Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Злати , и аз мисля че организатора трябва да прояви скромност малко , весе пак става въпрос за Оffroad-Bulgaria.com , така ми звучи все едон че ме кани някои на гости в тях , нали няма политик, търговия , поне ти и други които правеха организациите до сега не се забелязваха такива неща , а даже обратно , и пак казвам евала че някои се е навил да прави нещо но нека да има малко скромност , хората винаги ще го оценът
    sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

    Коментар


    • #62
      От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

      Първоначално публикуван от gladiator Преглед на мнение
      РЕГИСТРИРАН!!!
      САМО ДАЙ И ЕДНА ФАМИЛИЯ! РАЗБРАХ ЧЕ СИ ОТ ШУМЕН?
      ПОЗДРАВИ!
      Димитър Лазаров
      Кольо от Шумен е Николай Колев. В подписа му пише.

      Коментар


      • #63
        От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

        Първоначално публикуван от Ivanov Преглед на мнение
        Кольо от Шумен е Николай Колев. В подписа му пише.
        Толкова съм зашеметен и недоспал че не го видях! Простете!
        Поздрави
        Димитър Лазаров
        www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
        тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

        Коментар


        • #64
          От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

          Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
          Определено един от най-добрите в района. Освен това, ако платите уикенд 2 нощувки , имате бонус една нощувка, или поне така беше до скоро.
          Извадка от общите условия на хотела:
          * Пакетите и Намаленията не са валидни по време на празници и по време на есенния панаир.

          Панаир няма но има официални почивни дни по случай празниците на гр. Пловдив и Съединението на Република България!
          www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
          тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

          Коментар


          • #65
            От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

            Аз пак да се обадя...
            Кажете има ли в района достатъчно дърва за лагерен огън и за скара, и разрешено ли е паленето на огън в лагера?
            Или да си носим дървени въглища и барбекюта.
            В темата за траяла видях доста иглолистни трупи-за лагерен огън са добри, но с=за скара трябва широколистен материал. Сух. Намира ли се в района?
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #66
              От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Аз пак да се обадя...
              Кажете има ли в района достатъчно дърва за лагерен огън и за скара, и разрешено ли е паленето на огън в лагера?
              Или да си носим дървени въглища и барбекюта.
              В темата за траяла видях доста иглолистни трупи-за лагерен огън са добри, но с=за скара трябва широколистен материал. Сух. Намира ли се в района?
              района е опоскан като след сутрешна уборка от надъхани чавдарчета....
              там дръвце за човъркане на зъби не мож` найде, а камо ли за огън.

              Кюмюр на чували, това е спасението на мръвете, и ядящите ги, а относно разрешението за палене на огънче, то и Ван дер Любе и той не е питал, дали може да драсне клечката...

              Коментар


              • #67
                От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                Абе момчета тя идеята си е много похвална.. Ами тая пуста чужбина по някога бърка малко нещата. Да ви завиди човек..
                Георги 00356/ 77777016 Малта
                Lаnd Rover 110 /Series II‎

                Коментар


                • #68
                  От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Аз пак да се обадя...
                  . Сух. Намира ли се в района?

                  Закътал съм на едно място на 5-6 км. Ако не стигнем с Витарата, ще те закарам с Тойта.
                  Последно редактирано от venci67; 19-08-10, 00:41.
                  TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                  TOYOTA BJ40 3.5D
                  Венци 0887551059

                  Коментар


                  • #69
                    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                    Носете въглища и барбекюта, с огън няма да стане, а и не е желателно да се пали на поляната.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #70
                      От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                      За препоръчване е да си носите дървени въглища и огнището което изградите да е максимално обезопасено (използвайте барбекюта)!
                      Цялото мероприятие ще е под изключителния контрол на Грорско стопанство Пловдив, главния еколог на община Куклен, гражданска защита Куклен и Пловдив, както и всички природо защитници в областта! Опазването на вековните гори ще бъде преоритет и на организаторите!
                      Умоляваме всички да спазват Закона за опазване на околната среда!

                      Поздрави
                      Димитър Лазаров
                      www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
                      тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

                      Коментар


                      • #71
                        От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                        Злати , нали знаеш че повечето тука сме тома неверници , и повечето хора искат да са убедени във нещата , исках да кажа че ако се включат поне във морална подръжка ти, Венци, Джордо и много други да не изброявам сега , доказа ли се, и хората ви имат дуверие , това го отправям към организаторите да се огледат и да ви активират , тогава успеха е гарантиран

                        Първо защо Неверници. И второ не е ли това което всички искат. Идеята е страхотна и каузата благородна, мен самия ме е яд че не мога да съм в България по това време за което много съжалявам. Човека ви моли за една минимална услуга, или какво на българина отново му трябва пастир, в краина сметка нали за това е OFF ROAD клуб и затова и ние сме тук, да бъдем задружни и единни и да си помагаме взаимно в моменти като този.

                        Поздрави..
                        Георги 00356/ 77777016 Малта
                        Lаnd Rover 110 /Series II‎

                        Коментар


                        • #72
                          От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                          Първоначално публикуван от venci67 Преглед на мнение
                          Закътал съм на едно място на 5-6 км. Ако не стигнем с Витарата, ще те закарам с Тойота.
                          Ако искаш може да ги сборим.
                          Преди две седмици ходихме на море на Кара дере-дива местност за къмпингуване, и като питах гугъл за там-прочетох и информация, че в близост не се намират дърва за огън-всичко било оползотворено от къмпингуващите. Тръгнахме с витарата да търси дърва в по-далечната гора, но намерихме на 400-500 метра от плажа. На един баир, където освен с джип с руго не може да се стигне. Та възможно е и там да има такива местенца... Не знам, като дойдем ще видим.
                          Първоначално публикуван от gladiator Преглед на мнение
                          За препоръчване е да си носите дървени въглища и огнището което изградите да е максимално обезопасено (използвайте барбекюта)!
                          Цялото мероприятие ще е под изключителния контрол на Грорско стопанство Пловдив, главния еколог на община Куклен, гражданска защита Куклен и Пловдив, както и всички природо защитници в областта! Опазването на вековните гори ще бъде преоритет и на организаторите!
                          Умоляваме всички да спазват Закона за опазване на околната среда!

                          Поздрави
                          Димитър Лазаров
                          Добре, де, ще ползваме барбекюта, само мир да има! Нищо, че месцето на жар е по-вкусно от това на въглища, но няма нищо, няма да умрем гладни...

                          Между другото-"прИоритет" се пише с "И".
                          Поздрави.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #73
                            От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                            Абе Коле,
                            Чета с интерес всички твои мнения и определено харесвам чувството ти за хумор, както и състезателния ти дух. Ей такива надъхани участници ще грабнат титлата на траяла.

                            Естествено, че се намират дърва и в тукашната гора. Тя не е по-различна от тази в Шумен. В краен случай, ако нищо не се намери, директорът на ДГС Пловдив ще присъства и съм сигурен, че ще помогне. Проблемът с жегата и повишената пожароопасност обаче си остава и както организаторите, така и гостите са отговорни и трябва да внимават. Мисля, че тук сме на едно мнение, нали.

                            А пък за правописа на Митко си прав. Всички му казваме да не пише по сто неща на сто човека едновременно, но сега е голям зор при нас. Стараем се всичко да е перфектно, въпреки че знаем, че не можем да огреем навсякъде и да угодим на всеки. Сигурно не е и нужно да го правим, но сме поели голям ангажимент и не трябва да се излагаме.

                            Предлагам ти, нека бъдем широкоскроени и по-толерантни един към друг, защото всички имаме трески за дялане. И в твоя пост има правописни грешки, но гарантирано бих ги подминал, ако не беше последното ти изречение.

                            Кольо, ще ми бъде приятно да се запознем на живо на Събора. Пък може и да ме повозиш с Витарата по трасето на траяла. Венци ме качи миналата седмица и много се изкефих. Нещо е пипал по турбината и Тойотата тук-там стъпва.

                            Лека нощ

                            За Гладиатор
                            Александър Ковачев
                            www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
                            тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

                            Коментар


                            • #74
                              От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Аз пак да се обадя...
                              Кажете има ли в района достатъчно дърва за лагерен огън и за скара, и разрешено ли е паленето на огън в лагера?
                              Или да си носим дървени въглища и барбекюта.
                              В темата за траяла видях доста иглолистни трупи-за лагерен огън са добри, но с=за скара трябва широколистен материал. Сух. Намира ли се в района?
                              Добре де,аз ще ти донеса дърва,стига се пали.Нали ти донесохме на село и сега ще донесем,ама искам място за една палатка до твоята и Витарите една до друга!
                              Чавдар Владимиров
                              0887/912075
                              Ленд Ровър Диско 1
                              Самуад в проект

                              Коментар


                              • #75
                                От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                                Г-н Ковачев, благодаря за добрите думи, аз също ще се радвам да се запознаем наживо. Естествено ако имате време, знам, че като организатор почти не разполагате със свободно такова. Ако желаете-телефонът е в подписа. Или в лагера с надпис "Бар Наздраве"
                                Обещавам, че няма да коментирам правописа повече, може би наживо...

                                А гората мисля, че се различава от тукашната-доколкото видях от снимките тя е главно иглолистна, а за печене на месце е по-добре жар от бук, дъб, пекли сме и на дрянова жар, въобще от широколистни видове. Ама ако се обяви забрана за палене на огън в лагера-ще се съобразим. Но ще бъде грешка според мен. Няма по-приятно нещо от лагерния огън вечер в планината. А и винаги(е, почти) когато сме ходили по разходки и излети сме си палили огънче, и винаги сме си го гасили на тръгване, не сме предизвикали никакви инциденти... Знаем как да се отнасяме с гората.

                                Чаро, мен ще ме е срам да нося дърва в родопите чак от Дунава... Не си прави труда, все ще намерим малко меше из Родопите
                                Място за палатка ще ти осигуря със сигурност, само да не съжаляваш после-като си легна и пускам банцига...
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X