Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от Yaro
    Ако мога да си позволя този коментар:

    Преустановете юношеските изблици (по-по-най), нивото ви (обръщам се към Влади, тъй като Kaishin не го познавам лично) се очаква да е много над това. Четат ви хора, които се учат от вас!

    Направете опит за реализация на клуб, бидейки нещо различно от лиричния завършек на не-малко идеи за клубове тук в портала - безброй постове с по две изречения или идейна изчерпаност още на първата сбирка в някоя кръчма.

    Ще бъде направено.
    LZ1VMH

    Коментар


    • Специалиста ще го видиме още на първото състезание!!!
      LZ1VMH

      Коментар


      • Ди Джей Давел написа:
        Евалата на всички тук който се захващате да организирате клубове и разходки.

        Асенчо, разбрах че си се сдобил с нов джип. Честито!!
        Кога ще го покажеш? Като те знам си си направо за нашия клуб

        П.П. И трябва да почерпиш за да не се чупи!
        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

        Коментар


        • Приет е нов член на клуба.
          CJ-7 (Боби)

          Мамата му разгонихме с тестове и баири.
          LZ1VMH

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Георги Василев
            Ди Джей Давел написа:
            Евалата на всички тук който се захващате да организирате клубове и разходки.

            Асенчо, разбрах че си се сдобил с нов джип. Честито!!
            Кога ще го покажеш? Като те знам си си направо за нашия клуб

            П.П. И трябва да почерпиш за да не се чупи!

            Да найстина трябва да се покажем някаде но засега смятам че съм доста неподготвен за такави разходки който правите вие.Първо не съм карал толкова а й джипа не ми е толкова подготвен.Разбирасе бих дошъл с вас но не виждам смисал да спирам цялата група с това че бих закъсал тук и там.За черпенето ще го измисля.

            Жоро аз мисля събота да отида да помогна малко на слави.Че нещо малко несериозен излезнах но е така.Докато го намерим и докараме.
            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

            Коментар


            • Днеска приемам още един нов член на клуба (АМАН от новаци).
              Казва се Вушев!!! Притежава Уазка и Чероки.
              Каза че бил готов като първи тест да се пробва в съревнование с някоя Г- класа.
              Въпроса му беше само с кой от двата джипа да дойде и ако му стане скучно какво да прави. ( примерно да слиза ли от колата и да помага ли на закъсалия ).
              LZ1VMH

              Коментар


              • Влади много странно мнение за новаци имаш!А тези който са по-нови от тези нови!!Тоест за от детската градина какво правим?
                https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                Коментар


                • Klub

                  Единствения начин да бъде настигнат Вушев е да го накарате да спазва някой закони. Като например : Закона за Гравитацията и някой основни закони на Механиката.
                  Моите спомени са, че Вушев упорито отказва да се съобразява с тях.
                  Последния път когато видях Вушев, това беше смразяващия спомен от едно Чероки в задното огледало, което влиташе между две дървета с вратите напред на една педя от задната ми броня
                  Ако някой казва, че вашия клуб е детска градина, май си намерихте възпитателка
                  Успех Ви желая.
                  Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                  NULLA TENACI INVIA EST VIA

                  Коментар


                  • ...направо си потриших блокажите
                    ------------------------------------
                    тел. O878 9ЧЧ 999

                    Коментар


                    • Щом Вушев не може да се премери с едно Ге ...... Няма да го приемате в клуба .....

                      Ааа забравих ..... и да е с УАЗ-ката ....
                      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                      Коментар


                      • Пу... Няма ли някъде да дават 4Х4 под наем. Да ви покажа аз екстремен OFF-Road

                        Това е екстрeмен OFF Road: http://www.bgphoto.net/photos/18656/...9998523750.JPG

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от mastora
                          Пу... Няма ли някъде да дават 4Х4 под наем. Да ви покажа аз екстремен OFF-Road

                          Това е екстрeмен OFF Road: http://www.bgphoto.net/photos/18656/...9998523750.JPG
                          Кога ше правиме Ладите 4х4?
                          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от ninja_1
                            Кога ше правиме Ладите 4х4?
                            Ооо кога кажеш. Всичко съм измислил. Даже с два шпер-а ще има.

                            Ама май по ефтино ще ми излезе едно самурайче да си взема. ,
                            може на шасито на самурая да сложа купето от самарата.....даа това е идея....

                            Не се чудете ако се появим скоро с 4Х4.

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от mastora
                              може на шасито на самурая да сложа купето от самарата.....даа това е идея....
                              Хихихи, ще изглежда като велинградската теснолинейка
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар


                              • Ако ще ползваш само купето на Ладата,знам едно място,където има ''синхро'' на части... Интересна Самара ще стане...
                                А ако си вземеш Самурай,то той си е готов за гората,а с малко пипване става звяр...
                                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X