Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скъсано водно съединение на Троянски проход - магазини, морги и преминаващи сутринта?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Скъсано водно съединение на Троянски проход - магазини, морги и преминаващи сутринта?

    За преминаващи през прохода тази нощ или сутринта:
    Търси се маркуч за антифриз 16 мм вътрешен диаметър и малко силикон. Оригиналния или просто прав, но дълъг към метър.

    Добро решение е и магазин за водни съединения/морга около прохода (Троян, Карлово, Пловдив) за сутринта. Има трафик и някой все ще помогне със слизането надолу.

    Спукано е водно съединение, на малък бус.
    ​​Има форма на въпросителна с височина 115 мм и ширина 75.
    Труден е за монтаж, но излезе успешно за към 3 часа.

    Пътниците са на топло, колата на паркинг, има някакви инструменти. Дърпане при тези пътни условия е крайно нежелателно. Целта е утре вечер да се отпътува по нормален начин.
    Колата е Нисан Серена бензинова.

    Връзка тук или с О 89 996 495О
    Прикачени файлове

  • #2
    Препоръка за магазини?

    Коментар


    • #3
      Ако слезеш с някой преминаващ в Троян ми се обади на 0887252291 да те разкарам по магазините и до Балканец накрая!

      Коментар


      • #4
        При тоя студ, ако не катериш нагоре, а само слизаш надолу, може да си го свалиш и на ход. Пробвано с Алфата на брат ми, при -15, -20, по равно и по надолнище не прегрява, а беше изтекъл целия антифриз.
        "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от ssaattyyrr Преглед на мнение
          При тоя студ, ако не катериш нагоре, а само слизаш надолу, може да си го свалиш и на ход. Пробвано с Алфата на брат ми, при -15, -20, по равно и по надолнище не прегрява, а беше изтекъл целия антифриз.
          То като го няма целия антифриз как да разбереш каква му е температурата(респ. дали е прегрят) ?
          Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
          Ford Fiesta 1.4 Tdci

          Коментар


          • ssaattyyrr
            ssaattyyrr коментира
            Редактиране на коментар
            Е това не бях се замислял. Брат ми се беше дръннал челно и радиатора тотал щета, сипваш вода, тя изтича отдолу. Като тръгне обаче показваше температура. От Ниш ходих да го прибирам в тоя вид, ама трябваше да минава и на самоход от време на време, та на таблото си показваше температура и по баирите като вдигне до 90-100 дърпах. На място като кюта или по надолнище държеше към 90. А ся по знаещите да кажат какво и що е показвал?

        • #6
          Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение

          То като го няма целия антифриз как да разбереш каква му е температурата(респ. дали е прегрят) ?
          Разбираш след,,като налееш антифриза!

          Коментар


          • #7
            утре ще се качвам до ски пистата от към Троян,следообед към 14:00 ако трябва нещо

            Коментар


            • #8
              Ще има тестове надолу по баира. Спешността премина, появи се водоустойчив маркуч и тн.
              ​​​​​Троянци помогнаха с насоки за да стане бързо.

              Коментар


              • #9
                В 3 часа ти прочетох темата,в 4 часа минах през кърнаре ,имам и точния маркуч ,но как да ти звънна в 4 сутринта, лошото е че съм на хотел вече ,за няколко дни до края на седмицата,и не съм в района.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • #10
                  Благодаря за съпричастността все пак. Звъненето как става - взема се телефон и се звъни. В случая можеше, но разбира се, много хора не приемат нощно безпокоене в никой случай.
                  Колата върви и вече е гарирана на обичайното местодомуване.
                  Темата може да бъде приключена.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X