Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

    Радвам се че вече БГ офоруд екстрийм си има ново лого.Решихме старото да бъде сменено просто защото то така или иначе е лого на латвийски офроуд клуб.Ето и варианта на които сме се спряли за сега.
    Прикачени файлове
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

    Коментар


    • До: Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

      Дали да не направиме малко по- намусени фаровете.


      Иначе евала на Гере и Дявола.
      LZ1VMH

      Коментар


      • До: Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

        Да фаровете могат да придобият по смусен вид.Съжалявам че забравих да благодаря на хората които направиха логото Гере и един мои приятел които също помогна в изграждането на идеята въпреки че той няма да прочете нашия форум все пак Блгодарско Жорка.
        Последно редактирано от Дявол Коледа; 04-10-08, 21:40.
        ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
        тел.088четири 9едно9 4нула4
        -------------------------------------------------------

        Коментар


        • До: Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

          Други виждания?
          LZ1VMH

          Коментар


          • До: Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

            Влади, я вземи че прати една лепенка, моля. Също така аз хубаво ще си подам заявката за приемане, да кажеме може би ще издържа и изпита. Но какви са условията на този клуб, има ли устав, управително тяло, легитимност, застраховка; и хилядите други подробности свързани с един клуб.
            Малко идеи за размисъл:http://ovo.ca/

            Ето, подавам си заявката за приемане.
            Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
            http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
            http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

            Коментар


            • До: Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

              Първоначално публикуван от митко Преглед на мнение
              Влади, я вземи че прати една лепенка, моля. Също така аз хубаво ще си подам заявката за приемане, да кажеме може би ще издържа и изпита. Но какви са условията на този клуб, има ли устав, управително тяло, легитимност, застраховка; и хилядите други подробности свързани с един клуб.
              Малко идеи за размисъл:http://ovo.ca/

              Ето, подавам си заявката за приемане.

              Митко, за сега си имаме председател избран на общо събрание. Имаме си малка, но сплотена членска маса. Вече сме на път да си направиме
              собствен символ и емблема. Що се отнася до устав смятам да пропусна тази екстра. Тя се свързва с комсомолското и комунистическото ни минало.Тук редно е председателя да се произнесе. Имаше един виц в който се разправяше за една дружина с
              избран комита и останалите членове лигитимни предатели.
              Та нещата в България стоят така. Невярвам да си забравил тази истина толкова бързо.
              Що се отнася до мен аз те приемам за член. Разбира се моето мнение не е водещо. Тук трябва да се произнесе Дявол коледа.
              За емблема нямаш проблем. Много ще ми е гот емблема на български клуб да стигне до САЩ. Пък може и да я видиме в някоя ваша местна надпревара.
              LZ1VMH

              Коментар


              • До: Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

                Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                Радвам се че вече БГ офоруд екстрийм си има ново лого.Решихме старото да бъде сменено просто защото то така или иначе е лого на латвийски офроуд клуб.Ето и варианта на които сме се спряли за сега.

                Здравейте!
                Извинявам се , че не е по същество, но след като разглеждах темата жена ми надникна към монитора и попита: "Какъв е подсмисъла на дамските обувки в основата на логото?"
                Наистина има прилика и помислих, че ще е добре да ВИ информирам за интерпретацията на логото от друг ъгъл.

                Поздравления за начинанието и успех!
                Прикачени файлове
                Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
                VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

                Коментар


                • До: Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

                  Първоначално публикуван от IVO 68 Преглед на мнение
                  Здравейте!
                  Извинявам се , че не е по същество, но след като разглеждах темата жена ми надникна към монитора и попита: "Какъв е подсмисъла на дамските обувки в основата на логото?"
                  Наистина има прилика и помислих, че ще е добре да ВИ информирам за интерпретацията на логото от друг ъгъл.

                  Поздравления за начинанието и успех!
                  Благодаря за това мнение!
                  И според мен гумите са неприятно замазани в основата и биха стояли много по добре ако се подчертае истинския им агресивен грайфер, но мнозинството май е на друго мнение

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:00001а.jpg
Прегледи:1
Размер:121.5 КБ
ID:5070142 тук вляво съм дал предложение за насоката която трябва да следваме
                  LZ1GYY
                  0898 436 956

                  Коментар


                  • До: Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

                    Първоначално публикуван от gere Преглед на мнение
                    Благодаря за това мнение!
                    И според мен гумите са неприятно замазани в основата и биха стояли много по добре ако се подчертае истинския им агресивен грайфер, но мнозинството май е на друго мнение

                    [ATTACH]48901[/ATTACH] тук вляво съм дал предложение за насоката която трябва да следваме

                    Приема се!
                    LZ1VMH

                    Коментар


                    • До: Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

                      Първоначално публикуван от IVO 68 Преглед на мнение
                      Здравейте!
                      Извинявам се , че не е по същество, но след като разглеждах темата жена ми надникна към монитора и попита: "Какъв е подсмисъла на дамските обувки в основата на логото?"
                      Наистина има прилика и помислих, че ще е добре да ВИ информирам за интерпретацията на логото от друг ъгъл.

                      Поздравления за начинанието и успех!


                      Благодаря!
                      LZ1VMH

                      Коментар


                      • До: Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

                        Работи се по въпроса с отстраняването на забелязания проблем надявам се до утре ще сме готови с новия вариант.
                        ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                        тел.088четири 9едно9 4нула4
                        -------------------------------------------------------

                        Коментар


                        • До: Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

                          Браво супер е! а дали е уместно да бъде с една идея по-агресивно.. както фаровете така и решетката.. не че не ми харесва де нито бих направил по-добро.
                          Поздрави на всички екстремисти!
                          Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                          Коментар


                          • До: Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

                            Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
                            Браво супер е! а дали е уместно да бъде с една идея по-агресивно.. както фаровете така и решетката.. не че не ми харесва де нито бих направил по-добро.
                            Поздрави на всички екстремисти!
                            Фаровете вече са променени и се работи по гумите.Ето да видите новите фарове.
                            Прикачени файлове
                            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                            тел.088четири 9едно9 4нула4
                            -------------------------------------------------------

                            Коментар


                            • До: Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

                              Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                              Фаровете вече са променени и се работи по гумите.Ето да видите новите фарове.

                              Добре, браво.
                              LZ1VMH

                              Коментар


                              • До: Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

                                Защо махнахте дамската обувка? Любовта към мощните коли и красивите жени върви ръка за ръка.
                                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X