Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да пожелаем успех на Венци-малкия! Има счупено коляно и му предстои операция!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Да пожелаем успех на Венци-малкия! Има счупено коляно и му предстои операция!

    Успех Венци да се оправиш по-бързо и по-малко глупости после ей

    Коментар


    • #92
      До: Да пожелаем успех на Венци-малкия! Има счупено коляно и му предстои операция!

      Първоначално публикуван от Kaishin Преглед на мнение
      Успех Венци да се оправиш по-бързо и по-малко глупости после ей
      Кой да не прави глупости? Венци?! ВЕНЦИ?!? ВЕНЦИ да прави глупости??!?!? Ти се шегуваш!

      Венци, ще взема да те повозя малко на новия Самурай, тъкмо ще понаместиме малко коляното. Таман ще пробваме и как си усвоил техниката 3х4 като излизаш да буташ, а аз ще лекувам камъните в бъбреците, които се получиха в следствие на олекването след покупката
      DCRT®

      Коментар


      • #93
        До: Да пожелаем успех на Венци-малкия! Има счупено коляно и му предстои операция!

        Първоначално публикуван от iva_kx Преглед на мнение
        Кой да не прави глупости? Венци?! ВЕНЦИ?!? ВЕНЦИ да прави глупости??!?!? Ти се шегуваш!

        Венци, ще взема да те повозя малко на новия Самурай, тъкмо ще понаместиме малко коляното. Таман ще пробваме и как си усвоил техниката 3х4 като излизаш да буташ, а аз ще лекувам камъните в бъбреците, които се получиха в следствие на олекването след покупката
        Някой май трябва да напише поредния пост в тази тема
        Представяне на наш'те джипки!
        LZ1PER

        Коментар


        • #94
          До: Да пожелаем успех на Венци-малкия! Има счупено коляно и му предстои операция!

          Чакай да си го прибера и да си го наснимам и това ще ми е първата работа
          DCRT®

          Коментар


          • #95
            До: Да пожелаем успех на Венци-малкия! Има счупено коляно и му предстои операция!

            Венци, какво геройство се извършил на мегданя, май френд, а аз сега разбирам !
            Я им благодари на джипарите за поканите и си вземи едни допълнителни две колелца за мотора, докато се пооправиш!
            Аз ако мога да ти препоръчам някава терапия, бих те посъветвал да приемеш все пак предложенията за разходка с джип от Цвети и Ивка !
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #96
              До: Да пожелаем успех на Венци-малкия! Има счупено коляно и му предстои операция!

              Жоре, какво ти е направило горкото момче та искаш да го подложиш на това Ти поне трябва да знаеш къде го пращаш горкичкия
              DCRT®

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X