Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4х4 на годината 2008 - коментари!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 4х4 на годината 2008 - коментари!

    За Г-класата знам че е SUV.
    А Вранглер и Дифендар не са ли UV.

  • #2
    До: ЧЕТВЪРТИ КОНКУРС "4Х4 НА ГОДИНАТА"!!!

    Този американски PATRIOT струва ли си колокото руския?
    Only after the last tree has been cut down,
    Only after the last river has been poisoned,
    Only after the last fish has been caught,
    Only then will you find that money cannot be eaten.

    Коментар


    • #3
      4х4 на годината 2008 - коментари!

      За да не разводняваме темата с гласуването, предлагам тук да са всичките ви коментари относно колите и всичко друго което ви терзае относно конкурса.
      Моля да НЕ гласувате в тази тема, а тук: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=24504

      Коментар


      • #4
        До: ЧЕТВЪРТИ КОНКУРС "4Х4 НА ГОДИНАТА"!!!

        Subaru e извън всички класации.

        Дайте му извънредна награда.
        only 4 x 4,sim AWD

        Коментар


        • #5
          До: 4х4 на годината 2008 - коментари!

          Не само Субару.
          И Тойота не фигурира с нито един модел ...
          Моля Ицо да обясни, за да не тегля майни !
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • #6
            До: 4х4 на годината 2008 - коментари!

            Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
            Не само Субару.
            И Тойота не фигурира с нито един модел ...
            Моля Ицо да обясни, за да не тегля майни !
            Представени са нови модели/модификации, излезли през 2007 г. Мисля, че стига да не ме замайниш

            Коментар


            • #7
              До: 4х4 на годината 2008 - коментари!

              Няма такова нещо, майната стои на устата ми в позиция "готовност" !
              Че какво като не са пускали чисто нов модел ? Всяка фирма си прави и модификации на модела в движение !
              Че много хора биха предпочели по-миналогодишен модел на ТЛК пред някоя тояга от неналожилите се все още модели.
              Ко'ш ка'иш за т'ва ?
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #8
                До: 4х4 на годината 2008 - коментари!

                Аз искам да попитам кой е този умник който сложи JEEP Патриот при джиповете. В действителност виждал ли е тази кола или само на картинка. Двигателят и е напречно разположен и основно е с предно предаване.
                Абе само тъпотий.
                http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                Коментар


                • #9
                  До: 4х4 на годината 2008 - коментари!

                  Аз не виждам никаква полза от избиране на джип на годината от хора които са ги виждали само на картинка.
                  Защото с много малки изключения гласуващите са точно такива.
                  Най-много да имат наблюдения върху 2-3 и да гласуват за по-добрия.
                  Все пак става въпрос за модели които са на пазара от месеци.
                  Или конкурса е за екстериор???

                  Коментар


                  • #10
                    До: 4х4 на годината 2008 - коментари!

                    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                    ... Или конкурса е за екстериор???
                    Най-вече !
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • #11
                      До: 4х4 на годината 2008 - коментари!

                      Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                      Няма такова нещо, майната стои на устата ми в позиция "готовност" !
                      Че какво като не са пускали чисто нов модел ? Всяка фирма си прави и модификации на модела в движение !
                      Че много хора биха предпочели по-миналогодишен модел на ТЛК пред някоя тояга от неналожилите се все още модели.
                      Ко'ш ка'иш за т'ва ?
                      Всяка година хиляди медии по света правят подобни конкурси, с новите излезли автомобили или фейслифти. И да - ако те кефи екстериора, гласувай за екстериор щом искаш, никъде не сме написал гласувайте за най-проходим, най-кьопав, най-лилав или най-заобленофарест всъдеход.
                      Пък който иска кола от миналата година да е гласувал миналата година.

                      Първоначално публикуван от Yordan Kolev Преглед на мнение
                      Аз искам да попитам кой е този умник който сложи JEEP Патриот при джиповете. В действителност виждал ли е тази кола или само на картинка. Двигателят и е напречно разположен и основно е с предно предаване.
                      Абе само тъпотий.
                      Къде видя джипове? Там си пише SUV/Pickup. Умниците сме 1) АЗ и 2)Jeep, които са казали compact SUV. Значи е SUV, аз не съм писал гласувайте за джипове, които вадят по метър клирънс, стоманена рама минмум два тона и раздатка с бързи, бавни, още по-бавни и т.н.

                      Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                      Аз не виждам никаква полза от избиране на джип на годината от хора които са ги виждали само на картинка.
                      Защото с много малки изключения гласуващите са точно такива.
                      Най-много да имат наблюдения върху 2-3 и да гласуват за по-добрия.
                      Все пак става въпрос за модели които са на пазара от месеци.
                      Или конкурса е за екстериор???
                      Ми к'во, аз в момента даже не карам джип и трябва да се отрегистрирам от форума и да закрия списанието, щото гледам джипове само на картинка и ми дават да карам немощни паркетници ли?

                      Кратко точно и ясно - гласувайте (ако искате, не е задължително) за излязъл през миналата година В БЪЛГАРИЯ нов модел/модификация предлаган официално в двете посочени категории. Ако ви е кеф пишете що точно тоя (примерно щото на картинката е зелен, пък ми харесва зеленото).

                      Коментар


                      • #12
                        До: 4х4 на годината 2008 - коментари!

                        Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение

                        Къде видя джипове? Там си пише SUV/Pickup. Умниците сме 1) АЗ и 2)Jeep, които са казали compact SUV. Значи е SUV, аз не съм писал гласувайте за джипове, които вадят по метър клирънс, стоманена рама минмум два тона и раздатка с бързи, бавни, още по-бавни и т.н.
                        Извинявай, май лично теб засегнех, не исках да става така.

                        Та къде съм видял джипове питаш? Джипове има точно 3 броя. Вранглер, G, Дифендър. Те намат място между останалата лигня. За да е по точна класацията е най добре да се направят поне още два класа. Така е много общо. Аз лично намирам БМВ Х5 много по близо до Шкода Октавия от колкото до Вранглер.
                        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                        Коментар


                        • #13
                          До: 4х4 на годината 2008 - коментари!

                          Уважаеми колеги, моля ви не търсете излишно кусури на Ицо и списанието. Знаете че е традиция всяка медия която работи в този бранш да прави подобни класации. И ако отричате правото на списание OFFROADBG на такава класация ви моля да ми кажете тогава коя медия има по-голямо морално ако щете право на такава класация за SUV машини...

                          Ицо, теб те моля да не взимаш толкова присърце критиките. Нали не забравяш че тук са баш хората които наистина разбират и за тях и детайлите са важни... И всеки може да си каже мнението в което няма нищо лошо...

                          Тъй че уважаеми колеги, обсъжданията и критиките не са страшни, казвайте всичко което ви е на сърце но и нека помогнем на Ицо и списание за тази инициатива която колкото и да не намирате смисъл в нея ви уверявам че е задължителна за тази медия...
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • #14
                            До: 4х4 на годината 2008 - коментари!

                            Ицо извинявйи ако с нещо съм те засегнал.
                            Ако не още по-добре.
                            Не е задължително да имаш джип за да имаш мнение.
                            Въпроса е че в случая с новите модели то по никакъв начин не може да бъде миродавно, защото е на хора които не са ги карали. Остави имали, това е невъзможно.
                            Това да напишеш "Джипът на годината е ..." все пак е и отговорност.
                            Със същия успех можем да направим конкурс "Баща на годината".
                            Както и да определяш Г-класата според представянето и в рали шампионата.

                            Последно Вранглера като SUV ли е определен от производителя.

                            Коментар


                            • #15
                              До: 4х4 на годината 2008 - коментари!

                              Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение

                              Последно Вранглера като SUV ли е определен от производителя.
                              Вранглер - SUV ? )))))))))))))

                              Аз бих гласувал за него като JEEP на годината.
                              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X