Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

    Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
    За всички, които са снимали на събора - ако моята мутра присъства на някоя снимка, изобщо не се притеснявайте да публикувате! Аз нямам претенции!
    ПретенциЙ се казва, Румба.

    Ок, сам си го пожела... ;-)



    За недошлите, да усетят Хатмосферата.
    На видьоХоператора му треперят ръчичките, ама с каса бира се оправиха....
    Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

    Коментар


    • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

      Другари,

      благодаря на всички за приятните отзиви, пораснали сте достатъчно, защото недоволни няма.

      Благодаря и на организаторите за всичко!
      Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

      Коментар


      • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

        Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
        Адаш, имаш специални благодарности от цялото семейство. Щом думкането на хаусите не успя да ни развали настроението, значи е било повече от прекрасно.

        За следващата година ще е достатъчно да се отделят пияндурите лееееко у лево да можеме ние трезвениците да си седиме спокойно и да си пиеме млЕко и лемонаТа.
        То беше срамота да умешаш Колето, Жорко, Вивето, Таргата, мене и още 2-300 трезвеника с тия пияндета.

        Така де.
        Адаш жив и здрав Прав и кУрав Догодина пак.
        Децата казаха че си НАЙ добрия клиент.Поздрави и от тях.

        Коментар


        • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

          Беше супер, максимален кеф. Цялата ми тайфа казва огромно БЛАГОДАРЯ!
          Смятам, че след тази година теми от типа на "Къде ще е събор 2014" са излишни

          Коментар


          • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

            Първоначално публикуван от jenia7812 Преглед на мнение
            Безкрайни благодарности на Вальо( и целият екип помощници), че отново ни събра и направи отлична организация!
            Благодарности на Таргата и чичо Митко, че бяха изградили страхотен лагер и помагаха на всички с каквото могат!
            Тази година го правихме с Радо и Стафаф. Чичо ти Митко се ската най безсрамно. Сега съм му сърдит и не му говоря.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

              Много слаба организация, нямаше програма, нямаше кой да каже кога какво ще има (не че имаше нещо особено де) ... изобщо от началото още като почнем, нямаше упътващи табели къде ще е събитието, после нямаше водещ, нямаше програма, нямаше изложения на нищо свързано с офроуда... да имаше едно голо озвучаване но без Ванката (PACH) то си беше просто една дъндания. За следващите събори просто го ангажирайте 2-3 месеца по рано, не се прави така и не се научихте. Да ме извинява организатора но събора беше пълна скръб според мен. Иначе много се радваме че се видяхме с приятели, с които не се бяхме виждали доста отдавна... Не ми се сърдете за критиката, приемете я като градивна за да не умре нацяло събора...
              Най-добрия реглаж на преден и заден мост

              Коментар


              • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                Ти май си свикнал да ходиш в кенефа под строй. Като няма програма и не знаеш какво да правиш?? Съвсем си се смахнал.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                  Че от къде да знам ? Боб ли да хвърля да разбера в колко часа ще е меренето на ходовете примерно, питах 2-3ма човека, никой не знаеше нищо конкретно, не чух и водещ да обявява нещо... както го правеше Ванката преди... не знам разочарован съм защото знам какво беше преди и очаквах повече сигурно...
                  Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                  Коментар


                  • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                    Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                    Много слаба организация, нямаше програма, нямаше кой да каже кога какво ще има (не че имаше нещо особено де) ... изобщо от началото още като почнем, нямаше упътващи табели къде ще е събитието, после нямаше водещ, нямаше програма, нямаше изложения на нищо свързано с офроуда... да имаше едно голо озвучаване но без Ванката (PACH) то си беше просто една дъндания. За следващите събори просто го ангажирайте 2-3 месеца по рано, не се прави така и не се научихте. Да ме извинява организатора но събора беше пълна скръб според мен. Иначе много се радваме че се видяхме с приятели, с които не се бяхме виждали доста отдавна... Не ми се сърдете за критиката, приемете я като градивна за да не умре нацяло събора...

                    Как пък всички разбраха кога какво има, а ти не си разбрал? Организацията не включва само това да имаш някаква програма, а да имаш разрешение да си в гората, да имаш ток, вода и тоалетна. Да организираш цялото това събитие за мрънкащи и недоволни, при положение, че никой друг не се хваща да го направи, да осигуриш страхотна дискотека, наречена дАндания. Сигурно не са се научили да организират нищо, даже една програма не могат да направят, а защо ти не се хвана да ги "научиш"?
                    Последно редактирано от Даниела Борисова; 10-09-13, 19:42.

                    Коментар


                    • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                      Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                      Много слаба организация, нямаше програма, нямаше кой да каже кога какво ще има (не че имаше нещо особено де) ... изобщо от началото още като почнем, нямаше упътващи табели къде ще е събитието, после нямаше водещ, нямаше програма, нямаше изложения на нищо свързано с офроуда... да имаше едно голо озвучаване но без Ванката (PACH) то си беше просто една дъндания. За следващите събори просто го ангажирайте 2-3 месеца по рано, не се прави така и не се научихте. Да ме извинява организатора но събора беше пълна скръб според мен. Иначе много се радваме че се видяхме с приятели, с които не се бяхме виждали доста отдавна... Не ми се сърдете за критиката, приемете я като градивна за да не умре нацяло събора...
                      По повод озвучаването, ми то ние ако не си направим веселото - няма кой да ни го направи, за информираността - който го интересува, намира начин как да се информира. На който не му харесва организацията на събора - другият събор, да се напъне и да го организира!
                      Р.П.(RFF) 0898677590
                      Пътна помощ
                      ДЕНОНОЩНО

                      Коментар


                      • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                        Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
                        По повод озвучаването, ми то ние ако не си направим веселото - няма кой да ни го направи, за информираността - който го интересува, намира начин как да се информира. На който не му харесва организацията на събора - другият събор, да се напъне и да го организира!
                        Нямаме време аз и Ванката (PACH) иначе ако се хванем ще стане уникален събор...
                        Иначе Даниелка, не ми скачай така остро знаем какво беше и виждаме какво е сега... а се надявахме да е по добро от преди но уви... слаба организация
                        Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                        Коментар


                        • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                          Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                          Нямаме време аз и Ванката (PACH) иначе ако се хванем ще стане уникален събор...
                          Иначе Даниелка, не ми скачай така остро знаем какво беше и виждаме какво е сега... а се надявахме да е по добро от преди но уви... слаба организация

                          Доколкото разбирам ти си единствения, на който нищо не му е харесало. Въпрос на вкус. Аз преди всичко уважавам труда на хората, захванали се да организират събора. Без тях беше пред провал. Нали можеше да си седнат на една маса, да хапват и пийват и да критикуват.... Надяваме се догодина да присъстваме на "уникалния събор", който би организирал ти.

                          Коментар


                          • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                            Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
                            Доколкото разбирам ти си единствения, на който нищо не му е харесало. Въпрос на вкус. Аз преди всичко уважавам труда на хората, захванали се да организират събора. Без тях беше пред провал. Нали можеше да си седнат на една маса, да хапват и пийват и да критикуват.... Надяваме се догодина да присъстваме на "уникалния събор", който би организирал ти.
                            Не съм казал че нищо не ми е харесало ? Напротив, харесаха ми 2та дни прекарани там с приятели но събора като такъв беше пълен провал.
                            Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                            Коментар


                            • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                              Аз първо да не забравя да изкажа благодарности към Вальо и неговото семейство за положения труд и средства позволили ни на нас да се забавляваме и да се видим със НЕ МРЪНКАЩИ приятели както и да усетим мириса на море и бензин . Мамка му и Българска все ще има един недоволен и не разбрал да ни кара да си чешем езиците. Аз през цялото време бях полу-трезвен и пак знаех кое кога и как ще се случва . Вальо , пак ти благодаря за СЪБОРА догодина сме там от началото на седмицата. И да вметна , че ми е ясно колко средства и нерви са нужни за организиране на събор макар и зимата в Стара Загора. Затова си мисля , е всички упреци и недоволства са неуместни .
                              ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                              тел. 0889 017703
                              0897 516030

                              Коментар


                              • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                                Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                                ... а се надявахме да е по добро от преди но уви... слаба организация
                                Средства, липса на средства, не на организация.. Липса на спонсори..
                                Лично аз говорих с хора от кока кола, загорка, шуменско, каменица, за евентуално спонсорство на събора, с каквото и да е, дори и малко и знаеш ли какво? Дори и каса бира не им се откъсна от сърцето..
                                Това е цялата мъка..
                                Иначе всичко си беше страхотно и аз съм един от многото доволни! Изкарах си страхотно, починах си от ежедневието в гората сред приятели и готина музика!
                                Още веднъж, едно огромно БЛАГОДАРЯ на организаторите! Да са живи, здрави и следващата година я чакам с нетърпение още от сега!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X