Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Ето и връзката:

    http://maps.google.com/maps?f=d&sour...01929&t=h&z=16
    www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
    тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

    Коментар


    • #17
      От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

      Първоначално публикуван от gladiator Преглед на мнение

      Благодаря

      Коментар


      • #18
        От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

        Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
        Перфектно синтезирана и подредена информация . Поздравления !!
        Благодарим! Надяваме се с предоставянето на колкото се може повечи синтезирана информация да задоволим евентуални въпроси и неясноти!
        Оставаме на Ваше разположение!
        Поздрави
        Екипът на Gladiator Offroad Technik
        www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
        тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

        Коментар


        • #19
          От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

          Очакваме Ви!
          Екипът на Gladiator Offroad Technik
          Екипът на Offroad-bulgaria.com
          Екипът на Списание Оff-road.BG
          Или редът на изписване е сбъркан, или това е мероприятие на " Gladiator Offroad Technik" и следва да се промени заглавието на раздела.
          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

          Коментар


          • #20
            От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

            само товали ще са расходите по посещението , по 3 лева , все пак има хора дето ще сабират левчета още от днес за събитието


            П,П, спорна работа на организаторите
            sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

            Коментар


            • #21
              От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

              Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
              Или редът на изписване е сбъркан, или това е мероприятие на " Gladiator Offroad Technik" и следва да се промени заглавието на раздела.
              Както миналата година Организатор (ок, изпълнител или подизпълнител) беше оф-роуд клуб Приморско, така тази година е Гладиатор. Да речем, че Венци е натоварил Сашо и ко с организацията...

              @ Юли : Три лева на човек, ако се спи на палатка. Ако е на хотел или само мине и се прибере, просто трябва да си приготви пара за бира (и за хотела де)

              Коментар


              • #22
                От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                Елементарната етика изислква домакинът да се "подпише" последен...

                П.П. Справка за миналогодишния Събор тук.
                Последно редактирано от giorgio; 10-08-10, 14:44.
                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                Коментар


                • #23
                  От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                  Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                  Или редът на изписване е сбъркан, или това е мероприятие на " Gladiator Offroad Technik" и следва да се промени заглавието на раздела.
                  Уважаеми Giorgio

                  Gladiator Offroad Technik е организатор на Arena Offroad 2010! Като такива сме домакини на Третия национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com, Специализираното изложение Offroad&Outdoor и на първите три дни от международната надпревара Balkan Offroad Marathon! Като такива сме се нагърбили с не леката задача да организираме Третия национален събор във всичките му детайли и условности. Ето защо си позволяваме да отправим покана към всички Вас от наше име!
                  Ако все пак това не Ви е достатъчно добре описано и обяснено в предходните теми или просто не сте го разбрали Ви молим лично да ни извините и се чувствайте поканен по реда, по който Вие виждате нещата!

                  Поздрави
                  Димитър Лазаров
                  www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
                  тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

                  Коментар


                  • #24
                    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                    малиии, ма се обрквам , това нали е национален събор на форума , или

                    извинявам се предварително
                    sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                    Коментар


                    • #25
                      От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                      Уважаеми колеги... Както на всички е известно, стараем се всяка година Съборът да е различен, на ново място и с нови изненади... Както и се включват нови хора в организацията... Ако всяка година гърбим Злати, накрая ще го уморим нали така?

                      Та на въпроса, тази година ще се съчетаят три много интересни мероприятия на едно място. Плюс още много изненади и надявам се перфектна организация с която са се заели фирма Гладиатор, Списанието и още доста хора... Надявам се всичко да бъде наред и както е традицията всеки път нещата да стават все по-добре...

                      Този път основен двигател на организацията както и основен финансов спонсор ще бъде фирма Гладиатор Сашо Ковачев. Знаете го доста от вас, сигурен съм че ще се справи повече от добре... Е ще се изгърби както си му е традицията, ама да знаете че сам си сложи главата в торбата, както и Злати предните години... Да му пожелаем успех и с каквото можем да сме полезни... А колкото до Събора, тази година се очакват и се създава организация за над 15 000 човека...
                      VPetrov.photography

                      Коментар


                      • #26
                        От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                        Само дето предните две години съборът беше направен за ентусиастите съфорумци, също от ентусиасти а тази година е накаква част от друго събитие. А много участници тук, както и аз очакват с нетърпение да дойде Септември именно заради съборът. Като еднствено по важност мероприятие, а сега се оказва, че съборът е съпътстващ другите мероприятия на органитора.
                        Нейсе, ще дойдем за да се видим с познатите си, да се запознаем с други нови и надявам се приятни хора, а ако витарат ми е готова дотогава-и да участвам в траяла.
                        Като казах траял-може ли повее информация за вида терен и препятствията които са подготвени-за да знаем какво ни очаква. А ако все още трасето не е готов-надявам се да получим яснота след като всичко е решено.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #27
                          От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Само дето предните две години съборът беше направен за ентусиастите съфорумци, също от ентусиасти а тази година е накаква част от друго събитие. А много участници тук, както и аз очакват с нетърпение да дойде Септември именно заради съборът. Като еднствено по важност мероприятие, а сега се оказва, че съборът е съпътстващ другите мероприятия на органитора.
                          Кольо, нищо не пречеше Балакан офроуд маратон да почне в Трявна, или Севлиево, или Шумен. Ама няма ли да е мегатъпо, ако най-голямото оф-роуд рали в БГ не стартира при събора на офроудърите? А изложението е за да може всички да си сверим часовника, нали така? Кой ти каза, че съборът е "някаква" част от нещо си? Той си е първа и основна част от арената... И навсякъде си фигурира като такава... Просто кратко и ясно питам кой какво го притеснява? Нека да си каже докато има време.

                          Поздрави!

                          Коментар


                          • #28
                            От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                            Мен например ме притеснява това, че ще има разни пропуски и записвания за спане на палатка. Мисля, че те мярнах миналата година в Приморско(но може и да греша)-там нямаше никакви предварителни записвания и заявки, просто всеки който искаше да дойде и да си разпъне палатката беше добре дошъл, като единственото условие беша да почисти след себе си. Думата ми е за свободата. Питам-ако дойда без предварително записване, и си опъна палатката някъде из планината-ще ме допуснете ли през деня в района на събора? Ако ме допуснете-за какво са тези предварителни записвания и попълване на заявки. Ако пък не ме допуснете-нима това ще е събор на свободомислещи хора които искат само да си направят веселото и да си премерят карданите...

                            Изложението-нищо лошо, даже много хубаво, надявам се тази година да има още повече изложители.
                            Старта на БОМ-мен лично не ме вълнува толкова много аз съм почитател на другия тип офроуд, но с удоволствие ще дойда да погледам големите.

                            Пък за това, че съборът е няква част от нещо по-голямо-няма какво да спорим, който има очи вижда, и има уши чува... Не искам да ставм пак лошия човек, затова спирам с критиките, и се надявам съфорумците да дойдат на събор, и този събор да е още по-добър от предишните.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #29
                              От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                              Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                              Уважаеми колеги... ... А колкото до Събора, тази година се очакват и се създава организация за над 15 000 човека...

                              Хм, х 3 лв на калпак. Догодина аз ще се нагърбя. Пак в централна България. Около Шумен.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • #30
                                От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                                Дърт, не се заричай, че току-виж са те прее*али.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X