Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

    Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
    Присъствал съм на всички събори,но този ми хареса най много.
    Само дето те будиха комшиите...
    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

    Коментар


    • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

      Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
      Само дето те будиха комшиите...
      Ако знаят,че ще им го върна тъпкано,нямаше и да си помислят.
      Само да напомня как Мехата събуди Кольо.

      Коментар


      • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

        Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
        Колега Добри , имаше програмата на двете дървета на кетеринга.
        Вальо, догодина, ако не подсигуриш по един екскурзовод за всеки, дет да казва и показва къде, кво става, напрао нищо не прайш, ти казвам......
        П.П. Догодина да се съберем на протест срещу информационното затъмнение на Събора...
        Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
        -----------------------------------------------
        Питието определя съзнанието....
        -----------------------------------------------
        0887770735

        Коментар


        • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

          Дето казва кака Таня(Таня Кълева), "дайте да не пишем тук критики, вече мина и си беше страхотно".. Който има критики, бат' Жоро(trajal) отвори нова тема.. От какво ще има нужда, бла-бла, да си пишем по тефтерчетата, които забравяме и имаме мерак, всеки помогне с нещо..

          Нито целя да защитя някой, нито да обидя някой, не взимам страна в спора, просто беше яко и останах с впечатлението, че на всички им е било яко и са си починали, и повеселили..

          Ясно е, че от сега нататък събора ще го правят организатори и присъстващи, а не спонсори.. И от друга страна смятам, че това е правилно, щото дето казва Таргата "Не щем да пикаем под строй".. Забава да има..

          Нека си оставим тази тема ей така, да се качват снимки, носталгията да ни пердаши и да си мечтаем за следващия..

          Поздрави на всички, да сте живи и здрави, и до нови срещи!

          Коментар


          • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

            Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
            Вальо, догодина, ако не подсигуриш по един екскурзовод за всеки, дет да казва и показва къде, кво става, напрао нищо не прайш, ти казвам......
            П.П. Догодина да се съберем на протест срещу информационното затъмнение на Събора...
            Догодина лещата ще я раздаваме на входа на Приморско, та да няма заблудени и изгубени
            Освен това и аз имам оплаквания, организацията беше куца, след като не ми остана време да седна с приятелите си да се забавлявам,
            да взема участие в танците и да се напия подобаващо. Като гледам снимките яд ме хваща, да ти са и на организацията....
            Последно редактирано от valkov.val; 12-09-13, 22:23.

            Коментар


            • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

              Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
              Нямам претенции за организатор, единствено откликнах на желанието на приятели да дойдат в Приморско и се постарах да им осигуря удобства.
              Супер беше.
              За мен няма по-добро случване на събор.

              Естествено може да се направи много по-тежка организация, с доста повече мероприятия, и времето да е запълнено от 9 сутринта, до 11 вечерта. Нищо особено като трудност, въпрос на време и пари.

              Но не само аз, а и много други предпочитаме именно този вид събор-определено място за къмпинг, и всеки да се оправя както знае. Химическите тоалетни напоследък се превърнаха в задължителен атрибут, но и без тях може.

              Либерализъм до дупка! Нямаме нужда от предварително организиране, ние сами ще си направим каквото ни харесва, и както ни харесва. Само да се видим заедно.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Само да се видим заедно.
                И пак да се отъркаляме...
                И пак да ти изям бисквитите по пътя...
                На сърбела майката му е чесането.
                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                Коментар


                • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                  Такаааа! Да не си помисли някой, че съм доволен!? Ми не съм!!!

                  Първо - не съм доволен от това, че се е намерил някой идиот да отиде и понапише върху едни хартии, едни ми ти обосновани слова, заради които да се издаде разрешение за къмпингуване на забранено място.

                  Второ - времето... баафмааму му и вЕтър, че и у вторник вечер (03.09.13) ми се наложи да разпъвам найлони...

                  Трето - животните. "Войната на таралежите" гледали ли сте го? Е нЕма нищо общо!!! Двама подливци срещу мен, от които единия бил подстриган (по думи на малкия ми син, който между другото също е разочарован, до степен на превъртане на стенния календар до септември 2014г) успяха да ме метнат във въздуха и чрез едно задно салто и два винта да ме приземят в корените на един дъб на около дваесе (санти)метра

                  Четвърто - к'ъв е тоа събор без мусака, бе! Баси!!!

                  п.п. Адмирации към всички дали своя дан за осъществяване на мероприятието! Хора, зло да Ви забрави! За Ваше здраве
                  Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                  Коментар


                  • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                    Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                    Догодина лещата ще я раздаваме на входа на Приморско, та да няма заблудени и изгубени
                    Освен това и аз имам оплаквания, организацията беше куца, след като не ми остана време да седна с приятелите си да се забавлявам,
                    да взема участие в танците и да се напия подобаващо. Като гледам снимките яд ме хваща, да ти са и на организацията....
                    Обикновено така се случва - търчане, нерви, търчане, нерви и...... мероприятието свършило ,хората събрали катуна и си заминали! Да спи зло под камък - догодина ти се материализирам поне седмица по-рано, хем да ти е по-леко в организацията, хем да имаш и с кого да се напиваш, че някои работи не е хубаво човек да ги прави сам.... Да си ми жив и здрав, и все така усмихнат и готин пич (абе от морето си, няма как да е друго...)!

                    Коментар


                    • От: КАК да се проведе Седмия Национален Събор на OFFRoad-Bulgaria.com

                      http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=47304&page=16

                      То в Приморско има и едно мнооого добро място за траял...............стига да има мераклии за там
                      не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                      Коментар


                      • От: КАК да се проведе Седмия Национален Събор на OFFRoad-Bulgaria.com

                        Ами ние ходихме там и по-подготвените машини си покараха,пък най-подготвените си тръгнаха
                        0887/400121 Антон Донев

                        Коментар


                        • От: КАК да се проведе Седмия Национален Събор на OFFRoad-Bulgaria.com

                          Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                          Ами ние ходихме там и по-подготвените машини си покараха,пък най-подготвените си тръгнаха
                          Най-подготвените стояха на кетъринга за овации

                          Коментар


                          • От: КАК да се проведе Седмия Национален Събор на OFFRoad-Bulgaria.com

                            Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
                            Най-подготвените стояха на кетъринга за овации
                            Те затва са ги подготвили, не да ги чупят.
                            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                            Коментар


                            • От: КАК да се проведе Седмия Национален Събор на OFFRoad-Bulgaria.com

                              То пред кетъринга си беше като траял, а на кетъринга направо екстрем. Който влизаше много трудно излизаше. Да е жив и здрав Вальо, догодина пак да ни захранва.
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: КАК да се проведе Седмия Национален Събор на OFFRoad-Bulgaria.com

                                Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
                                Най-подготвените стояха на кетъринга за овации
                                То зависи за какво са подготвени- може за пред барчето...
                                Иначе пък децата много хубаво се снимат с тях.
                                На сърбела майката му е чесането.
                                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X