Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

    Първо да честитя на Сашо за малката офроудърка! Да Ви е жива и здрава, и да я слушате.

    Поздравления на екипа на Гладиатор и Пловдивската група за добрата организация. Нямаше издънки и големи недоразумения, графика мисля не е изоставал повече от половин час. А пък и все пак не сме там на работа, че да ни притиска чак толкова времето. Имаше пейки, столове, поляни, хапване, пийване, малини, къпини за който не му се чака прав да започне дадено мероприятие, или е гладен и жаден. А за който много бърза и обича хронометрите имаше бързо затворено трасе с елементи на траял, и Офроуд маратон.
    А траяла беше така направен за да може повече участници с неподготвени джипки да се престрашат да се пуснат, и състезанието да завърши според графика. Ако беше труден траял щеше да откараме до тъмно, както се получава в повечето случаи. А ние все пак не сме отишли само на състезание, а и на събор.
    И аз малко критика: В събота валеше дъжд, ако може за другия събор организаторите да направят така , че да не вали ...

    Коментар


    • От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

      Друг "гений" пък беше решил да кара мотор на поляната пред сцената по време на концерта на група Offroad, може би около 0:00 часа (дали пък не беше същия), а не беше съвсем сигурно дали може да се държи на краката си.
      Някакъв двуколесен подпийнал пич разбрахме , че се е блъснал в една от джипките ни докато свирим и май е същият , ама айде да не го земаме навътре! За нас организацията беше ОК! Поздрави!

      Коментар


      • От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

        Поздрав на Пловдивските момчета!Всичко си беше на ниво. Това че на единия траяла му бил скучен,на другия бавно му приготвяли храната, трети иска пепелници в Гората.Няма как ние пушачите да си събираме фасовете в джобовете.
        ТЛК-120 Николай Колев
        0898521295

        Коментар


        • От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

          Първоначално публикуван от krasio46 Преглед на мнение
          ....Няма как ние пушачите да си събираме фасовете в джобовете.
          Как да "Няма как", възпитаните хора си събират фасовете и всички останали боклуци и нищо не оставят в гората. И аз съм пушач, но винаги си изхвърлям фасовете на подходяшите места, ако няма си ги нося със себе си докато намеря подходящо място да ги изхвърля.

          Коментар


          • От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

            [QUOTE=Krelion;1271043]
            Организатора да не участва на една от атракциите и водещия да търси отбори!?

            Как да участва организатора на съзтезание което е организирал и знае трасето?
            Другите нямат никакъв шанс.Ако участва и спечели утре какво ще се каже-
            Направи си съзтезание и си го спечели и пак приказки.
            Очаквах да видя някои от най-добрите форумни джипки.
            Много от най-добрите форумни джипки бяха в организацията на Маратона и затова не са участвали наи-вероятно.
            Със себе си съм имал повече проблеми,
            отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
            Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

            Коментар


            • От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

              Честито Сашо!!! Супер новина!!! Да ти е жива и здрава и да ви радва всеки ден!

              Организацията на събора беше на страшно високо ниво, нещо което очаквах имайки в предвид, че най сериозният и професионален български офроуд организатор се беше захванал със задачата. Още на влизане банера "добре дошли" ме накара да се чувствам на уникално място. Магазина с фланелките и шапките беше супер! Уникално готина колекция и на много добри цени. Храната и на мен ми направи впечатление, че е възможно най евтините кибабчета на висока цена, но не беше голяма драма за мен. Най ме хвана яд че се скапа купона заради лошото време. Догодина ако има от къде да се намери една палатка от тези големите като на Баха Саксония би било супер. Ама тя сигурно струва 50 хиляди евра а с толкова мрънковци дето не могат да дадат по 10лв. от сърце няма как да стане...

              В заключение ще кажа, че се надявам на Сашо да му е излязла сметката и догодина пак да иска да организира събора

              Коментар


              • От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                Честито Сашо!!! Супер новина!!! Да ти е жива и здрава и да ви радва всеки ден!

                Организацията на събора беше на страшно високо ниво, нещо което очаквах имайки в предвид, че най сериозният и професионален български офроуд организатор се беше захванал със задачата. Още на влизане банера "добре дошли" ме накара да се чувствам на уникално място. Магазина с фланелките и шапките беше супер! Уникално готина колекция и на много добри цени. Храната и на мен ми направи впечатление, че е възможно най евтините кибабчета на висока цена, но не беше голяма драма за мен. Най ме хвана яд че се скапа купона заради лошото време. Догодина ако има от къде да се намери една палатка от тези големите като на Баха Саксония би било супер. Ама тя сигурно струва 50 хиляди евра а с толкова мрънковци дето не могат да дадат по 10лв. от сърце няма как да стане...

                В заключение ще кажа, че се надявам на Сашо да му е излязла сметката и догодина пак да иска да организира събора
                Имаше идея за огромна шатра, Сашо договори цени (скъпо беше и с тях) но после човекът с шатрата се отметна и поиска още по-високи цени...

                Коментар


                • От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                  Не мога да не пусна тая снимка.
                  Рожденник по време на събора яде торта без ръце.

                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                    Днес си купих списанието Офроуд и какво да видя вътре! Победителите на тегленето на Тойота ленд крузер отборът на Бар Наздраве????????????
                    Ето кои сме победителите!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "Офроуд Труд" е името на победителите!
                    Толкова зор видяхме за да подобрим резулататите си и да сме първи и накрая да е изписано неверно!!!
                    Какви са тези измишльотини?
                    Пак нагласена работа!
                    Аман от българска работа!
                    Последно редактирано от mureto; 18-09-10, 15:27.
                    YAMAHA WR450F

                    Коментар


                    • От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                      Някой представител на списанието няма ли да вземе думата??
                      YAMAHA WR450F

                      Коментар


                      • От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                        Честито Сашо!!! Супер новина!!! Да ти е жива и здрава и да ви радва всеки ден!

                        Организацията на събора беше на страшно високо ниво, нещо което очаквах имайки в предвид, че най сериозният и професионален български офроуд организатор се беше захванал със задачата. Още на влизане банера "добре дошли" ме накара да се чувствам на уникално място. Магазина с фланелките и шапките беше супер! Уникално готина колекция и на много добри цени. Храната и на мен ми направи впечатление, че е възможно най евтините кибабчета на висока цена, но не беше голяма драма за мен. Най ме хвана яд че се скапа купона заради лошото време. Догодина ако има от къде да се намери една палатка от тези големите като на Баха Саксония би било супер. Ама тя сигурно струва 50 хиляди евра а с толкова мрънковци дето не могат да дадат по 10лв. от сърце няма как да стане...

                        В заключение ще кажа, че се надявам на Сашо да му е излязла сметката и догодина пак да иска да организира събора
                        Благодаря Съби,

                        Нашата дъщеря е най-големият подарък, който някога сме получавали. Жена ми и аз сме много щастливи. Пожелаваме на всеки да изпита това чувство поне веднъж в живота.

                        Мисля, че се получи много добро събитие, въпреки неудачите с лошото време и кофтия кетъринг. За кетъринга вече казах каквото трябва в един друг пост и за в бъдеще ще си купя скари, шатри, хладилници и т.н., за да не разчитам на големите обещания на т. нар. "професионалисти". Без да подценявам ресторантьорството като занаят съм сигурен, че Гладиаторските кебабчета ще са 100 пъти по-вкусни и ще са от 100% месо. Пък и както ме познаваш, няма да оставя хората да се тъпчат с кайма до втръсване, а ще има разнообразие, ще има салати, десерти и екстри.

                        Като стар немски възпитаник, бях договорил наемна цена цена за 1200 м2 шатра от 15 лв. на квадратен метър. Това е много добра цена за такова съоръжение, но все пак прави точно 18000 лв. БЕЗ ДДС и 21600 лв. С ДДС. Идеята ни беше да "продадем" шатрата на СЕБЕСТОЙНОСТ на изложителите и по този начин да финансираме проекта. Но...криза приятелю. Едва успяхме да осигурим няколко изложителя, които не искаха и да чуят за наем на професионална шатра. Е как ще искат, като научих от абсолютно достоверен източник, че Пловдивският Панаир е предложил цена от 9 евро/м2 за открита площ на автомобилните вносители. За сведение минали години цената беше 60 евро/м2. Ами за 9 евро/м2 бих взел веднага 500 м2 щанд, защото предишните ни участия на Есенния Технически Панаир ни костваха по 20.000 лв. годишно за щанд от 50 м2 в Трета палата.

                        Така, че приятелю ние наистина планувахме нещата по един начин, а те станаха малко по различни. Но въпреки това станаха на ниво.

                        Поздрав
                        Сашо
                        www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
                        тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

                        Коментар


                        • От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                          Първоначално публикуван от mureto Преглед на мнение
                          Някой представител на списанието няма ли да вземе думата??
                          Взимам думата, грешката е наша, извинявам се най-искрено! Колегата чул-недочул и бам... Че са измищльотини ок, ама за каква нагласена работа говориш? Аз лично не бях там, а на пролога на маратона. Ако са ви дали награди и са казали, че е така, споко...
                          Още веднъж, извинявам се лично за грешката. Все пак разберете ни, не сме безгрешни, на събора се скапахме, после бързахме да излезе материалът и...

                          Коментар


                          • От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                            Добре де не е нагласена работа, но вчера като видях,че пише друг победител и ми стана криво.
                            За какво се старахме и се напъвахме толкова много и на края да видим други хора като победители?
                            Веднъж и ние да вземем първо място в каквото и да е било и да не ни отразят.
                            Много сме разочаровани!
                            YAMAHA WR450F

                            Коментар


                            • От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                              Еее, какво толкова?
                              Аз бях от отбора на бара, и сега какво-да се дрля, че не ни оставиха да сме единствен отбор, и да си вземем наградите без да се напъваме много-много...
                              Златиполовин час вика по уредбата, че отбора на бара предизвиква останалите участници в събора... След нас се появи дамския отбор, после другите... Да му се сърдим ли на Злати?
                              Нали знаеш, че всичко беше на майтап, и ей-така-да става шоуто... И малко реклама на Тойота де...
                              А от вашия отбор-от единия участник имам обещана "специалната награда"на единия ви съотборник-се едно и аз съм бил от вашия отбор. Ама пък съм от отбора на бара...
                              Майтап е всичко, не се коси, нали ни беше хубаво на събора...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Еее, какво толкова?
                                Аз бях от отбора на бара, и сега какво-да се дрля, че не ни оставиха да сме единствен отбор, и да си вземем наградите без да се напъваме много-много...
                                Златиполовин час вика по уредбата, че отбора на бара предизвиква останалите участници в събора... След нас се появи дамския отбор, после другите... Да му се сърдим ли на Злати?
                                Нали знаеш, че всичко беше на майтап, и ей-така-да става шоуто... И малко реклама на Тойота де...
                                А от вашия отбор-от единия участник имам обещана "специалната награда"на единия ви съотборник-се едно и аз съм бил от вашия отбор. Ама пък съм от отбора на бара...
                                Майтап е всичко, не се коси, нали ни беше хубаво на събора...
                                Да, всичко беше хубаво,но може ли да да се пишат не верни неща?????
                                Майтапа си е майтап,но ние за какво се напъвахме и на края да се изопачат нещата?????
                                Няма да се примиря с това!!!
                                Искам справедливост!!!
                                YAMAHA WR450F

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X