Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

    Бил съм на всички форумни събори до сега, че и на доста други ;-)
    Приморско е перфектно място; стискаме палци на Вальо и другите да се разберат с общината, знаем се кои ходим - разбираме се и действаме.
    Казва се от какво има нужда, който може - поема ангажимент и действаме.
    Миналата година не взех генератора и ме е яд, тази година ще го взема.
    Събираме по някой лев, Джанго знае как ;-) и те така...
    И много черпим Приморската група...
    П.С. Злати дава две каси уиски вместо извинителна бележка, аз организирам състезание по теглена на Тарга без чернокраки ;-) и душата в рая ;-)
    Последно редактирано от gadeff; 08-07-14, 23:57. Причина: П.С.
    Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

    Коментар


    • #62
      От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

      За събора на Копривки, пловдивската група беше свършила страхотна работа и се получи много добре, въпреки времето. А ако и времето беше по-хубаво, щеше да е перфектен. Ама това тогава. Сега е друго - както и да го увъртаме - намаляха ни редиците, намаля и ентусиазма. Освен събора, морето само по себе си е още един повод човек да го посети, което предполага и малко по-голяма масовост. Със софийското мероприятие проблема беше до някъде същия - ако през деня имаше прилично количество хора, то привечер като задуха и захладня, редиците силно намаляха, въпреки многото свършена работа по организацията.

      Та, затова според мен Приморско или някъде другаде по морето към днешна дата Е мястото.

      ПП: И не на последно място - ако направят там официален къмпинг, мястото няма да има нищо общо с до сега, на плажа ще е гъз до гъз, а гората ще се осере до неузнаваемост. Лично мнение де. От мойта камбанария - вероятно ще трябва догодина да си търся друго място за плажуване.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #63
        От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

        Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
        Бил съм на всички форумни събори до сега, че и на доста други ;-)
        Приморско е перфектно място; стискаме палци на Вальо и другите да се разберат с общината, знаем се кои ходим - разбираме се и действаме.
        Казва се от какво има нужда, който може - поема ангажимент и действаме.
        Миналата година не взех генератора и ме е яд, тази година ще го взема.
        Събираме по някой лев, Джанго знае как ;-) и те така...
        И много черпим Приморската група...
        П.С. Злати дава две каси уиски вместо извинителна бележка, аз организирам състезание по теглена на Тарга без чернокраки ;-) и душата в рая ;-)
        Зарежи генератора. Аз съм помъкнал една Хонда. Бачка като негър и е тиха.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #64
          От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

          Ах, гаден расист...!
          Ако ще си носим агрегатите - казвайте предварително. Не е лоша идея, но трябва да се направи една проста сметка и да се разпределят консуматорите. Ще трябва и инженер по акустика за тези джаджи
          Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
          Най-добрите ми спомени са предстоящите!

          Коментар


          • #65
            От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

            Абе, кога на кой събор не е стигал тока?

            Коментар


            • #66
              От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

              Если нету подключение к сети, що будем делать?
              Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
              Най-добрите ми спомени са предстоящите!

              Коментар


              • #67
                От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Абе, кога на кой събор не е стигал тока?
                Миналата година, щото пуснах в действие и ел.скарата, нали не трябваше нищо да палим...
                Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                Коментар


                • #68
                  От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

                  В крайна сметка ще има ли събор 2014, кога и къде ?
                  Питам, защото най-вероятно ще съм в България в края на август/началото на септември и ако мога и съвпадне със събитието ще го посетя.
                  .

                  Коментар


                  • #69
                    От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

                    Първоначално публикуван от darkrose Преглед на мнение
                    В крайна сметка ще има ли събор 2014, кога и къде ?
                    В крайна сметка ако прочетеш темата ...
                    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                    Коментар


                    • #70
                      От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

                      А нещо ново....?

                      Коментар


                      • #71
                        От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

                        Гледам че по Халкидики е пълно с наши джипки, да не би да е възможно и там да се организира !?
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • #72
                          От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

                          Е поне някой да каже някаква орионтировачна дата

                          Коментар


                          • #73
                            От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

                            Знае ли се вече дали ще има събор и дали от 1ви септември може да се ходи?

                            Коментар


                            • #74
                              От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

                              Още в пост 7 май налучках че ще има проблем с мястото...

                              Коментар


                              • #75
                                От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

                                С мястото и да има проблем, събор ще има от началото на септември. Може да не е на същото място, но ще има сянка за мъжете и плаж за жените. До края на другата седмица чакам решение за Приморско и ако няма твърдо решение правя друга организация.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X