Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

    Много приятно си прекарахме, починахме повеселихме и срещнахме със стари познати, запознах се поне аз с други. Да си призная честно малко ми липсваше атмосферата на изложенията и многото весели състезания от рода на тегленето на джип и шофиране с кофа вода, но като цяло се получи добре. Искам да изкажа специалните благодарности на моята храносмилателна система, която се наслаждаваше на студената бира, свинските уши и чернокоп-а на скара. Персонала на кетъринга беше всеотдаен и винаги усмихнат. Благодарение на хубавото септемврийско време релаксирах на плажа. Санитарно-битовите условия бяха отлични. Не съм снимал, запечатах само добри спомени от сбирката. От името на нашето семейство начело с кучка-вълълкодавка сърдечно благодарим!
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

      Благодарности за ПЕРФЕКТНАТА организация на Вальо, съпругата му и Наско! Чудесно си живяхме няколко дни, които за съжаление свършиха.....
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

        Нощес се прибрахме , а днес на работа...УЖАС..
        Страхотно си беше тази година на Събора. Имаше невероятна атмосфера, може би , защото бяха дошли точно тези хора, които наистина искаха да бъдат там и сред приятелите си!
        Благодарности на Вальо и всички съпричастни този Събор да се случи! Всичко беше перфектно и много готино, и нашенско!
        Догодина, живот и здраве, мисля да дойда още в понеделник...и без внуците!

        Има малко папарашки снимки и видео, надявам се утре да остане малко време ,та да стигна и до тях!

        Поздрави на всички, с които бяхме заедно...вече ми липсвате!!!
        0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

        Коментар


        • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

          Снимачи имаше доволно,но толкова снимки са направили,че им е трудно да ги качват.А пък и доброто настроение може ли да се вмести в кадър.
          Нека силата да бъде с нас!
          Suzuki Grand Vitara
          +34 642 91 4154

          Коментар


          • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

            Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
            Пропуснах да благодаря на Варненските тюлени за рибата и мидите.Казват,че тази година улова бил скромен.Скромен,скромен,колко да е скромен?Нали две вечери подред тигана цвърчеше,че си го и взех измит накрая.
            Аз също да се включа към благодарностите, тук а хванати на няколко места в действие Моля хората които ми показаха Маслен нос да ми пишат има снимки от плажа но според мен са си лични....
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1632.jpg
Прегледи:1
Размер:136.0 КБ
ID:5517391
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1702.jpg
Прегледи:1
Размер:166.7 КБ
ID:5517392
            А тук Главня редактор наблюдава операцията по осигуряване на морски деликатеси.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1680a.jpg
Прегледи:1
Размер:198.2 КБ
ID:5517394
            Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
            Калоян Кирилов
            LZ2ZGT

            Коментар


            • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

              Аз също искам да благодаря на организаторите за положеният труд! Беше много хубаво, забавлявахме се и така в игри и закачки неусетно минаха дните!
              Искам да благодаря и на Жоро Траяла, че ни търпя простотийте , и въпреки това остана DJ и продължи да ни изпълнява музикалните желания!
              Р.П.(RFF) 0898677590
              Пътна помощ
              ДЕНОНОЩНО

              Коментар


              • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                Благодарности и от мен,всичко си беше на ниво. Браво Вальо!
                ТЛК-120 Николай Колев
                0898521295

                Коментар


                • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                  Благодаря на всички че ни уважихте.

                  Коментар


                  • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                    Аре ве, няма ли да започнат да пишат критикарите?
                    Ама май няма такива. Вече всички(или почти) са наясно, че такова голямо събитие се организира с много труд, нерви, търчане по институции, харчене на пари-лични...

                    Та още веднъж благодарности, и се надявам догодина да сме пак там, и да имаме цялата гора на разположение.

                    Благодарности и към рошавия джедай, който се мъчеше да угоди на всички, ама на някои не успя, та му крадяха плакатите и организираха земетресение на палатката му. За обстрелването с пиратки няма да казвам.

                    Днес ми е едно такова празно...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                      Коле,май критикарите не бяха на събора.На всички ни е известно какво става и преценяваме-да ходим или да не ходим.Като се дават оценки трябва да се отчита и протичащото на ,, екстремистите,, мероприятие;забраната да се кара по плажа и по дюните;безхаберието ни да помогнем с нещо и с някакви идеи на организаторите.Тъй като бях един от първите заселници в лагера,видях желанието да се предостави максимално възможния комфорт на присъстващите.Малкото почивни дни също дадоха отражение върху масовостта.Каквото такова,догодина по-добре.
                      Нека силата да бъде с нас!
                      Suzuki Grand Vitara
                      +34 642 91 4154

                      Коментар


                      • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                        Прибрах се. Беше страхотно. Благодарско на всички, направили това, да се съберем, видим и повеселим...
                        Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                        -----------------------------------------------
                        Питието определя съзнанието....
                        -----------------------------------------------
                        0887770735

                        Коментар


                        • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                          Забавленията бяха на ниво,танци не липсваха
                          https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
                          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                          Коментар


                          • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                            Време е и аз да изкажа мойте ГОЛЕМИ БЛАГОДАРНОСТИ от мен и моето семейство за прекараните дни.Голяло БЛАГОДАРЯ на Вальо икомпания за организацията.
                            Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                            АСК Ален Мак

                            Коментар


                            • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                              Не ме карай да пусна неповторимия "Тарга валс"... че ше вземе да се разсърди.. ;-)
                              Всичко беше както трябва, искам пак.
                              Свалям шапка на организаторите, помощниците и всички останали.
                              Тръгнах си от последните, по нищо не личеше, колко народ е бил - чисто...
                              Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                              Коментар


                              • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                                Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
                                Не ме карай да пусна неповторимия "Тарга валс"... че ше вземе да се разсърди.. ;-)
                                Всичко беше както трябва, искам пак.
                                Свалям шапка на организаторите, помощниците и всички останали.
                                Тръгнах си от последните, по нищо не личеше, колко народ е бил - чисто...
                                Е пусни го да го видим,от долу да има надпис "Не правете това у дома си" и червена точка.
                                Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                                АСК Ален Мак

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X