Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ланд Ровър клуб

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    Идеи за тунинг на Дифендър....

    http://www.arbsport.ru/Raboti/LandRover_Defender.shtml

    Коментар


    • #92
      след толкова километри с толкова вода е много вероятно да си за нов мост

      аз нали от сумати време казвам ... отдушниците в шнорхила, ама кой да слуша

      на дифендера всичките такива са изкарани отпред, зад двигателя и не е проблем да се окажат под водата
      drive alive

      Коментар


      • #93
        Има ли други отдушници, освен двата моста които трябва да се изведат в шнорхела? И има ли още нещо което трябва де се направи за да можеш да плаваш спокойно?

        Коментар


        • #94
          Първоначално публикуван от go go go
          аз сега се върнах от морето/състезанието. ровърите бяха в туристическия клас и поддръжка, никой неиска да рискува толкова съпа техника
          Под "съпа" вероятно имаш предвид 'скъпа'.. И така не ми е ясно кое му е толкова скъпо на LR в сравнение Нисан/Тойота/Г-клас, но няма значение.. Не ми се спори а и всеки си знае най-добре парите..

          Първоначално публикуван от go go go
          ...ще ми се на следващите прояви да видя някой от вас на старта, интересно ми е как ще се представи някой ровър
          Ровър-а се представя така, както го представи задкормилното устройство.. ) Аз с удоволствие гледам И.Иванов (Range Rover Classic с Td5 мотор), но не се е съзтезавал от известно време..

          Коментар


          • #95
            спокойно плаване в 4х4 няма, винаги има какво да се обърка. освен двата моста има отдушници на скоростите и раздатката, за бензиновите има отдушник на делкото. всичко това трябва да се изведе или в шнорхила или някаде на високо. след плаване задължително трябва да се огледа автомобила и да се изцеди водата от разни най невероятни места на които е проникнала.

            иван не се състезава доколкото знам защото мото пфое не му дава пари, колата си е негова но явно му е скъпо да си я поддържа сам. ровъра е по - скъп за състезания дори и от Г класата защото е не популярен и няма части втора употреба, трудно е и с тунинга.
            drive alive

            Коментар


            • #96
              Иван не се състезава, защото претърпя тежка операция. Иначе Мото-пфое са навити да инвестират в него.

              МЕЖДУ ДРУГОТО ДА НАПОМНЯ ЗА СРЕЩАТА НА LAND ROVER ЕНТУСИАСТИТЕ УТРЕ В ИНТЕР ЕКСПО ЦЕНТЪР!!!

              Коментар


              • #97
                Здравейте всички. Бих искал да се присъединя към мнението на Яро, че въпроса с управлението на оф роуд автомобил е по скоро в задкормилното устройство. От друга страна, отчитайки дължината и височината на един Дифендър 110, е доста трудно да си го представиш в съревнование с "подрязаните" отвсякъде Г-класи с напомпани двигатели. По скоро Ланд Ровър е кола за работа в експедиционен стил, която много от нас възприемат и като своеобразен "лайф стайл". Колко други автомобили могат да се движат хиляди километри с вода в мостовете или да им запушиш пробойна в радиатора с червен пипер или дупчица в резервоара със сапун? Мисля, че никой, освен отчасти УАЗ и военните версии на Г-клас, могат да се сравняват с един Дифендър по отношение на дълговечна експлоатация в тежки условия и с минимум поддръжка. А за състезанията е нужен един олекотен Дифендър 90 с мощен двигател и малко "екстри", пък да видим тогава кой кого.
                Утре като се видим, ще Ви разкрия номера с червения пипер.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #98
                  Първоначално публикуван от go go go
                  след толкова километри с толкова вода е много вероятно да си за нов мост
                  На моста му няма абсолютно нищо, прегледаха го отвътре в Мото Пфое...
                  Щях да си откарам още сто хиляди като стой, та гледай!

                  Коментар


                  • #99
                    Момчета,

                    Няма да успея за 17.00ч. на щанда на списанието. Надявам се до 17.30-17.45ч. да съм там. Моля Ви, ако мръднете нанякъде, звъннете да ми кажете : gsm 088 7311167

                    Доскоро,
                    Яро

                    Коментар


                    • Щастлив съм да обявя, че Ланд Ровър Клуб вече е учреден от 5 ентусиасти. Следващата сбирка ще е около 20 септември и тогава ще решаваме за устав, ръководство и дългосрочна програма. Надявам се тогава да се съберем още повече хора. Нека всеки, който има желание, да даде предложение за официално име и бъдещите дейности на клуба. Естествено, първото мероприятие ще е излизане сред природата. Възможностите са или да се присъединим към Мото Пфое в тяхния поход в Рила или да организираме наше собствено. Чакам Вашето мнение.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от zzlatev
                        Щастлив съм да обявя, че Ланд Ровър Клуб вече е учреден от 5 ентусиасти. Следващата сбирка ще е около 20 септември и тогава ще решаваме за устав, ръководство и дългосрочна програма. Надявам се тогава да се съберем още повече хора. Нека всеки, който има желание, да даде предложение за официално име и бъдещите дейности на клуба. Естествено, първото мероприятие ще е излизане сред природата. Възможностите са или да се присъединим към Мото Пфое в тяхния поход в Рила или да организираме наше собствено. Чакам Вашето мнение.
                        Моето предложение за име са следните :
                        Land Rover Enthusiast - Bulgaria
                        или
                        Land Rover Club - Bulgaria

                        Дейсността на клуба - близка до дейностите на всички (подобни) LR клубове по света - сбирки, пътувания, различни публични изяви и участия, обмяна на опит - в рамките на клуба и с 'конкуренцията' , имам предвид другите марки, подкрепа за части, поръчки и т.н. Въобще изграждане на едно LR общество, както това, което е видимо тук (в портала).

                        В общи линии, личното ми желание е да се съберем хора, които наистина харесват колите, специфичният дух около тях и т.н. В никакъв случай не бих искал да се изявявам като своебразен "face-control" или да налагам ограничения, но някакси не мисля, че общуването с фолк-блондинки, на които са им закупени чисто нови Freelander-и ще допринесе с нещо за идеята.. Надявам се ме разбирате..

                        Пожелавам успех!!
                        Яро

                        Коментар


                        • Измислете име, от нас лого

                          Коментар


                          • LR addicts

                            Защо да не е "LAND-club" да се включиме и ние с LAND-крузърите, а и бъдещите многобройни собственици на LAND-уинд
                            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                            Коментар


                            • Според мен името Land Rover Enthusiasts Bulgaria е идеално. Що касае собствениците на други марки автомобили, то клуба е отворен за всеки, който споделя философията му. Аз самия нямам никакъв високопроходим автомобил, но просто съм фен на марката и на духа, който тя въплъщава. Та с две думи всички са добре дошли. И особено Ландкруизърите. В Африка двете марки си оспорват титлата за най- добър експедиционен джип и би било интересно да ги сравним на родна почва. Нямам впредвид само да ги юркаме по баирите, но и да погледнем как са "решени" технически, какви са им харастеристиките и т.н. Мисля, че от едно такова сравнение би излязъл и интересен материал за списанието.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • хората вече са го измислили, ето линк към сайта на фен клуба на митсубиши, имат си и отделен форум и галерия и какво ли не, портала съществува само от полувин година, а има вече към 500 регистрирани членове

                                http://www.mitsubishibg.com/

                                мисля че от тук може да се взаимстват полезни идеи
                                drive alive

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X