Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Само за собственици на АМЕРИКАНСКИ 4х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Първоначално публикуван от quadra
    Аз поне си мисля че няма нищо по-просто от американски автомобил (изключвам УАЗ-ките)
    има, има...
    Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
    http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
    http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

    Коментар


    • #47
      аз съм в щатите, и ако мога да помоигна със нещо ще ми бъде приятно.
      Литературата е наи лесна, частите могат да излязат скъпо по пощата, но малки неща не би трябвало да са проблем.
      Някои каза че има додж рам......моя въпрос е как му потдържаш резервоара????? ха ха ха
      шегувам се
      тука бензина вече стигна $3.60 на галон.горе долу долар на литър
      CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
      http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
      http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

      Коментар


      • #48
        Черния "Мада Фака" Рам е на Васята Руснака.
        Двигателите на Рам-а са като на Грандовете и Дюрангото 5.2 и 5.9, е има и един хубав Вайпър 8.0 V 10 там наистина разхода е интересен, но пък и вървенето си е вървене
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #49
          Дайте инфо за адреси на магазини предлагащи части за Shevrolet.
          LZ4RP
          QSO-145,250 MHz.
          QTH-Варна. KN33WF
          EchoLink-Node:143125

          Коментар


          • #50
            За какъв Шеви? От истинските или Матиз?
            Истинските ги представляват тия образи дето внасят опел, и има части и в Скорпион 13 ама повечето са менте. Теб какво ти трябва, Севи има и той Шеви, обади му се може да ти намери каквото трябва.
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #51
              Първоначално публикуван от vladi333

              Аз се казвам Влади,
              Василий си прави при мен реглаж на американките...
              Това хубаво, ама не разбрахме какво х`американско караш? [/quote]

              Аз лично не карам американка, но мога да помогна с реглажа, тъй като на много места не могат да ги правят... [/quote]

              Според мене няма място на което да не могат
              LZ1VMH

              Коментар


              • #52
                jeep wrangler TJ

                ако някой е на зор за доставка на нещо от САЩ да пише на ЛС има как да се помогне

                сава - 0888618522
                drive alive

                Коментар


                • #53
                  Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов
                  Първоначално публикуван от vladi333

                  Аз се казвам Влади,
                  Василий си прави при мен реглаж на американките...
                  Това хубаво, ама не разбрахме какво х`американско караш?
                  Аз лично не карам американка, но мога да помогна с реглажа, тъй като на много места не могат да ги правят... [/quote]

                  Според мене няма място на което да не могат [/quote]
                  А, каза ли им го?
                  И аз това им обяснявам, че са прости като парен локомотив, а те не слушат
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #54
                    Преди малко направихме един "Chevrolet, К-30, 6.2,V-8D. Ако изключиме камионския му вид , пикапа е изключително приятен и лесен за реглаж . Условието е криковете които вдигат да са поне до три тона .
                    Общото ми мнение е че американките са много по опростени и лесни за подържане спрямо например японските превозни средства .
                    Да се похваля. Купих още два нови крика. Единият е двуколонен до 3.0 т. другият е четириколонен 4.0 т .
                    LZ1VMH

                    Коментар


                    • #55
                      Е как няма да е лесен, нали произхода му е армейски, там са същите талибани по авторотите като при нас, ако не е просто направено няма да живее дълго.
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #56
                        Куадра, да беше тук .... да видиш какви мостове (неубиваеми) имаше машинката . Направо ми се дощя да ги сложа на Вранглера . Широкички закръглени направо угоени прасенца.
                        Пък карданите.... мечта. Като сондажни пръти (за големи дълбочини).
                        LZ1VMH

                        Коментар


                        • #57
                          като ви разправях преди години, ама кой да слуша
                          --------------------------------------------------------------------------------

                          Дайте инфо за адреси на магазини предлагащи части за Shevrolet
                          приятелю, не ни обиждай машинките. CHEVROLET
                          Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                          http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                          http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                          Коментар


                          • #58
                            Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов
                            Куадра, да беше тук .... да видиш какви мостове (неубиваеми) имаше машинката . Направо ми се дощя да ги сложа на Вранглера . Широкички закръглени направо угоени прасенца.
                            Пък карданите.... мечта. Като сондажни пръти (за големи дълбочини).
                            Знам, много приятна машинка, само дето това моторче е супер дълговечно, но за сметка на това слабичко... Хем огромна кубатура, хем слаба мощност и никакъв въртящ момент...една яка турбина добре ще му се отрази.
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #59
                              balkanjiata,
                              Чероки XJ, маке му и трън!
                              с.Искрец вечер и уикенда,
                              София- през деловия ден
                              0898 77 20 30
                              0887 517 016
                              Да живей куманизъма!

                              Коментар


                              • #60
                                Grand Cherokee Limited 4.0 '94g.
                                0898/214848 Vasil
                                Jeep Cherokee XJ 4.0l ,1994г.,3,5" ТМ,BFG All...31x10-15,NP-242
                                Jeep Cherokee XJ 4.0l. ,1994г.,NP-242
                                Jeep Wrangler Sahara , 2008г.,NP-231, 18x8

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X