и наскоро придобития китайски инфраред.
                              Идеята за ваучерите не е лоша,ма съм голема мърда,и така се налага,да ме чакат хората.Никак няма да ми е удобно,да им връзвам парите и да чакат...Но ще обмисля идеята.`
                              В момента се усеща липсата на полирмашина,но до седмица-две и това ще се оправи.
                              Чуството за хумор и оптимизма са последното което ще загубя...А тях немогат да откраднат...
                              Последно редактирано от taran; 20-12-13, 19:02.
                              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X