Обява

Свий
Няма добавени обяви.

2007-официалната програма на Ленд Ровър Ентусиаст и клуб УАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 2007-официалната програма на Ленд Ровър Ентусиаст и клуб УАЗ

    Приятели, това е първия официален вариант на нашата програма за 2007 година. В последствие нещо може да претърпи промени, но като цяло ще се придържаме към този ред
    1. Откриване на полевия сезон - барбекю и разходка на Лозенска планина - 21 април. Без предварително записване и такса.
    2. Мини-експедиция Родопи с център района на Триград. 1 нощувка в района на язовир Батак или Голям Беглик и две нощувки в района на Чаирските езера над Триград.Посещение на пещерите Дяволско гърло и Ягодинска( с частна беседа само за нас) и природното чудо Триградско ждрело. Ще има възможност и за хотелско настаняване, и за спане на палатки. Една от вечерите ще бъде организирано чеверме. Периода на провеждане е от 24 до 27 май. Такса за участие 30 лева на джип и по 10 лева за възрастен човек за чевермето.
    3. Мини-експедиция Западна Стара планина. От Искърския пролом до Белоградчик с изкачване на върховете Тодорини кукли, Ком и Миджур( в зависимост от времето и разрешението от Гранична полиция за Миджур). Посещение на природните феномени Искърски пролом, Белоградчишки скали и пещерата Магура с лекции на място за всеки от тях. Ще има възможност и за хотелско настаняване, и за спане на палатки. Период на провеждане от 6 до 9 септември. Такса за участие 30 лева на джип.
    4. Еднодневен поход и закриване на сезона с преход през" Големите кални коловози" от село Буново през хижа Чавдар до билото на Стара планина в района на връх Баба и възможно слизане към Етрополе. 10 ноември. Без предварително записване и такса.

    За двата големи похода таксите ще се събират предварително и ще се използват за подготовка на трасето и организация. Всеки сам покрива разходите си за хотел, вход за туристическите обекти и храна.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

  • #2
    ъъъ..от май до септември ко шъ праим?
    В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

    Коментар


    • #3
      ша са спасяваме поединично..... ,братчед,да взема да изкарам звяра за 21?Ще ходиш ли?Вече мога да си чупя жипката на воля.....
      IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

      Коментар


      • #4
        Саше не ми задавай отговори.Да,ще ходя.Да,вземи изкарай звяра на 21.че ще клеяса.в петък като се видим ще обсъдим подробностите.между другото имам готин теглич-та да вземем и четириколката а?
        В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

        Коментар


        • #5
          Re: Клуб Ленд Ровър Ентусиаст-програмата за 2007г.

          Първоначално публикуван от zzlatev
          Приятели, това е втори вариант на нашата програма за 2007 година.
          1. Откриване на полевия сезон - барбекю и разходка на Лозенска планина - 21 април. Без предварително записване и такса.
          2. Мини-експедиция Родопи с център района на Триград. 1 нощувка в района на язовир Батак или Голям Беглик и две нощувки в района на Чаирските езера над Триград.Посещение на пещерите Дяволско гърло и Ягодинска( с частна беседа само за нас) и природното чудо Триградско ждрело. Ще има възможност и за хотелско настаняване, и за спане на палатки. Една от вечерите ще бъде организирано чеверме. Периода на провеждане е от 24 до 27 май. Такса за участие 30 лева на джип и по 10 лева за възрастен човек за чевермето.
          3. "Откривателски маршрут в Плана" за добре подготвени автомобили. Влизане в планината от село Рельово, изкачване на билото и предвижване без път до село Плана. Началото на юли. Без такса за участие
          4. Мини-експедиция Западна Стара планина. От Искърския пролом до Белоградчик с изкачване на върховете Тодорини кукли, Ком и Миджур( в зависимост от времето и разрешението от Гранична полиция за Миджур). Посещение на природните феномени Искърски пролом, Белоградчишки скали и пещерата Магура с лекции на място за всеки от тях. Ще има възможност и за хотелско настаняване, и за спане на палатки. Период на провеждане от 6 до 9 септември. Такса за участие 30 лева на джип.
          5. Изкачване от Говедарци до заслон Кобилино бранище с цел почистване на района. Мероприятитето ще се съгласува с Дирекцията на " Национален парк Рила". Началото на август. Такса за участие 10 лева на джип, ще сесъбира в деня на старта.
          6. Еднодневен поход и закриване на сезона с преход през" Големите кални коловози" от село Буново през хижа Чавдар до билото на Стара планина в района на връх Баба и възможно слизане към Етрополе. 10 ноември. Без предварително записване и такса.

          За двата големи похода таксите ще се събират предварително и ще се използват за подготовка на трасето и организация. Всеки сам покрива разходите си за хотел, вход за туристическите обекти и храна.
          Ето един още по-добър вариант на програмата.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #6
            И още едно мероприятие към програмата. В средата на 2007 година се очаква примиерата на новия Ленд Ровър Дифендър в България. Нашите приятели от Мото Пфое ще организират специално за членовете на "Ленд Ровър Ентесиастс България", пък и за всички желаещи, представяне и тест-драйв на джипа. Мероприятието ще е в някоя от близките до София планини и най-вероятно ще се състои в края на юли или първата половина на август.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от zzlatev
              И още едно мероприятие към програмата. В средата на 2007 година се очаква примиерата на новия Ленд Ровър Дифендър в България. Нашите приятели от Мото Пфое ще организират специално за членовете на "Ленд Ровър Ентесиастс България", пък и за всички желаещи, представяне и тест-драйв на джипа. Мероприятието ще е в някоя от близките до София планини и най-вероятно ще се състои в края на юли или първата половина на август.
              Аз нали бях член на клуба, ако може и аз да го потествам малко

              Коментар


              • #8
                Re: Клуб Ленд Ровър Ентусиаст-програмата за 2007г.

                Първоначално публикуван от zzlatev
                Първоначално публикуван от zzlatev
                Приятели, това е втори вариант на нашата програма за 2007 година.
                1. Откриване на полевия сезон - барбекю и разходка на Лозенска планина - 21 април. Без предварително записване и такса.
                2. Мини-експедиция Родопи с център района на Триград. 1 нощувка в района на язовир Батак или Голям Беглик и две нощувки в района на Чаирските езера над Триград.Посещение на пещерите Дяволско гърло и Ягодинска( с частна беседа само за нас) и природното чудо Триградско ждрело. Ще има възможност и за хотелско настаняване, и за спане на палатки. Една от вечерите ще бъде организирано чеверме. Периода на провеждане е от 24 до 27 май. Такса за участие 30 лева на джип и по 10 лева за възрастен човек за чевермето.
                3. "Откривателски маршрут в Плана" за добре подготвени автомобили. Влизане в планината от село Рельово, изкачване на билото и предвижване без път до село Плана. Началото на юли. Без такса за участие
                4. Мини-експедиция Западна Стара планина. От Искърския пролом до Белоградчик с изкачване на върховете Тодорини кукли, Ком и Миджур( в зависимост от времето и разрешението от Гранична полиция за Миджур). Посещение на природните феномени Искърски пролом, Белоградчишки скали и пещерата Магура с лекции на място за всеки от тях. Ще има възможност и за хотелско настаняване, и за спане на палатки. Период на провеждане от 6 до 9 септември. Такса за участие 30 лева на джип.
                5. Изкачване от Говедарци до заслон Кобилино бранище с цел почистване на района. Мероприятитето ще се съгласува с Дирекцията на " Национален парк Рила". Началото на август. Такса за участие 10 лева на джип, ще сесъбира в деня на старта.
                6. Еднодневен поход и закриване на сезона с преход през" Големите кални коловози" от село Буново през хижа Чавдар до билото на Стара планина в района на връх Баба и възможно слизане към Етрополе. 10 ноември. Без предварително записване и такса.

                За двата големи похода таксите ще се събират предварително и ще се използват за подготовка на трасето и организация. Всеки сам покрива разходите си за хотел, вход за туристическите обекти и храна.
                Ето един още по-добър вариант на програмата.
                Пета точка ако се модифицира Говедарци - Рилски Манастир през Кобилино бранище Цена няма да имаш Злати, че за мен е трудно да се договоря с Парка, а ми се минава от там, от давна ми се минава

                Коментар


                • #9
                  Re: Клуб Ленд Ровър Ентусиаст-програмата за 2007г.

                  Първоначално публикуван от alex_markov
                  Първоначално публикуван от zzlatev
                  Първоначално публикуван от zzlatev
                  ...
                  5. Изкачване от Говедарци до заслон Кобилино бранище с цел почистване на района. Мероприятитето ще се съгласува с Дирекцията на " Национален парк Рила". Началото на август. Такса за участие 10 лева на джип, ще сесъбира в деня на старта...
                  Ето един още по-добър вариант на програмата.
                  Пета точка ако се модифицира Говедарци - Рилски Манастир през Кобилино бранище Цена няма да имаш Злати, че за мен е трудно да се договоря с Парка, а ми се минава от там, от давна ми се минава
                  Хмм, като кажеш така и някакси знам, че ще бъде интересно за всички..

                  Коментар


                  • #10
                    Алекс, ще говорим с директора на парк Рила, но нека първо да видим как въобще ще възприеме идеята. Може да не толкова отзивчив, като колегата си от Пирин.
                    А новия Дифендър ще може да го тестваме всички, дори и тия, дето изоставят приятелите си в тежка нужда( с 5 кила пържоли и каса бира, ама без скара )
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #11
                      От Кобилино към Р.Манастир се носят на места моторите та за джиповете .....
                      А бе не знам.Или се говори за пеша

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от markan
                        От Кобилино към Р.Манастир се носят на места моторите та за джиповете .....
                        А бе не знам.Или се говори за пеша
                        Не съм минавал, само знам че е правен път навремето, може и да се намери вариант, може и да не се намери
                        Маркан, ти познаваш планината дали може да има и друг вариант?

                        Коментар


                        • #13
                          С джип до Кобилино.През х.Мечит .Шова става.
                          Има и друг път през х.Заврачица.За мотор без проблем.
                          С джип ТРУДНО.
                          Има един участък от към 50-60м. почти отвесна стена.За мен или го пускаш и каквото стане или пускане с лебедка ама последния как ще слезе не знам.
                          Това дере го намерихе случайно ама може да се види от пътя Б.Мекен-Грънчар.На двеста метра е от пътя.Там спуснеме ли колите сме на макадама.

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от markan
                            С джип до Кобилино.През х.Мечит .Шова става.
                            ...
                            Маркан, откакто започна да караш "джип" и вече е по-лесно а тук, друго разправяше
                            интересно е дали може м-у кобилино бранище и пътя рилски - Кирилови ливади - рибни езера, точно преди езерата склоновете не са толкова стръмни? Аз не съм самоубиец и ако е много страшно, няма зорлем да се метам абе "да сме живи, че много здрави умряха" както казваше едно приятелче от Парапланерите

                            Коментар


                            • #15
                              Питай Йори за какво става въпрос.Особено пък ако са мокри скалите.
                              Аз още не съм сигурен дали ще мина от там с джипчето .
                              Имай в предвид че този път не се подържа и след всяка зима чезне все повече.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X