Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откраднати телоподаващи,полирмашини,флексове,пневматични инструменти.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Откраднати телоподаващи,полирмашини,флексове,пневматични инструменти.

    С неудоволствие трябва да пиша тук.
    Нощес някаква сръчна бригада е посетила гаража ми.В следствие на това липсват следните инструменти:
    Телоподаващо Харкомиг 200А трифазнос бутилка,клапан и 15 килограмова ролка тел.Червено на цвят.
    Телоподеващо Аромиг 160А монофазно,с бутилка,клапан и 15 кг. тел.Черно отвън,вътре е жълто.
    Ексцентрик шлайф Метабо
    Полирмашина Спарки
    Голям ъглошлайф Спарки 2000 вата,малък ъглошлайф Спарки 0.850 вата,малък ъглошлайф Бъджет,малък ъглошлайф Скил,почти нов
    Водоструйка Кархер,150 амперов електрожен кракра,допълнително монтиран на количка за по-лесен транспорт.
    Пендула или циркуляр за профили Раидър.
    Пневматични инструменти-гайковерт,бормашина,секачи два бр.,зеге,тресчотка 3/8,флексче,права шлифовалка.
    Един пистолет за горещ въздух.
    Ако на някого му предлагат евтино подобни уреди,в западните райони на София или около,нека звънне.
    №8798 540 775 Илиян.
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

  • #2
    От: Откраднати телоподаващи,полирмашини,флексове,пневматични инструменти.

    По заложните къщи и на битака.Съболезнования.Гадняри.

    Коментар


    • #3
      От: Откраднати телоподаващи,полирмашини,флексове,пневматични инструменти.

      Приятелю , съжалявам за загубата.
      Това което мога да направя е да ти дам едно миг-магче 150 ,с бутилка , докато се оборудваш отново. За кърпене , калници ,прагове става.
      Единствено ми е , но аз до пролетта със сигурност няма да кърпя нищо . А като знам че има да храниш 2 малки деца , лошо ми става. За ъглошлайф - не обещавам , остана само един работещ , който ползвам почти ежедневно.
      Ако си ОК с това , само дай знак и ще му организираме транспорта .
      Уморените коне не ги убиват , нали ??

      Коментар


      • #4
        От: Откраднати телоподаващи,полирмашини,флексове,пневматични инструменти.

        Гадовете ни дебнат отвсякъде

        И мене са ми извлекли от двора некои дреболии и не знам кога

        Как да се пазиш отвсякъде
        К мирной жизни не пригоден.
        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

        Коментар


        • #5
          От: Откраднати телоподаващи,полирмашини,флексове,пневматични инструменти.

          Първоначално публикуван от Макавеев Преглед на мнение
          Приятелю , съжалявам за загубата.
          Това което мога да направя е да ти дам едно миг-магче 150 ,с бутилка , докато се оборудваш отново. За кърпене , калници ,прагове става.
          Единствено ми е , но аз до пролетта със сигурност няма да кърпя нищо . А като знам че има да храниш 2 малки деца , лошо ми става. За ъглошлайф - не обещавам , остана само един работещ , който ползвам почти ежедневно.
          Ако си ОК с това , само дай знак и ще му организираме транспорта .
          Благодаря за предложението,първо трябва да подобря сигурността на обекта,пък после ще мисля за нови инструменти.
          Флексовете са лесни,за 50-тина лева ще се вземе някакъв на първо време.
          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

          Коментар


          • #6
            От: Откраднати телоподаващи,полирмашини,флексове,пневматични инструменти.

            Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
            Благодаря за предложението,първо трябва да подобря сигурността на обекта,пък после ще мисля за нови инструменти.
            Флексовете са лесни,за 50-тина лева ще се вземе някакъв на първо време.
            Имам читав алармаджия. Ако мислиш да слагаш - обади се.
            И за инструменти имам някакви идеи.

            Коментар


            • #7
              От: Откраднати телоподаващи,полирмашини,флексове,пневматични инструменти.

              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
              Имам читав алармаджия. Ако мислиш да слагаш - обади се.
              И за инструменти имам някакви идеи.
              Точно в момента,ще трябва и да е относително евтин .Благодаря за предложението.
              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

              Коментар


              • #8
                От: Откраднати телоподаващи,полирмашини,флексове,пневматични инструменти.

                Уф, гадна работа.
                Мога да ударя едно рамо докато се осефереиш с телЕподаващо 3в1 на Дел 200А и малка бутилка.
                И един ексцентрик ми се търкаля - райдър ма си работи. И бормашина българска синя
                Аз до пролетта мисля да не ги пипам )))
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  От: Откраднати телоподаващи,полирмашини,флексове,пневматични инструменти.

                  Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
                  Точно в момента,ще трябва и да е относително евтин .Благодаря за предложението.
                  Ще го принудим! Задължен ми е.
                  Но за без пари - няма как да стане. Мога да помогна със опъване на жици или каквото там се наложи.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Откраднати телоподаващи,полирмашини,флексове,пневматични инструменти.

                    Преди 10 години,седмица след като ми се роди голямата дъщеря,бях в същата ситуация.На сутринта нямах с какво дупка да пробия!Веднага след тази случка сложих сот в работилницата.Не е гаранция,но все пак е някакво решение.
                    Точно поради тази причина отдавна не купувам машини втора употреба.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Откраднати телоподаващи,полирмашини,флексове,пневматични инструменти.

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Уф, гадна работа.
                      Мога да ударя едно рамо докато се осефереиш с телЕподаващо 3в1 на Дел 200А и малка бутилка.
                      И един ексцентрик ми се търкаля - райдър ма си работи. И бормашина българска синя
                      Аз до пролетта мисля да не ги пипам )))
                      Твоето бих го пробвал,щото като взимам ново,мисля да е инверторно.Ма ще го мисля след празниците.
                      Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Откраднати телоподаващи,полирмашини,флексове,пневматични инструменти.

                        Същия я филм ми го прожектираха 2007 двама мангали като ме оставиха сирак с 2000 лв в инструменти и техника.
                        Полицията ги хвана за 30 дни Съд-а ги осъди да ядат държавна манджа а на мен грънци!
                        Съчувствам!
                        МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Откраднати телоподаващи,полирмашини,флексове,пневматични инструменти.

                          Имам излишна аларма и датчици в гаража. Останаха от закрит сервиз на колега. Само някой да знае да ги върже. Казвай ако ги искаш.
                          0888932647

                          Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                          Коментар


                          • #14
                            От: Откраднати телоподаващи,полирмашини,флексове,пневматични инструменти.

                            Гадно е да ти откраднат "ръцете".Преди две три години ми предлагаха куп инструменти със съмнителен произход.Може би от магазина струваха повече от шест хиляди.Даваха ми ги за хиляда,без пазарлък.Усъмних се естествено и от факта,че бяха мургави.Викам,чакайте да отида да взема пари.Единия тарикат май се притесни и вика,да разтоварим инструментите и да дойдем с тебе да ни дадеш парите,че бързаме да пътуваме.Викнах един от работниците да "пробват" инсрументите дали работят,и тръгнах за пари.Звъннах на приятел дознател да прати полиция да ги прибере.Оказа се,че инструментите са крадени от Бургас,от гастрольори от Пазарджик,та се продават в Разлог.Нищо чудно и твоите инструменти да се продават в другия край на България.Затова е добре повече хора да знаят и да се оглеждат,та белким изскочи заек.Крадат ги от такива като нас,и пак ги предлагат на такива като нас.Кофтито е че има колеги,които гледат да спестят някой лев и не си представят,че може и на тях да се случи.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Откраднати телоподаващи,полирмашини,флексове,пневматични инструменти.

                              Аз тази новина я възприемам като намек да си прибера таратайката от паркинга пред работилницата на автора.

                              Иначе си мисля, че с аларма няма да се размине - там не живее никой. Трябва си абонамент.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X