Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

    Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
    За последно, ще припомня, че по същото време имаше състезание в другия край на България, което обяснява липсата на доста хора при нас...
    И тук иронично бих попитал, щом на кръг от шампионата зорлем се събират 15 джипки, умря ли оф-роуд в България? Или това, че три години поред имаме участници в "Дакар" и международни мегамероприятия тук е отделен въпрос? Та тук може да се разсъждава относно липсата на хора, фирми и т.н. и т.н.
    Не е умрял бе Ицо, как ще е умрял... набира пълна сила и за това трябва да правим по сериозни събори за да го популяризираме повече, нали това е целта.... айде хващайте се другата година списанието да поеме организацията и ние ще помагаме с каквото можем но да стане както трябва.
    Най-добрия реглаж на преден и заден мост

    Коментар


    • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

      Ех, моля ви, нека тази тема да си остане за този събор и всеки, който беше там да си сподели преживяванията с мнения, снимки или видео и да си поживеем още малко в тази хубава атмосфера, която беше там.., а тези, които не успяха да дойдат, да ни се порадват и те...!

      Мисля, че някой модератор може да премести всички мнения за следващия събор в отделна тема, в която всеки, който желае да се ангажира лично с осъществяването на конкретни предложения, да го направи и така ще помогнем на Вальо, ако ни покани отново, разбира се.
      Вальо, моля те, кажи: ДА!!!
      0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

      Коментар


      • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

        Първоначално публикуван от Таня Кълева Преглед на мнение
        Ех, моля ви, нека тази тема да си остане за този събор и всеки, който беше там да си сподели преживяванията с мнения, снимки или видео и да си поживеем още малко в тази хубава атмосфера, която беше там.., а тези, които не успяха да дойдат, да ни се порадват и те...!

        Мисля, че някой модератор може да премести всички мнения за следващия събор в отделна тема, в която всеки, който желае да се ангажира лично с осъществяването на конкретни предложения, да го направи и така ще помогнем на Вальо, ако ни покани отново, разбира се.
        Вальо, моля те, кажи: ДА!!!
        Вальо вече каза ДА, моля не правете тема "къде ще е събора?". Ясно е, че ще си е на Перла, няма смисъл да откриваме топлата вода. Нека има тема подготовка за Приморско 2014
        Айде Танче, до петък

        Коментар


        • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

          Хора, сега като гледам снимките, ми се иска да се върна веднага и всички да сте там...
          Хубаво, много хубаво беше, ама ми беше малко...ето от това съм недоволна!

          Още в сряда чичо Митко ни докара от Несебър в Приморско и така ми спести големи нерви и напрежение да се транспортирам с три сака, две деца и през две автогари, за да стигна до Събора. Благодаря, приятелю, много, много!

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 383 (Копировать).jpg
Прегледи:1
Размер:79.0 КБ
ID:5517744

          Първо обещаните снимки с гълъбчетата на Вальо Гълъба.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 388 (Копировать).jpg
Прегледи:1
Размер:168.5 КБ
ID:5517745

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 389 (Копировать).jpg
Прегледи:1
Размер:163.3 КБ
ID:5517746

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 390 (Копировать).jpg
Прегледи:1
Размер:153.4 КБ
ID:5517747

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 391 (Копировать).jpg
Прегледи:1
Размер:139.8 КБ
ID:5517748

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 392 (Копировать).jpg
Прегледи:1
Размер:119.9 КБ
ID:5517749

          И моите гълъбчета, които след като мама, татко и дядо трябваше да участват на състезанието в Пловдив, нямаха друга алтернатива освен да отидат на събора с баба. Ама много ги слушах и си прекарахме страхотно...!

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 394 (Копировать).jpg
Прегледи:1
Размер:116.7 КБ
ID:5517750

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 398 (Копировать).jpg
Прегледи:1
Размер:129.4 КБ
ID:5517751

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 405 (Копировать).jpg
Прегледи:1
Размер:164.6 КБ
ID:5517752

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 410 (Копировать).jpg
Прегледи:1
Размер:121.1 КБ
ID:5517753

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 434 (Копировать).jpg
Прегледи:1
Размер:124.1 КБ
ID:5517754

          Получих и званието "...най-бойната баба"
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 444 (Копировать).jpg
Прегледи:1
Размер:98.3 КБ
ID:5517755
          0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

          Коментар


          • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 452 (Копировать).jpg
Прегледи:1
Размер:128.7 КБ
ID:5517756
            Ама тези странджанки много големи,бре..., добре, че са вкусни , иначе нямат изяждане..!
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 454 (Копировать).jpg
Прегледи:1
Размер:119.6 КБ
ID:5517757
            Най-малката участничка в Събора - само на 45 дни!
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 455 (Копировать).jpg
Прегледи:1
Размер:202.3 КБ
ID:5517758
            "Айде, снимай ме и ме водете на сянка..!"
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 456 (Копировать).jpg
Прегледи:1
Размер:129.9 КБ
ID:5517759
            Така в срещи с приятели и игри за малко да изпуснем първата участничка в дамското състезание.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 458 (Копировать).jpg
Прегледи:1
Размер:182.5 КБ
ID:5517760
            Снимките са направени от внучката ми Ивана с бойната изстрадала сапунерка..., която държеше и брат си за ръка, докато аз се опитвах да поснимам с камерата.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 459 (Копировать).jpg
Прегледи:1
Размер:214.0 КБ
ID:5517761

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 460 (Копировать).jpg
Прегледи:1
Размер:172.2 КБ
ID:5517762

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 461 (Копировать).jpg
Прегледи:1
Размер:199.5 КБ
ID:5517763

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 462 (Копировать).jpg
Прегледи:1
Размер:230.6 КБ
ID:5517764

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 463 (Копировать).jpg
Прегледи:1
Размер:139.4 КБ
ID:5517765

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 464 (Копировать).jpg
Прегледи:1
Размер:217.4 КБ
ID:5517766

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 465 (Копировать).jpg
Прегледи:1
Размер:211.6 КБ
ID:5517767

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 468 (Копировать).jpg
Прегледи:1
Размер:210.2 КБ
ID:5517768

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 469 (Копировать).jpg
Прегледи:1
Размер:222.5 КБ
ID:5517769

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 470 (Копировать).jpg
Прегледи:1
Размер:144.5 КБ
ID:5517770

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 471 (Копировать).jpg
Прегледи:1
Размер:238.8 КБ
ID:5517771

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 472 (Копировать).jpg
Прегледи:1
Размер:239.1 КБ
ID:5517772
            Видеото след малко...
            0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

            Коментар


            • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

              Малко атмосфера в картина и звук от дамското състезание.



              И награждаването...!

              0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

              Коментар


              • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                Малко по-горе четох за оплаквания при забиването на колчета.... Хора тя щангата се криви защо ли има толкова снимки от този момент? Танче късно дойдохте бях ти казал, че за Ивана има отделен и още по-боен Lumix. Само едно "леко" оплакване освен за студената бира и топлите кюфтета, нямаше инфомация за точки за гледане на търсенето. Но за това и аз си бях виновен ходих до Приморско и не попитах.... Който искаше да научи какво ще има научаваше лесно. Изтървах само едно мероприятие и то по "извинителна" причина някой може ли да ми прати едно телешко/свинско краче за подмяна на копитце.
                Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                Калоян Кирилов
                LZ2ZGT

                Коментар


                • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                  Ако може някой да качи снимки от нестинарския танц, че по някаква причина го пропуснах.

                  Коментар


                  • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                    Ами оказа се, че Канона прави кофти нощни снимки ........ https://www.facebook.com/media/set/?...1&l=834158f3c3 а панасоника на 280 000 снимки прави по-добри снимки вечер
                    Последно редактирано от ckaytss; 11-09-13, 20:04.
                    Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                    Калоян Кирилов
                    LZ2ZGT

                    Коментар


                    • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                      Първоначално публикуван от ckaytss Преглед на мнение
                      Ами оказа се, че Канона прави кофти нощни снимки ........ https://www.facebook.com/media/set/?...1&l=834158f3c3
                      Thanks!

                      Коментар


                      • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                        Първоначално публикуван от ckaytss Преглед на мнение
                        Ами оказа се, че Канона прави кофти нощни снимки ........ https://www.facebook.com/media/set/?...1&l=834158f3c3 а панасоника на 280 000 снимки прави по-добри снимки вечер
                        Поздравления!
                        Нека силата да бъде с нас!
                        Suzuki Grand Vitara
                        +34 642 91 4154

                        Коментар


                        • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                          Първоначално публикуван от ckaytss Преглед на мнение
                          ......
                          От мен благодаря за снимките.

                          Коментар


                          • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                            A за господин Главният редактор бат Радо бих предложилдругата година на всички фотографи сутрин да им прибира картите за 30 минути и да ги изпразва. Да се знае, че всичко е в архивите. Като се гледам като няма кой да ме подритва по четирибуквието, ще прашам снимки още една неделя ....
                            Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                            Калоян Кирилов
                            LZ2ZGT

                            Коментар


                            • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                              Първоначално публикуван от ckaytss Преглед на мнение
                              A за господин Главният редактор бат Радо бих предложилдругата година на всички фотографи сутрин да им прибира картите за 30 минути и да ги изпразва. Да се знае, че всичко е в архивите. Като се гледам като няма кой да ме подритва по четирибуквието, ще прашам снимки още една неделя ....
                              Ами не се потривай,за да имаш акредитация и догодина.Ако не те затруднява събери снимките с моя милост и ми ги прати.
                              Нека силата да бъде с нас!
                              Suzuki Grand Vitara
                              +34 642 91 4154

                              Коментар


                              • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                                Снимки съм почнал да отделям а за акредитацята на следващият събор ми приберете фотоапаратите и телефоните може да успея да не направя една снимка ако трябва с лаптоп ще снимам
                                Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                                Калоян Кирилов
                                LZ2ZGT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X