Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

    Не разбрах какво стана с одевешното ми мнение. Май и някой от модераторите не е разбрал кой точно съм. Не искам да досаждам на никого, но не искам и никой да ме учи и кого да уважавам.

    Коментар


    • #62
      От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

      Харесват ми най-много тези предложения, съобразени с препоръката на Гоблин:
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bof_logo_proekti1.jpg
Прегледи:1
Размер:122.3 КБ
ID:5310722

      Коментар


      • #63
        От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

        Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
        Не знам дали има значение, но на някои романски езици, в частност - френския, "...Боф..." изразява безразличие, липса на интерес. Нещо като нежна форма на нашенското "...Пфу..."

        Да не се червите после в централните френски новини, като спечелите Туке и Дакар в една и съща година

        Та дръжте си в резерв и една емблема BFO или FBO ми е идеята.
        Точно за това смятам за най удачно съкращението "BORF". Прегледах из интернет и забелязах най често да се ползват от чуждите офроуд федерации съкращения завършващи на *ORF, като започват разбира се с първата буква на съответната държава.

        Коментар


        • #64
          От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

          Нямаше ли да е най-справедливо към участващите в конкурса логата им да се покажат накрая ? Така както е сега всеки може съзнателно или несъзнателно да открадне идея от предишния.... струва ми се доста нечестно !
          2015 KTM EXC 450 six days Argentina
          Toyota Land Cruiser KDJ 125

          Коментар


          • #65
            От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

            Ами той края на конкурса май мина, последно беше обявен до 30 септември. Така, че не мисля да е проблем показването

            Коментар


            • #66
              От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

              Първоначално публикуван от konceptualista Преглед на мнение
              Ами той края на конкурса май мина, последно беше обявен до 30 септември. Така, че не мисля да е проблем показването
              Така е, тези дни ще разгледаме още веднъж предложенията и до понеделник ще има становище

              Коментар


              • #67
                От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

                А ние, участиците във форума, няма ли да имаме право на глас?

                Коментар


                • #68
                  От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

                  Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
                  А ние, участиците във форума, няма ли да имаме право на глас?
                  Разбира се, но това няма да е решаващо за вземане на окончателното решение !

                  Коментар


                  • #69
                    От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

                    Победител не се разбра кой е ;дд
                    ОФ-РОУД КЛУБ "НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                    Коментар


                    • #70
                      От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

                      Първоначално публикуван от Kurilsko_parche Преглед на мнение
                      Победител не се разбра кой е ;дд
                      Изчаквам да се съберат хората, че се занимават с избори...още малко търпение

                      Коментар


                      • #71
                        От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

                        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                        Изчаквам да се съберат хората, че се занимават с избори...още малко търпение
                        Изборите свършиха. Онези хора оправиха изборите, сега чакаме и ние по реда си.
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • #72
                          От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

                          С тази сериозност не вярвам новата федерация да е по-сполучлива от старата. Дано хората които се трудиха и си губиха времето да не се чувстват излъгани

                          Коментар


                          • #73
                            От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

                            Първоначално публикуван от U 571 Преглед на мнение
                            ...Дано хората които се трудиха и си губиха времето да не се чувстват излъгани
                            Дано хората които се трудиха и си губиха времето да си пишат концептуално от собствените профили, а не да си правят допълнителни профили за поддържане на изкуствени дискусии. Тук и доматите ядем, и колците, а за аперитивче - зелена тревица пасем. Меее...
                            Издъних се на Тюринг теста

                            Коментар


                            • #74
                              От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

                              Не че съм от тези, които са пращали лога, но действително е несериозно да не се съобщава толкова време какво се случи с конкурса.
                              2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                              Toyota Land Cruiser KDJ 125

                              Коментар


                              • #75
                                От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

                                Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
                                Не че съм от тези, които са пращали лога, но действително е несериозно да не се съобщава толкова време какво се случи с конкурса.
                                Мдааа.......все пак ако ще има такава федерация, членовете й ще сме ние, хората от форума.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X