Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    С мястото и да има проблем, събор ще има от началото на септември. Може да не е на същото място, но ще има сянка за мъжете и плаж за жените. До края на другата седмица чакам решение за Приморско и ако няма твърдо решение правя друга организация.
    Готов съм да помагам с каквото трябва.Събор трябва да има.

    Коментар


    • #77
      От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

      Тарга, зад теб сме !
      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

      Коментар


      • #78
        От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

        Имахме възможността с Таргата да си поговорим надълго и нашироко за събора.Както знаете той е лаконичен.Обсъдихме доста неща и варианти.На всички нас се иска да има тази година събор и той да е на Приморско.Каквото е по силите и възможностите на миналогодишните домакини,се прави, да сме отново на Приморско.Разглежда се и друг вариант,отново на морето.Не се съобщава докато не се изчерпи варианта Приморско.Едва след това ще имате пълната информация.Сигурен съм,че ако се наложи да сменим мястото,събор ще има.С много колеги съм говорил и аз както тях съм си планувал началото на септември-отпуск.
        Нека силата да бъде с нас!
        Suzuki Grand Vitara
        +34 642 91 4154

        Коментар


        • #79
          От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

          Има добри новини.

          Коментар


          • #80
            От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

            Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
            Има добри новини.
            Златни ти уста Вальо !!!! Пък и златни ти ръце , че пак се хвана да ни правиш густото ...
            Респект .
            ‎По 2 литра са само млякото и сока !
            WJ 4.7

            Коментар


            • #81
              От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

              УРА!!! Сигурна бях - на хубавите хора е редно да им се случвт хубави неща и да има добри вести. Пускам молбата за отпуск.
              тел. за приятели по всяко време 0888 909394

              Коментар


              • #82
                От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

                Жив и здрав да си, Вальо. А какви са добрите новини?
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • #83
                  От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

                  Благодарение на Кмета на Община Приморско и на Вальо естествено СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД СЪБОР ЩЕ ИМА. На старото място от първи до седми септември. За разлика от други години, по ранното пристигане е неприемливо. Вальо ще осигури ток, вода, тоалетни и кетъринг. За разлика от други години ще трябва да си ги платим до стотинка, защото никой с нищо не ни е длъжен. Силно се надявам да няма против. Леко неприятна новина е, че екстремистите пак ще бъдат там, но както и миналата година вярвам че ще се разберем. Гората е голяма. Мероприятия и изненади ще трябва да си организираме сами. Ако има желаещи от района да помогнат , да се свържат с Вальо. Въпроси и отговори в темата, че не искам да ми се стопи телефона. Дал съм 70 лв за него. Айде честито.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

                    На кои им викаш екстремисти?
                    Дано да не е на техно колосите...
                    Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                    Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                    Коментар


                    • #85
                      От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

                      Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                      ... техно колосите...
                      Същите. Ще ги преживеем, нали и ние ще си водим диджеи.
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

                        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                        Благодарение на Кмета на Община Приморско и на Вальо естествено СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД СЪБОР ЩЕ ИМА. На старото място от първи до седми септември. За разлика от други години, по ранното пристигане е неприемливо. Вальо ще осигури ток, вода, тоалетни и кетъринг. За разлика от други години ще трябва да си ги платим до стотинка, защото никой с нищо не ни е длъжен. Силно се надявам да няма против. Леко неприятна новина е, че екстремистите пак ще бъдат там, но както и миналата година вярвам че ще се разберем. Гората е голяма. Мероприятия и изненади ще трябва да си организираме сами. Ако има желаещи от района да помогнат , да се свържат с Вальо. Въпроси и отговори в темата, че не искам да ми се стопи телефона. Дал съм 70 лв за него. Айде честито.
                        Това значи ли ,че от 1-ви е приемливо да са къмпингува ?
                        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                        Коментар


                        • #87
                          От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

                          БРАВООО!!!Там сме!
                          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                          Коментар


                          • #88
                            От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

                            Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
                            Това значи ли ,че от 1-ви е приемливо да са къмпингува ?
                            Да.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

                              Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                              Същите. Ще ги преживеем, нали и ние ще си водим диджеи.
                              Ще помогна с техника, тонколони, монколони и т.н.
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар


                              • #90
                                От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

                                Супер !
                                Тази година с Дечо ще сме подготвени подобаващо за стършелите ... с горелка и пистолет с монтажна пяна
                                Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                                New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X