Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ADV-Bulgaria.com на една година, време е за равносметка и съвети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: ADV-Bulgaria.com на една година, време е за равносметка и съвети

    Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
    Ха сега "подвел"! Не е така колега Злат! Аз съм голям мъж и мога да преценя какво купувам. Не става въпрос за подвеждане! Аз тогава се включих в дискусията за да изкажа различно мнение! Все още смятам, че тези обувки са много добри. Не съм имал обувки с такъв "грип". Просто една особеност беше решаваща! От там и идеята за дискусия! Мога да дам друг пример! Продуктите на "Хеликон". По специално за една чанта която купих от сайта.Най-хубавото и е камуфлажната шарка! Отрицателни "черти"! Ами много лоши шевове а най-глупавато е "молле системата". Тази система задължително трябва да е от здрави плетени "ремъци" а при Хеликона е просто нагънат на няколко пъти текстил от който е направена чантата! Тя и не може да бъде от плетени ремъци /например кордура/ защото самият текстил е тънък и няма да издържи ако се "накичи" с други "джебове"
    Пиша с най-добри чувства към всички!
    Поправям се за "молле системата" на чантата на "Хеликон". Развалих един ремък за да разбера точно как е направен. Има вътре "ремък" кордура а от вън облечен
    със същият текстил.Под въпрос обаче е дали ще издържи шева към плата.
    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

    Коментар


    • #32
      От: ADV-Bulgaria.com на една година, време е за равносметка и съвети

      Специално за Хеликон аз имам наблюдения освен върху раницата и върху една от чантите им. Новите са принципно различни и даже са под друга марка, но тепърва ще се занимавам с тях. Ей тази чанта, което е отпред:



      я мъкна вече повече от шест месеца, като от двете и страни закачих (с молле) два джоба един на макспедишън и на хазард 4. До момента е ОК, няма скъсани шевове, в единия нося обектив, във втория батерийният грип + батериите... Има обаче много разновидности, намирам че платът на моята е отличен, предишният им модел, обаче нещо не ми хареса, но не мога да се обоснова защо...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #33
        От: ADV-Bulgaria.com на една година, време е за равносметка и съвети

        За същият модел става въпрос , даже за същата шарка! Аз я "превърнах" във фотографска чанта! Купих само "вътрешно" за техниката!
        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

        Коментар


        • #34
          От: ADV-Bulgaria.com на една година, време е за равносметка и съвети

          И започвам да си мисля, че освен писането, май ще е добре отвреме на време да правим и събирания. Нещо като семинари, че да може все пак да се пипне и види... Едно е само да се обяснява, друго си е да се погледне как точно изглежда нещо след известно време употреба...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #35
            От: ADV-Bulgaria.com на една година, време е за равносметка и съвети

            Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
            За същият модел става въпрос , даже за същата шарка! Аз я "превърнах" във фотографска чанта! Купих само "вътрешно" за техниката!
            Не е истина, все едно сме се наговаряли... Тази конфигурация по-горе е точно за да си мъкна фотоапаратурата... И аз си купих за вътре една кутия на хазард 4...
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #36
              От: ADV-Bulgaria.com на една година, време е за равносметка и съвети

              Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
              Не е истина, все едно сме се наговаряли... Тази конфигурация по-горе е точно за да си мъкна фотоапаратурата... И аз си купих за вътре една кутия на хазард 4...
              Моето вътрешно е от един китайски сайт. Върши работа! Да срещите са друго нещо, но сме пръснати из цяла България! Можеби по една "сезонна" би била възможна!
              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

              Коментар


              • #37
                От: ADV-Bulgaria.com на една година, време е за равносметка и съвети

                Най-накрая се организирах да направим и томболата. Много съм виновен за забавянето, добре че е Злати да ми дава зор. Който оттук се познае, да ми пише за да си взема подаръка, списъкът е тук:

                http://adv-bulgaria.com/forum/main-c...v-bulgaria-com

                след малко и филмчето от тегленето, много им хареса на децата... :-)
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #38
                  От: ADV-Bulgaria.com на една година, време е за равносметка и съвети

                  Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                  Който оттук се познае, да ми пише за да си взема подаръка...
                  А който се познае 2 пъти има ли 2 подаръка...?
                  Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                  Коментар


                  • #39
                    От: ADV-Bulgaria.com на една година, време е за равносметка и съвети

                    :-) Благодаря оправено... Сори, подаръците са физически лимитирани... копи пейста не :-)
                    VPetrov.photography

                    Коментар


                    • #40
                      От: ADV-Bulgaria.com на една година, време е за равносметка и съвети

                      И аз се познах!
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • #41
                        От: ADV-Bulgaria.com на една година, време е за равносметка и съвети

                        Ихаааа, и язе съм там

                        Благодарственост на късметлийската ръчичка!
                        42

                        Коментар


                        • #42
                          От: ADV-Bulgaria.com на една година, време е за равносметка и съвети

                          Малко да повдигна тази тема с питане - имах регистрация. Не се бях сещал скоро за ADV, но се поприсетих и реших да видя какво ново има. Пробвах да се логна, не се получи, пробвах да въстановя паролата, предполагайки че съм я забравил, нямало такъв мейл, проверих в базата данни с потребители - няма ме. Реших, че е имало някакви промени и ми се е затрита регистрацията. Тръгнах да правя нова регистрация, дава ми съобщение: "Съжаляваме, регистрацията е ограничена от администратор."
                          Та какво се случва с ADV?
                          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                          Коментар


                          • #43
                            От: ADV-Bulgaria.com на една година, време е за равносметка и съвети

                            Преди време ни хакнаха изключително креативно... Толкова че никой не знаеше как да сме сигурни че сме извадили целият вграден код... И така преинсталираха наново всичко и аз местя една по една темите в новото място... Беше и повод относно оплкаванията за дизайна, да сменим заглавната страница с конструктор... И в момента съм някъде на 90% с прехвърлянията, после ще пусна и регистрацията...
                            VPetrov.photography

                            Коментар


                            • #44
                              От: ADV-Bulgaria.com на една година, време е за равносметка и съвети

                              Ясно. Ще чакам. Това обяснява и тайтъла на заглавната страница - Заглавная
                              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X