Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

    Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
    Айде честито. Ще се пръкне поредната Федерация в България която ще кандидатства за пари от бюджета на републиката и ще доведе до великите спортни резултати.
    Незнам защо ама нещо ми намирисва и то зщото ще се организира от определен човек. Гледах едно предаване по телевизията през изминалата седмица с Министъра на спорта /или там както се води/ по повод федерациите в българското спортно пространство и ми се замая главата от факти които дори не съм си представял че може да съществуват. Като върна лентата назад това което се гласи прилича много на една от всичките прахосмукачки. Тодоре извнявай ама ако го беше наравил някой друг можеше и да повярвам в доброто начинание ама на тебе нещо не ти вярвам.Видяхме един с една мечта какво направи но той нямаше идеи за федерации. Сещаш се за думите ми в една друга тема че определени хора се опитват да монополизират офф-роуда. Федерация по офф-роуд .................. ЧЕСТИТЯ ВИ ВЕЛИКИТЕ СПОРТНИ УСПЕХИ с ФЛАГА НА БЪЛГАРИЯ.
    Логото трябва да е една тунингована прахосмукачка с гуми от АТV, Джип и ендуро засмукваща пачка с банкноти.
    Идеята е много добра, ще я имам предвид Само да ти кажа, че членуването във всяка една федерация е доброволно и в случая нещо като не ти харесва, не го подкрепяш и не членуваш...
    За мен това е поредна стъпка в това, което правя 10 години, а за теб добър повод да се изявиш
    Аз съм доволен, че усилията ми да популяризирам и комерсиализирам нашия спорт (иначе си оставаме друсни полянка) се сбъдват и вече имаме толкова много състезатели навън и толкова хора ги знаят и са чували за тях
    И с гордост мога да кажа (даже и да звучи нескромно) че голямата заслуга е моя...заради спонсорите, медиите и т.н.
    И всъщност не разбирам какво е лошото да има пари и да се "засмукват" от джип, АТВ и мотор

    Коментар


    • #17
      От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

      Тема: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД...
      Най-после един да му го каже в очите, браво.
      Нека Аз съм селския идиот който да каже: "ЦАРЯ Е ГОЛ" Едно е да си говорите по телефоните и да ги казвате тези неща един на друг а съвсем друго е да му го кажете в очите. Робски народе да са ви честити победите.
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • #18
        От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
        Нека аз съм селския идиот който да каже: "ЦАРЯ Е ГОЛ"
        Ето тук вече съм съгласен...отива ти да си селския тип, а в комбинацията с идиот направо си в десетката

        Коментар


        • #19
          От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

          Подкрепям!(създаването на федерацията, а не личните квалификации)
          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

          Коментар


          • #20
            От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

            Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
            Айде честито. Ще се пръкне поредната Федерация в България която ще кандидатства за пари от бюджета на републиката и ще доведе до великите спортни резултати.
            Незнам защо ама нещо ми намирисва и то зщото ще се организира от определен човек. Гледах едно предаване по телевизията през изминалата седмица с Министъра на спорта /или там както се води/ по повод федерациите в българското спортно пространство и ми се замая главата от факти които дори не съм си представял че може да съществуват. Като върна лентата назад това което се гласи прилича много на една от всичките прахосмукачки. Тодоре извнявай ама ако го беше наравил някой друг можеше и да повярвам в доброто начинание ама на тебе нещо не ти вярвам.Видяхме един с една мечта какво направи но той нямаше идеи за федерации. Сещаш се за думите ми в една друга тема че определени хора се опитват да монополизират офф-роуда. Федерация по офф-роуд .................. ЧЕСТИТЯ ВИ ВЕЛИКИТЕ СПОРТНИ УСПЕХИ с ФЛАГА НА БЪЛГАРИЯ.
            Логото трябва да е една тунингована прахосмукачка с гуми от АТV, Джип и ендуро засмукваща пачка с банкноти.
            Много завист и негативизъм. Нека не тръгваме типично по български да оплюваме всеки който се опитва да постигне или създаде нещо. Винаги търсим користни причини. Нека да подкрепим идеята, а след време, АКО се изроди или не ни харесва нещо, тогава да критикуваме.
            Диян Димитров

            Коментар


            • #21
              От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

              Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
              ... Като върна лентата назад това което се гласи прилича много на една от всичките прахосмукачки. Тодоре извнявай ама ако го беше наравил някой друг можеше и да повярвам в доброто начинание ама на тебе нещо не ти вярвам.Видяхме един с една мечта какво направи но той нямаше идеи за федерации. Сещаш се за думите ми в една друга тема че определени хора се опитват да монополизират офф-роуда. Федерация по офф-роуд .................. ЧЕСТИТЯ ВИ ВЕЛИКИТЕ СПОРТНИ УСПЕХИ с ФЛАГА НА БЪЛГАРИЯ...
              Темата е за логото, ако имаш желание, отвори тема за Тодор Христов Комерсиалния Монополист и там ще се изявяваш
              И още нещо...да ти благодаря за приноса за оффрроуда за 10-те години в които се подвизваш от Шуменско на Варненско състезание и обратно !!!
              И за края, едно мнение на Чавдар в друга тема, но казващо много...

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93)
              А пък в други изказвания лъсва с пълна сила типично българският манталитет, който прави мисия невъзможна (или поне безумно трудна) защитата на колективни интереси.
              Тъй като българинът много се пази да не настине и да не се мине, той иска някой да дойде отнякъде и да му реши проблемите, като задължително трябва да го направи без да го закача за нищо. Ни да му иска пари, ни да му иска да се напъне по някакъв начин. Ако пък случайно вземе да се намери някой, който да троши свои средства, време и нерви, за да решава общи проблеми, то задължително ще се намери бдителен българин, който ще заподозре, че онзи не се блъска току-тъй, ами най-малкото го прави за да го показват по телевизията.

              Ей затова Ганьо Балкански си заслужава с пълна сила това, което му се случва и тези, които са го яхнали, могат да си го клатят както и когато поискат!

              Коментар


              • #22
                От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                Нека Аз съм селския идиот който да каже: "ЦАРЯ Е ГОЛ" Едно е да си говорите по телефоните и да ги казвате тези неща един на друг а съвсем друго е да му го кажете в очите. Робски народе да са ви честити победите.
                Началото на изречението е обещаващо, и щом казваш - няма да противореча

                Пусто - "царят" е добре облечен с реални постижения, с реално свършена работа и с реален авторитет. Не го знам какво взима, но знам какво е дал. Не вървиш. Примири се.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #23
                  От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

                  Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                  Темата е за логото.
                  Ще участвам в конкурса за лого сериозно дори вече имам идея освен онази първата а ако случайно хареса на журито парите ще ги даря на "Карин дом"-гр.Варна от името на офф-роуд обществото в България. До 15 септември има достатъчно време за нещо стилно и семпло. Само уточни черно-бяло ли да е или цветно.
                  Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                  Дий Снайдер

                  Коментар


                  • #24
                    От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

                    Амиии.. аз направих две вариантчета, ама би било добре ако има някакъв бриф- по принцип така по-лесно се работи. Да кажем: искаме логото да обединява еди какви си харектиристики, да предизвиква еди какви си асоциации и т.н. Иначе е ясно, че трябва да бъде приложимо за всякакви медии, да е семпло и т.н.

                    Другото , което ме притеснява е думата на български оФФроуд...с двойно ф.. така правилно ли е? С тире ли без ли?

                    Ако ви хареса , мога да го направя векторно в различни цветови варианти, за да може да се ползва за всичко...

                    Както и да е.. ето го моето предложение. Това са нали идейни скици.. примерно гумата и следата много не си съответстват, но в евентуален завършен вариант би трябвало да си:

                    Последно редактирано от iassen; 23-07-11, 19:31.

                    Коментар


                    • #25
                      От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

                      ето нещо и от мен Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bof.jpg
Прегледи:1
Размер:91.1 КБ
ID:5291729
                      Some call it a hobby, we call it a way of life!
                      Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

                      Коментар


                      • #26
                        От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

                        Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
                        Другото , което ме притеснява е думата на български оФФроуд...с двойно ф.. така правилно ли е? С тире ли без ли?
                        Дума на български офроуд няма, нито с едно, нито с две Ф, нито с тире, нито без тире. Думата е на английски, съставена е от две думи и е offroad, което означава в превод "извън пътя". Има изписване на английската дума на кирилица. Тирета няма в оригинала, не би следвало да има и в изписването и на кирилица. В оригинала са две букви F, но понеже ще се чете на кирилица би следвало да е само с една, тъй като не е абревиатура. Това и като съвет към Тодор Христов

                        ПС - Моя грешка. Тъкмо проверих в речника. Правилното изписване е off-road. Заблудил със се от масовото изписване на offroad. Но си държа на едното Ф
                        Последно редактирано от silverfox; 24-07-11, 08:40.
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • #27
                          От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

                          Ееее, най послеее Честитоо !!
                          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                          Honda Dominator 650
                          088ЧЧ93979-->Борис
                          0878956Ч38-->Борис

                          Коментар


                          • #28
                            От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

                            Искам само да Ви попитам, на български Offroad с 1 Ф ли се пише или пак с 2 ОфРоуд или ОффРоуд ? Благодаря предварително

                            П.С. Скоро очаквайте и от мен!
                            ОФ-РОУД КЛУБ "НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                            Коментар


                            • #29
                              От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

                              Първоначално публикуван от Kurilsko_parche Преглед на мнение
                              Искам само да Ви попитам, на български Offroad с 1 Ф ли се пише или пак с 2 ОфРоуд или ОффРоуд ? Благодаря предварително

                              П.С. Скоро очаквайте и от мен!
                              Ами понеже още я няма в речниците, май трябва да е с две Ф както е в оригинала...

                              Коментар


                              • #30
                                От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

                                Приемливо е да се пише както се произнася. Нещо като 'версай', 'пежо' и т.н.
                                ОФРОУД и това е.
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X