Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

    Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
    чака те яка черпня следващия път
    защото имаме обща снимка един до друг и се разминахме непознати
    Въх! Де я бре??? То стана като на предишните два - после сума хора казват "така и не успяхме да се видим"...
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #62
      От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PIC_0004.jpg
Прегледи:2
Размер:127.8 КБ
ID:5206192
      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Въх! Де я бре??? ...
      Заповядай

      Коментар


      • #63
        От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Въх! Де я бре??? То стана като на предишните два - после сума хора казват "така и не успяхме да се видим"...
        ето ни тук на обща снимка,
        но си и първия модератор във форума, който ми направи модерация
        Първия не се забравя

        Коментар


        • #64
          От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

          Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
          ето ни тук на обща снимка,
          но си и първия модератор във форума, който ми направи модерация
          Първия не се забравя
          Айдеее, то много стана. Оня хаймана Trajal е виновен. Цял час се спуках да се хиля като откачен. Не млъкна. Не знаех къде съм.

          Виноват! Много мъ йе срам! Само да се видим, и ш'съ черпим. Дано не е чак на другия събор...
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #65
            От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

            Обстоятелства, бе хора ... Кво да го правиш - живот.
            Това - официалното оправдание. Ако честно - много мразя цял ден да ме наливат с бира, а всички извратено хубави жени наоколо да се смеят дистанцирано. Къде повече предпочитам цяла нощ да пия с яки и умни пичове, и чак към сутринта някви хищни колежки да ме издебнат в храстите. Па ако ще с неприлични намерения.
            Догодина, живот и здраве. Вече започнах да събирам презервативи в буркани.

            Коментар


            • #66
              От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

              Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
              Малко ми е трудно да разбера от какво точно се оплакват някои колеги...


              И до този момент не чух никой да има забележки относно работата, която свършиха организаторите и пловдивската група.
              За това призовавам да говорим по същество.



              За мен това ще си остане едно незабравимо преживяване ! И не само за мен...
              Ако нещо в мой пост е прозвучало като оплакване моля да бъде изтрито незабавно. Опитвах се да звучи, като градивна критика. Най-вече насочена към хората които очакваха да спечелят /в добрия смисъл/ по нещо около прехраната на толкова хора събрани на едно място за толкова време, като се погрижат да не търсиме начини сами да се нахраним. Пък и като съвет към местните кръчмари - как да си вдигнат "туристопотока".

              Дори само принадлежността към този форум ще рече , че повечето от нас няма да останат гладни и оплакващи се никъде под небето.

              За мен , както вече писах, също ще си остане едно незабравимо приятно преживяване.
              Последно редактирано от Жоро Нешев; 09-09-10, 10:13.
              0888932647

              Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

              Коментар


              • #67
                От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                Здравейте приятели на офроуда,

                Мина и третия Събор, заедно с всички съпътстващи мероприятия.
                На нас като организатори ни беше ясно, че не можем да бъдем перфектни във всички отношения и още по-малко можем да задоволим вкусовете на всички хора, но...
                ...положихме наистина невероятни усилия да се представим отлично.

                Искам най-искрено да благодаря на колегите от Гладиатор и на всички от Пловдивската Офроуд Група. Няма да изпадам в лирични отклонения, а ще кажа само:

                ПРИЯТЕЛИ, ГОРДЕЙТЕ СЕ С ТОВА, КОЕТО НАПРАВИХМЕ ЗА ОФРОУДА! ПОКЛОН ПРЕД ВСИЧКИ ВАС. БРАВО, БРАВО, БРАВО!

                Относно критиките ще кажа, че някои са заслужени, а другите не. Нека времето покаже дали съм прав.

                Като главен организатор най-официално заявявам, че съм разочарован от кетъринга. За съжаление това е фирма, с която имахме сключен договор с редица условия, но въпреки това те си правиха каквото знаят. Обаче мъжко дупе веднъж се ... Другият път ще си го направим ние, за да знаем какво ядем.

                Моля Ви не се захващайте с подробности от сорта: Защо кмета или министъра не дойдоха. Направихме им хиляда покани, метани и въпреки, че имахме официални потвърждения за присъствие те не дойдоха. Не вярвам някой от Вас да е усетил липсата им. Бъдете над тези неща.

                Пишете и за нещата, които много са Ви харесали. По този начин ще зачетете големия труд на над 60 човека. Тук не става въпрос за фирмата Гладиатор или за Пловдивската Група. Става въпрос за хората, всички тези хора, които се скъсаха от бачкане преди, по време и след мероприятието. Тези хора се представиха на великолепно ниво и са достойни за уважение.

                P.S. Моята съпруга си удържа на обещанието, че събитието за мен няма да е само 3 в 1, а 4 в 1.

                Пояснявам: Вчера 08.09.2010, рано сутринта по спешност напуснах бивака на Балкан Офроуд Маратон в Гоце Делчев и буквално долетях до Пловдив.
                Точно в 09.55 ч. станах най-щастливия човек на Земята. Роди ми се прекрасна дъщеря на име Дарина.

                Любина, любов моя, благодаря ти за това прекрасно създание и за това, че вече десет години ме търпиш с "този мой офроуд".

                Уважаеми Колеги, не знам дали Вие ще запомните АРЕНА ОФРОУД 2010, но аз определено ще я помня цял живот.

                С поздрав
                Александър Ковачев
                Последно редактирано от gladiator; 09-09-10, 15:52.
                www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
                тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

                Коментар


                • #68
                  От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                  Честито Сашо! Да ти жива и здрава и мнооого щастлива
                  LZ1PER

                  Коментар


                  • #69
                    От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                    Честито и тук! Много щастие на цялото семейство!

                    Коментар


                    • #70
                      От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                      Да е жива и здрава малката, но и татакото за да може да помага!

                      ЧЕСТИТО САШО!

                      Коментар


                      • #71
                        От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                        Честито. И много да ви радва.
                        А съборът си беше екстра.
                        Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                        -----------------------------------------------
                        Питието определя съзнанието....
                        -----------------------------------------------
                        0887770735

                        Коментар


                        • #72
                          От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                          ЧЕСТИТО!Нека бъде жива и здрава и много,много да ви радва!
                          БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
                          TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
                          Съби Радев А(-) 0895745706

                          Коментар


                          • #73
                            От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                            Това се казва новина! Честито! Да е жива и здрава и много щастлива !!!Вие също!!!

                            Коментар


                            • #74
                              От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                              Пристигнахме към 10ч в неделя.
                              Програмата променена.Траяла скучен.Набрахме си къпини/много ароматни/Пловдивската група не излъчи отбор за теглене на джип.Започва конкурс “Най-красив джип“,явяват се 2 пикапа и си тръгваме.
                              П.П.Има ли информация,колко участници имаше?Рехаво ми се видя.
                              Дизелов Jeep, не е Jeep.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                                Честито Сашо! Бъдете живи и здрави цялото семейство и малката много да ви радва!
                                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X