Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Искам да благодаря на GLADIATOR OFFROAD-TECHNIK и лично на г-н Ковачев за това, че е запазил целия еко хотел Здяавац "спациално" за нас. С безплатни спа, ба и ма процедури...
    Без майтап...
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

    Коментар


    • #77
      От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

      Съгласен съм с адаша,че лагерния огън е важно нещо.Разни там барбекюта и прочее са за приготвяне на храна,но друго си е живият огън.Естествено при съблюдаване на всички правила за безопасност и екология.Аз лично ще съм на хотел поради ред причини,но се надявам на незабравими моменти край огъня със съфорумци от цяла България.

      Коментар


      • #78
        От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

        Здравейте Колеги,

        Аз също харесвам лагерен огън и споделям мнението, че той създава страхотна атмосфера за незабравими изживявания.

        От друга страна през последните шест седмици сме в постоянни срещи и преговори с всички служби и организации и всяка от тях поставя редица изисквания в собствения си ресор.
        Ние като организатор се задължаваме съвсем официално с подписване на документи и прочее, да спазваме правилата.

        Хубавото обаче е, че за пореден път срещаме невероятно съдействие от всички власти в общините Куклен и Пловдив, които традиционно ни партнират от 2002 година насам, било то Балкан Трофи 2002 - 2006, Балкан Офроуд Рали 2007 и сега ARENA OFFROAD 2010.

        В този ред на мисли поемам личен ангажимент да разговарям с органите специално за създаване на организация и вземане за мерки за лагерен огън или нещо от този род (каквото ни разрешат).
        Мисля, че може да измислим вариант, а защо не и с Ваше съдействие след като се настаните, да спретнем с лопатки едно обезопасено огнище за тази цел.

        Успокояващ е факта, че трима служители на пожарната със специализиран автомобил Stayer Pinzgauer ще дежурят денонощно в бивака. Тези хора са много готини и много от Вас биха си спомнили тяхното присъствие на всички пловдивски офроуд мероприятия от 2002 година насам. Знам също, че и те харесват цър-пър произведения...

        Така, че споко. Ще наредим нещата.

        Много, ама много ми се иска да се представим като културна и интелигентна гилдия, като започнем от паркирането и стигнем до хигиената.
        Въпреки абсурдите, с които се срещаме ежедневно, аз вярвам че офроуда е философия на силни и дисциплинирани хора.


        Много здраве и Ви чакаме на Събора
        Александър Ковачев
        www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
        тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

        Коментар


        • #79
          От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

          Обявените цени за еко хотел "Здравец" за три нощувки ли са или на вечер?

          Коментар


          • #80
            От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

            Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
            Обявените цени за еко хотел "Здравец" за три нощувки ли са или на вечер?
            Абе, ти като дойдеш, и ще разбереш, че отговора на въпроса ти няма да има смисъл - купона е денонощен.

            Доскоро!

            Коментар


            • #81
              От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

              Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
              Обявените цени за еко хотел "Здравец" за три нощувки ли са или на вечер?
              Съжалявам за забавянето, но вече лудницата при нас е пълна!!!!
              Цената в Екохотел е за вечер!!

              Поздрави
              Димитър Лазаров
              www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
              тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

              Коментар


              • #82
                От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                Еко хотел Здравец колко далеч е от мястото на събора? Моля Ви, Пловдив ми е като тъмна Индия...
                Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                A2 (+)

                Коментар


                • #83
                  От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                  Първоначално публикуван от gladiator Преглед на мнение
                  Адрес:‎
                  41.998874, 24.722865
                  GPS Координати на събора от пост N;14.

                  Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
                  Еко хотел Здравец колко далеч е от мястото на събора? Моля Ви, Пловдив ми е като тъмна Индия...

                  GPS Координати на хотела: X 24.68797 Е / Y 41.99674 N
                  НАДМ.ВИСОЧИНА: 1380 м.
                  . LRE Bulgaria.
                  RRC SE V8 91г.

                  Коментар


                  • #84
                    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                    Мерси, но по-скоро ме интересува на 10 минути пеша до събора ли е или на колко?:-) Изобщо може ли да се стига пеша?
                    Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                    A2 (+)

                    Коментар


                    • #85
                      От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                      Разстоянието е 3,8 км
                      www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
                      тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

                      Коментар


                      • #86
                        От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                        Първоначално публикуван от gladiator Преглед на мнение
                        Разстоянието е 3,8 км
                        На мен на 20.08.2010 ми предложиха само апартамент. Вече може да са достроили.
                        Последно редактирано от cveti; 23-08-10, 21:18.
                        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                        Към модераторите-А изтрийте го сега.
                        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                        Коментар


                        • #87
                          От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Г-н Ковачев, благодаря за добрите думи, аз също ще се радвам да се запознаем наживо. Естествено ако имате време, знам, че като организатор почти не разполагате със свободно такова. Ако желаете-телефонът е в подписа. Или в лагера с надпис "Бар Наздраве"
                          Обещавам, че няма да коментирам правописа повече, може би наживо...

                          А гората мисля, че се различава от тукашната-доколкото видях от снимките тя е главно иглолистна, а за печене на месце е по-добре жар от бук, дъб, пекли сме и на дрянова жар, въобще от широколистни видове. Ама ако се обяви забрана за палене на огън в лагера-ще се съобразим. Но ще бъде грешка според мен. Няма по-приятно нещо от лагерния огън вечер в планината. А и винаги(е, почти) когато сме ходили по разходки и излети сме си палили огънче, и винаги сме си го гасили на тръгване, не сме предизвикали никакви инциденти... Знаем как да се отнасяме с гората.

                          Чаро, мен ще ме е срам да нося дърва в родопите чак от Дунава... Не си прави труда, все ще намерим малко меше из Родопите
                          Място за палатка ще ти осигуря със сигурност, само да не съжаляваш после-като си легна и пускам банцига...
                          Сега прочетох темата и за още една палатка сигурно ще запазиш място.А твоя банцинк със сигурнаст мърка като котеце пред Чавдаровия булдозер.Казвам го щото ми се наложи няколко пъти да принощуваме заедно с Чавдар.Да не стане така че да преместиш палатката си посред нощ......Поздрави
                          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                          Коментар


                          • #88
                            От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                            Аз пак да питам-как стои въпроса с обхватите на трите мобилни оператора в района?
                            Мен ме вълнува най-вече Глобул, но е хубаво да се знае и за другите оператори.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #89
                              От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                              Обхват има и на трите мобилни оператора. Не е перфектен, но го има.
                              www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
                              тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

                              Коментар


                              • #90
                                От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                                М-тел няма проблем, лично го ползвах. А има и място с безплатен достъп до безжичен интеренет, като за времето на проявата специално ще се опитат да покрият цялата територия със сигнал, за да може всеки мераклия да си рови във Форума по време на Събора.
                                Последно редактирано от zzlatev; 26-08-10, 08:58.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X