Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

    Кефа няма цена и не може да се слага на теглилката наравно с кебачета.

    Евала на пловдивската група за големия труд, който положиха.
    Бях там преди събитието, температурата беше 7 градуса, почти зима
    а те работеха за всички нас.

    Коментар


    • #47
      От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

      Стефане, що бе гевезе неедно, се не качи у некой кошник и не довлече мързаливия си задник на тия хубави ливади. Да беше само питал и щеше да се намери кой да те достави на място а от толко много скари по ливадата се щеше да намериш подходящо на вкус свинско. .. За бирата.... какво да ти кажа.... Пловдивската група си имаше инсталиран бирен агрегат с бира за гости, т.е. безплатна. Два кега хартисаха..... щото не се намери кой да оправи въженцето за палене на агрегата...
      Айде другия път да си помислиш дали пак ще пропуснеш.
      Стефанови работи.

      Мене ме е яд само за тия които не можах да видя понеже не дойдоха.....
      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
      Към модераторите-А изтрийте го сега.
      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

      Коментар


      • #48
        От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

        На Вальо (drukman) като му казах, че може да не чакам 3 часа до траяла, щяха да му паднат очите от очудване
        Грашката си беше моя, понеже се засилих за откриването и оттам дойде разочарованието ми и голямото чакане. След откриването нямаше какво да се прави повече от 4 часа. За тези заети с организацията и тези които имат много познати, с които да си кажат по нещо не е проблем. Но за такива като мен минаващи и с не много познати още във форума не беше така. Обиколих изложението най-малко 10 пъти Най-кофтито беше, че не можех да пия повече от 1-2 бири, че трябваше да карам после на връщане.
        Другия път задължително с палатка, пиене и подходящо мезе. Иначе както казах и преди - браво на пловдивската група за организацията на траяла.
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • #49
          От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

          Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
          На Вальо (drukman) като му казах, че може да не чакам 3 часа до траяла, щяха да му паднат очите от очудване
          Грашката си беше моя, понеже се засилих за откриването и оттам дойде разочарованието ми и голямото чакане. След откриването нямаше какво да се прави повече от 4 часа. За тези заети с организацията и тези които имат много познати, с които да си кажат по нещо не е проблем. Но за такива като мен минаващи и с не много познати още във форума не беше така. Обиколих изложението най-малко 10 пъти Най-кофтито беше, че не можех да пия повече от 1-2 бири, че трябваше да карам после на връщане.
          Другия път задължително с палатка, пиене и подходящо мезе. Иначе както казах и преди - браво на пловдивската група за организацията на траяла.
          Колега ако чакаш някой да те представи на другите да се запознаешИ кво прави та се не запознава

          Покрай мене мина един колега и аз му викам ей някъде съм те виждал а той вика аз съм Майкъл и така се запознахме

          Ти какво си чакал не знамДругио събор ако сме заедно ше те запозная с половината форум да се успокоиш
          К мирной жизни не пригоден.
          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

          Коментар


          • #50
            От: Offroad Track1 промоция

            Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
            Ето и изненадата на събора, която не можехме да представим поради дъжда...

            Поздравяваме всички с клипа - химн на Форума, специален подарък от група Offroad!



            Тук има и копие с по-високо качество: https://htftp.offroad-bulgaria.com/U...com_anthem.wmv
            Специален поздрав за Goblin и всички Приятели и съфорумци!Уникален клип....уникален текст.Скоро не бях чувал подобно изпълнение в България.Изпълни ми душата!

            Коментар


            • #51
              От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

              Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
              Колега ако чакаш някой да те представи на другите да се запознаешИ кво прави та се не запознава

              Покрай мене мина един колега и аз му викам ей някъде съм те виждал а той вика аз съм Майкъл и така се запознахме

              Ти какво си чакал не знамДругио събор ако сме заедно ше те запозная с половината форум да се успокоиш
              То запознаването лесно, ама вечерта на палатките. А не като мен на гости
              Майкъл и аз го видиях и го познах (по очилата най-вече ) ама мина зад мен докато зяпах траяла та не го гоних
              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

              Коментар


              • #52
                От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                Сега разбрахте ли всички че е много важно да имаш снимка в едър план
                и задължително очила за разпознаване

                Коментар


                • #53
                  От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                  Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                  То запознаването лесно, ама вечерта на палатките. А не като мен на гости
                  Майкъл и аз го видиях и го познах (по очилата най-вече ) ама мина зад мен докато зяпах траяла та не го гоних
                  ми що не се обади да се запознаем...
                  Стария ме позна и дълго си говорихме за жени

                  Коментар


                  • #54
                    От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                    Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
                    ми що не се обади да се запознаем...
                    Стария ме позна и дълго си говорихме за жени
                    На тези години за какво друго да си говорим
                    К мирной жизни не пригоден.
                    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                    Коментар


                    • #55
                      От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                      Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
                      ми що не се обади да се запознаем...
                      Стария ме позна и дълго си говорихме за жени
                      Стария е хаймана. Като се видим все вади по някоя бира от някъде (тоя човек има бездънни джобове ), и я туря пред който е срещу него на масата.

                      А наздраве! Пак! Ама следващия път бирата е от мен.

                      ...макар да подозирам че пак ще ме изпревариш.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                        Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
                        ми що не се обади да се запознаем...
                        Стария ме позна и дълго си говорихме за жени
                        Защото си бях намерил хубаво място за зяпане, а те видях по пътя на повече от 20 метра и се отдалечаваше, та викам няма да разбутвам хората да те гоня
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • #57
                          От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Стария е хаймана. Като се видим все вади по някоя бира от някъде (тоя човек има бездънни джобове ), и я туря пред който е срещу него на масата.

                          А наздраве! Пак! Ама следващия път бирата е от мен.

                          ...макар да подозирам че пак ще ме изпревариш.
                          чака те яка черпня следващия път
                          защото имаме обща снимка един до друг и се разминахме непознати

                          Коментар


                          • #58
                            От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                            Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
                            Сега разбрахте ли всички че е много важно да имаш снимка в едър план
                            и задължително очила за разпознаване
                            Ето аз си сложих.
                            Е, не е с очила, а с чаша с AC/DC, ама всеки с вкуса си
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #59
                              От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                              Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                              Защото си бях намерил хубаво място за зяпане, а те видях по пътя на повече от 20 метра и се отдалечаваше, та викам няма да разбутвам хората да те гоня
                              няма да ти се размине леко...
                              30 километра си ми и чакай изненади

                              Коментар


                              • #60
                                От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Ето аз си сложих.
                                Е, не е с очила, а с чаша с AC/DC, ама всеки с вкуса си
                                Еми ще обикаляш с чашата за да те познаваме

                                Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
                                няма да ти се размине леко...
                                30 километра си ми и чакай изненади
                                По всяко време!
                                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X