Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ланд Ровър клуб

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Примате ли цленови од Македонија

    Имам ланд ровер сериа 2а од 1964 година.

    Коментар


    • заповядай,така ще станем международен клуб.
      В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

      Коментар


      • Volk, от мен да мине давам ви правата.

        Коментар


        • Предлагам тази снимка да бъде символ на нашия клуб!

          /Още повече, че Булдога я подари, а можеше да върже поне дна бира! /

          Коментар



          • Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • Куадра, логото е страшно, но подчертава машината, а всъщност LR не е толкова машина, колкото дух - виж го нашия хубавец на покрива и ще разбереш!

              Коментар


              • брей какъв хубавец си имате

                Коментар


                • Първоначално публикуван от borkozin
                  брей какъв хубавец си имате
                  Не е лош Land Rover а

                  Коментар


                  • да не е

                    Коментар


                    • Още малко, и ще полети . Ама да го видя от къде ще стреля, като си е закрил амбразурите с рифел.
                      А тая дискусия за "духа" сме я водили многократно и аз съм напълно съгласен с Вас. Ленд Ровър е една легенда за свободата да се движиш където поискаш( е почти) и в него се чустваш еднакво добре и в Сибир, и в Сахара, и в долината на Замбези, и в Триградското ждрело. Ще перифразирам един чужд израз, но "Ленд Ровър е една от иконите на съвременния оф-роуд свят".
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Volk
                        Куадра, логото е страшно, но подчертава машината, а всъщност LR не е толкова машина, колкото дух - виж го нашия хубавец на покрива и ще разбереш!
                        Много добре знам, същото се касае до всеки сериозен оффроад автомобил с история. А логот ви го пратих просто от приятелски чуства за да ви зарадвам малко.
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от zzlatev
                          Още малко, и ще полети . Ама да го видя от къде ще стреля, като си е закрил амбразурите с рифел.
                          А тая дискусия за "духа" сме я водили многократно и аз съм напълно съгласен с Вас. Ленд Ровър е една легенда за свободата да се движиш където поискаш( е почти) и в него се чустваш еднакво добре и в Сибир, и в Сахара, и в долината на Замбези, и в Триградското ждрело. Ще перифразирам един чужд израз, но "Ленд Ровър е една от иконите на съвременния оф-роуд свят".
                          те тия амбразири и без това за нищо не ставаха но ще е по ефектно като се качим 6 човека и секи си има прозорец да стрея

                          без печка в Сибир чуството не много яко иначе за другите места ОК

                          Коментар


                          • Re: Ланд Ровър клуб

                            готов съм и аз за фен клуба на LR.Имам LR Discovery 1 tdi и съм много доволен от него,от саита също научих много нвща.Благодаря

                            Коментар


                            • Re: Ланд Ровър клуб

                              Следи информациите за организираните от нас походи и заповядай на първия, на който ти е възможно да дойдеш. Ще се запознаем и ако решиш, ще те приемем за член на клуба.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • До: Ланд Ровър клуб

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X