Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

    Без никакъв тип състезанийце ще е пълна скука. Изразявам своето мнение и на мой приятел, с който точехме зъби за Септември. Поне нещичко от сорта на женски бой да има, баси
    My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

    Коментар


    • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

      Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
      Без никакъв тип състезанийце ще е пълна скука. Изразявам своето мнение и на мой приятел, с който точехме зъби за Септември. Поне нещичко от сорта на женски бой да има, баси
      То една година имаше нощна кална борба в дупката на траяла. Може да дърпаме джип, не държа да бъде за уиски. А скорпиона го е формулирал най-добре.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

        Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
        Ма аз не искам да карам, нито да гледам как някой кара. Искам събор, на който да се видим с приятелите, баси..
        И аз така.
        ...и бира.
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

          Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
          Ми то затуй сий събор бре,да апним и пииним и да си ортуваме.Кой иска да кара има бол състезания!
          Подкрепям! Четеш мисли!

          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
          .... нощна кална борба в дупката на траяла....
          Ако "Траяла" пак пуска музиката посред нощ, може и тая година да е така.
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

            "Траяла" нема никъФ зор да пуска музика..... Мое просто, като другите да си седи на масата и да си гледа кефа.
            П.П. На Него от музика отдавна Му е писнАло...
            Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
            -----------------------------------------------
            Питието определя съзнанието....
            -----------------------------------------------
            0887770735

            Коментар


            • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
              То една година имаше нощна кална борба в дупката на траяла. Може да дърпаме джип, не държа да бъде за уиски. А скорпиона го е формулирал най-добре.
              Като писах без състезание имах предвид организирано и заплатено от състезателите 500м. траялче за сиир на публиката, а не това което вие предлагате. Ако се върна малко назад в годините си спомням за състезание по теглене на въже, надбягвания с чувал или по двама с вързани крака,плажен волейбол и др. Ибаси толкова ли съм дърт, че помня неща от миналият век
              ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
              ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
              0896 846 246

              Коментар


              • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
                Ибаси толкова ли съм дърт, че помня неща от миналият век
                Абе... достатъчно си дърт- щом помниш балканската война...
                На сърбела майката му е чесането.
                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                Коментар


                • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                  Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
                  Като писах без състезание имах предвид организирано и заплатено от състезателите 500м. траялче за сиир на публиката, а не това което вие предлагате. Ако се върна малко назад в годините си спомням за състезание по теглене на въже, надбягвания с чувал или по двама с вързани крака,плажен волейбол и др. Ибаси толкова ли съм дърт, че помня неща от миналият век
                  Скачане на ластик, народна топка, гребане с лъжица в паница, бучи нож и др.. Как няма да се сетиш!
                  Разбира се че на събор трябва да има майсторски съревнования за забавление като "извличане на автомобил с Тирфор", истинско "мерене на RTI " , " бърза смяна на гума" и други от този род.
                  Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                  Дий Снайдер

                  Коментар


                  • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                    Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                    Да оставим Паша дере и спасяването на китовете на активистите и останалите тематични кръжочници, щото събора от тематичен ми се струва, че ще го има единствено телепатичен.
                    Активистите няма да се замислят за "Паша Дере"- и Южен поток, от него нищо не хващат.... Меко казано КРЪЖОК, но ще загубим едно наистина девствено и неосквернено още място от цивилизацията и от най могъщото оръжие разрушаващо природата и земята......ПАРИТЕ.
                    Всички знаем че е достатъчно името на форума да се съобщи по медиите, както и това че членовете му застават зад каузата да спасим това райско кътче ..... повечето колеги от Варна и околностите карат там в гората, не само джипове но и мотори....а и те ще се включат сигурна съм.
                    Пламене, помислете над предложението ми, мисля че има и тук кой да се включи....повече няма да спамя обещавам
                    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                    Коментар


                    • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                      Някой ще каже ли кога и къде ще е събора. Кажете за да си го планираме всички.

                      Коментар


                      • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                        До седмица ще имам страхотна новина, събор ще има и то с отлична организация и забавления.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                          До седмица ще имам страхотна новина, събор ще има и то с отлична организация и забавления.
                          Е, ти вече анонсира новината!
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                            Това е анонс наистина, работат само трябва да се изпипа в детайли и наистина преспективите са страхотни. Само да не ни мине котка път на финалната права.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                              Навреме се намеси Злати,което значи ще стане Събора както подобава ако всичко е наред.
                              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                              Коментар


                              • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                                А дано, ама надали!
                                Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                                Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                                Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X