Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4х4 на годината 2008 - коментари!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: 4х4 на годината 2008 - коментари!

    Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
    Вранглер - SUV ? )))))))))))))

    Аз бих гласувал за него като JEEP на годината.
    Разбира се, че той е джипа на годината. Другита два са си старите "кошове" с нова боя.
    Ей, някой да не се обиди, нямам нищо против тях
    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

    Коментар


    • #17
      До: 4х4 на годината 2008 - коментари!

      Според мен и Г-класата не е СУВ, но от Мерцедес са на друго мнение.
      А не може да е Jeep, защото джйип е марка.

      Коментар


      • #18
        До: 4х4 на годината 2008 - коментари!

        Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
        Вранглер - SUV ? )))))))))))))

        Аз бих гласувал за него като JEEP на годината.
        Не е задължително да се гласува за него. На него си го пише на капака още като излезе от завода.
        CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
        http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
        http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

        Коментар


        • #19
          До: 4х4 на годината 2008 - коментари!

          Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
          Уважаеми колеги, моля ви не търсете излишно кусури на Ицо и списанието. Знаете че е традиция всяка медия която работи в този бранш да прави подобни класации. И ако отричате правото на списание OFFROADBG на такава класация ви моля да ми кажете тогава коя медия има по-голямо морално ако щете право на такава класация за SUV машини...

          Ицо, теб те моля да не взимаш толкова присърце критиките. Нали не забравяш че тук са баш хората които наистина разбират и за тях и детайлите са важни... И всеки може да си каже мнението в което няма нищо лошо...

          Тъй че уважаеми колеги, обсъжданията и критиките не са страшни, казвайте всичко което ви е на сърце но и нека помогнем на Ицо и списание за тази инициатива която колкото и да не намирате смисъл в нея ви уверявам че е задължителна за тази медия...
          Венци Субару го няма вече четвърти път.
          Да не говоря че май има модели които не са Европейски.
          Не съм се заемал с анализи.
          only 4 x 4,sim AWD

          Коментар


          • #20
            До: 4х4 на годината 2008 - коментари!

            Колеги, не знам за вас, но аз отваряйки тая тема се чувствам като в магазин за дамско бельо. Имам предложение към Ицо ако е възможно да се направят някои промени в подредбата на автомобилите, тъй като в този вид е подходяща само за блондинки. За мен това е несериозна работа и ми се струва неудачно да излиза така за печат.
            http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

            Коментар


            • #21
              До: 4х4 на годината 2008 - коментари!

              Първоначално публикуван от uazik Преглед на мнение
              Венци Субару го няма вече четвърти път.
              Да не говоря че май има модели които не са Европейски.
              Не съм се заемал с анализи.
              Subaru го имаше миналата година с Tribeca.
              Няма автомобили, които да не са представени официално на нашия пазар.

              ОК, извинявам се на всички ако съм бил малко по-рязък. Всеки има право на мнение, каквото и да е то.
              Направихме тази анкета, просто за да видим нагласите на хората и какво ги кефи, пък било то само на картинка. Умишлено не исках да се впускам в задълбочени анализи по класове. Обещавам, че ще се развиваме и в тази насока, сами виждате тази година, че има макар и плах опит в тази насока с двете категории. Не мога в момента да променя структурата, защото от месец-два насам има над 300 гласували по и-мейл и то по тази схема.
              Специално за Kinex и Йори - не съм се засегнал, надявам се и вие да не сте!
              Та тази тема си е точно затова, за което се пише в нея - критикувайте, плюйте, хвалете и каквото още ви дойде на ума.

              Коментар


              • #22
                До: 4х4 на годината 2008 - коментари!

                Да и според мен трябва да има три категории:

                1. Високопроходими 4Х4;
                2. Шибан SUV;
                3. Crossover.

                Ами нали точно затова сме off road портал, за да им отворим очите на тези аджамии, които са пуснали анкетата, че Вранглер и Антара са толкова еднакви, колкото кирка и багер, за да не правят за в бъдеще такива смешни анкети.
                Утре ще спечели примерно Ситроен (понеже е по-евтин и повече е почерпил дилъра му) и ще го обявят за всъдеход на годината !

                Хубаво е, че все още не се избират по такива признаци и мотоциклети на годината, защото дори ***VIP_LADDY*** ще умре от смях !

                Иначе аз си гласувах в анкетата, защото въпреки, че се заяждам с Ицо , знам, че нито прталът, нито списанието имат вина за това.
                Аха, вече ми се изясни. София е виновна за всичко !!!
                Ендурото и сексът не са шега работа !
                -------------
                Животът се измерва с броят на издишванията !

                http://sixdayscrazyjob.com
                http://crazy-job.com

                Коментар


                • #23
                  До: 4х4 на годината 2008 - коментари!

                  Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                  Subaru го имаше миналата година с Tribeca.
                  Няма автомобили, които да не са представени официално на нашия пазар.

                  ОК, извинявам се на всички ако съм бил малко по-рязък. Всеки има право на мнение, каквото и да е то.
                  Направихме тази анкета, просто за да видим нагласите на хората и какво ги кефи, пък било то само на картинка. Умишлено не исках да се впускам в задълбочени анализи по класове. Обещавам, че ще се развиваме и в тази насока, сами виждате тази година, че има макар и плах опит в тази насока с двете категории. Не мога в момента да променя структурата, защото от месец-два насам има над 300 гласували по и-мейл и то по тази схема.
                  Специално за Kinex и Йори - не съм се засегнал, надявам се и вие да не сте!
                  Та тази тема си е точно затова, за което се пише в нея - критикувайте, плюйте, хвалете и каквото още ви дойде на ума.
                  Сори, триъгълника на Субару е включен - така е.
                  only 4 x 4,sim AWD

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X