Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

    Чудесен клип и прекрасна песен!Поздравления.
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • #32
      От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

      Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
      То в това никой не се е съмнявал

      /edit
      Качването ще отнеме ~ час и 30 мин [сега е 23.17] ако не прекъсне на някакъв етап.
      От бързане не съм подбирал нищо. Качвам всичко в различна последователност.
      Отивам да лягам. Линка е:
      http://vladoyankov.com/MVI_0604.avi [405MB]
      Колега, моля те да качиш пак линка. Нещо не работи, а аз бях с N2 на траяла...
      Другата част работи ,но там ме няма..

      Благодаря

      Коментар


      • #33
        От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

        Група OFFRoad благодари на всички направили възможна реализацията на този клип! Надяваме се,че професионализма на организатори, сценаристи, оператори, монтажисти и ентусиазма на участниците в него ще бъдат оценени! В страхотната жега на връх Мургаш снимките си бяха преживяване ! Поради злощастно стечение на обстоятелства /тъжен повод/ нашите приятели от АТВ групата не пристигнаха, което не би трябвало да се приема тенденциозно. Благодарим и на организаторите на Arena OFFRoad 2010! Съжаляваме само, че поради дъжда отдавна чаканата промоция на клипа не се осъществи на открито, както беше предвидено. Поздрави на всички фенове!

        Коментар


        • #34
          От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

          Нямам база за сравнение-това ми е първия събор на форума...
          Но въпреки това с чиста съвест мога да кажа, че беше страхотно преживяване. Организацията-перфектна, траяла-много емоционален, хората-усмихнати и приятелски настроени, бирата - студена.
          Група OFFRoad не се уплашиха от лошото време и създадоха невероятно настроение. Валя Балканска и част от "101 каба гайди звучаха невероятно в сърцето на Родопите. Незабравимо преживяване !

          Коментар


          • #35
            От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

            Ъъъ ..
            Като Иванчо:"Ми кво да ти кажа, ма другарке, като тия ми ... Да, играта.
            Изкарахте ме от руския интернет. Не знам по-голяма похвала, за тия дето сте ги свършили.
            Благодаря, за което!

            Коментар


            • #36
              От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

              Три дни яли пили и се веселили.
              Накои само пили , други не яли....но всички се веселили.
              А руския нет е достатъчно основание за да не отиде човек на събора ...
              животът е магия !
              X5 3.0d

              Коментар


              • #37
                От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                Не, ама на ония хора - пак бравос!

                Коментар


                • #38
                  От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                  Ето и моят разказ и снимки:
                  Ден птрви.
                  Тръгване от София в събота към 11h по здравословни причини - времето - мрачно всеки момент ще завали, а аз съм тръгнал на палатка
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11174.JPG
Прегледи:1
Размер:112.5 КБ
ID:5205936
                  В с. Марково имаше указателна табела за ARENA OFFROAD 2010 което е плюс за организаторите.
                  на отбивката за х. Здравец вече ясно се виждаше че се случва нещо свързано с джипки, ATV-та и мотори.
                  С приближаване на местноста Копривките започна да ръми както се вижда и от движещата се чистачка
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11180.JPG
Прегледи:1
Размер:153.8 КБ
ID:5205941
                  На входа имаше младежи които упътваха пристигащите (т.е. организация имаше някаква)
                  Регистрирах се за "палатковия лагер" и тук ми беше първото разочерование. Очаквах лагера да е парцелиран като къмпинг (за това си мислех че е предварителната регистрация в e-mail: arena@offroad24.bg. Той трябва да съдържа описание за: лице и телефон за контакт,. Очаквах брой хора, марка автомобил, тип на палатката /двуместна, четириместна, таванна, каравана или други/. В полето Subject /относно/ напишете „участник”.) но не, палатките бяха безразборно разхвърляни като имаше и доста на брой и шатри (павилиони), след като обиколих два пъти лагера (при което имаше пдвиквания - защо минавате през на'що место ) се отказах "да съм на палатка". Както и да е. След като приключих с "настаняването" отидох да хапна и ооо второ разочерование менюто на "кетаринга" беше притеснително кратко, за цените всеки си има мнение моето е ,че бяха абсолютно нормални. Ето и първа снимка от събора
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11181.JPG
Прегледи:1
Размер:195.2 КБ
ID:5205955
                  и снимки от ТРАЯЛ-а (мое мнение е че трасето беше направено много късметлийско, т.е. най-зависеше от жребия)
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11185.JPG
Прегледи:1
Размер:175.7 КБ
ID:5205950
                  любимият ми модел джип
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11189.JPG
Прегледи:1
Размер:172.1 КБ
ID:5205956
                  третият път който ми стана неприатно беше когато се обърна нисана, направо ми се надигна в корема, пък на собственика незнам какво му е било, но нека знае че му съчуствам
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11193.JPG
Прегледи:1
Размер:166.8 КБ
ID:5205951
                  и част от феновете
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11197.JPG
Прегледи:1
Размер:150.5 КБ
ID:5205943
                  от втория ден
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11272.JPG
Прегледи:1
Размер:159.2 КБ
ID:5205944
                  Концерта от събота - четвърти път се ядосах този път на дъждът. Браво на организаторите за избора на първата група ХЕДСТОУН страхотно се представиха въпреки гадният дъжд и липсата на публика (надявам се заради дъжда),
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11200.JPG
Прегледи:1
Размер:134.5 КБ
ID:5205940
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11202.JPG
Прегледи:1
Размер:127.2 КБ
ID:5205953
                  на антракта между двете групи имаше и един готин малък Heavy Metal-ист с китара
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11206.JPG
Прегледи:1
Размер:162.9 КБ
ID:5205945
                  и втората естествено група OFFROAD, РАЗМАЗВАЩИ нямам думи
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11210.JPG
Прегледи:1
Размер:154.1 КБ
ID:5205946
                  След концерта тръгнах за Пловдив на хотел (най-близкият който намерих, след като стана ясна историята с палатката)
                  Ден втори.
                  Времето е по-друго - поне не вали
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11216.JPG
Прегледи:1
Размер:169.5 КБ
ID:5205938
                  Първата ми работа за деня беше свършена успешно
                  Снимки от щанда на "Gladiator Offroad Technik" уникални (в смисъл хубави) неща на НЕчовешки цени
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11234.JPG
Прегледи:1
Размер:154.2 КБ
ID:5205948
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11235.JPG
Прегледи:1
Размер:135.2 КБ
ID:5205952
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11251.JPG
Прегледи:1
Размер:150.3 КБ
ID:5205937
                  Имаше странни машини, това е моят фаворит
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11265.JPG
Прегледи:1
Размер:157.7 КБ
ID:5205939
                  Откриването на "Balkan Offroad Maraton 2010" което трябваше да бъде открито от Министъра на Транспорта г-н Александър Цветков но той имал ангажимент???
                  та това не е ли ангажимент. Както и да е, едвали на някой му беше мъчно за министъра, и г-н Христов се справи с задачата.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11287.JPG
Прегледи:1
Размер:144.0 КБ
ID:5205942
                  Снимки от началото на "Balkan Offroad Maraton 2010"
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11288.JPG
Прегледи:1
Размер:128.3 КБ
ID:5205935
                  Най-готината джипка като изключим двата Y60
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11293.JPG
Прегледи:1
Размер:207.5 КБ
ID:5205949
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11295.JPG
Прегледи:1
Размер:180.8 КБ
ID:5205958
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11296.JPG
Прегледи:1
Размер:177.1 КБ
ID:5205947
                  Това съм аз на път за финала на пролога
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11310.JPG
Прегледи:1
Размер:128.9 КБ
ID:5205934
                  Финалната отсечка на пролога
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11319.JPG
Прегледи:1
Размер:178.4 КБ
ID:5205954
                  Победителя от конкурса за най–красив джип (според мен това беше най-атрактивният - и аз гласувах за него)
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11326.JPG
Прегледи:1
Размер:172.4 КБ
ID:5205957

                  Като изводи за мен си:
                  - като ходя на подабни хубаби събития сам да си организирам спането и храната
                  - да живе цензурата (в най-добрият и вариант) и работата на модераторите в нашият форум, защото на събора видях много разочароващи неща пример:
                  - изхвътляне на фасове в стил Ален Далон от преди 30г. включително и на колеги с екипи няма да казвам на кои отбори те си знаят
                  - неуморното крещене от палатките по време на концерта и след това
                  - и мн. др.

                  Като цяло съм много доволен че присъствах.
                  Последно редактирано от Peppy; 07-09-10, 10:03.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                    Ето още малко клипчета.




                    Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI Quadra Drive II

                    Коментар


                    • #40
                      От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                      Искам да разясня на зрителите част регламента на любителския траял.

                      1. Класиране от първи ден. Прави се на база времеизмерване, като към времето за преминаване се прибавят наказателни минути (напр. бутнато колче, падане от гредите ... ) НЯМА значение кой с кого стартира. Може и двамата от една двойка да се класират за втория ден (даже май имаше такъв случай)
                      2. Дисквалификации. Задължително по време на джижение екипажа трябва да е с каски и колани. 7 джипа бяха дисквалифицирани защото след преминаване по гредите навигатора не си сложи колана. 5 от тези коли бяха с много добри времена и щяха да се класират за втория ден.
                      BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                      Коментар


                      • #41
                        От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                        Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
                        Колега, моля те да качиш пак линка. Нещо не работи, а аз бях с N2 на траяла...
                        Другата част работи ,но там ме няма..

                        Благодаря
                        Съжалявам, но това е всичко, което имам. Както казах не снимах през цялото време (по причини, в които няма да навлизам). Първия и втория клип са идентични, като втория е подреден хронологично. Липсва само една част, която не е от траяла.
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • #42
                          От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                          Свърши и това му е най-кофтито. Организацията наистина беше на ниво. Даже с малко повече дисциплина отколкото ми допада. Видях и оплаквания от обратното. Въпрос на вкус.

                          Обаче кетеринга /манджата/ - тотално разочарование. Ще попиша за патилата на тема хранене. Другите са отразили прекрасно спортните и културни мероприятия. В петък направих опит по навик да отпочна с класика - бира с кебапчета. Бирата - студена и леко скъпичка като за в гората. И с това приключват положителните оценки. Кебапчетата - леко оцветени от скарата след което явно съхранявани дълго в хладилник. И от някой мошенически месокомбинат. Гарнитура - боб- количество - около една чаена лъжичка. И някакво зеле. 4 бр. кебапчета с гарнитурата се събираха съвсем комфортно в стандартна правоъгълна пластмасова чиниика. А боба е бил вкиснал още миналата седмица.

                          Добре , че се намерихме с Бай Илия - стар триколкоджия и препатил човек. Покани ни и ни нагости с великолепно телешко варено - сготвено лично от него. Мерси Бай Илия!

                          В събота - никакво ядене от местния кетеринг! На два километра надолу имаше някакви кръчмички. Ще хапваме шкембенце.... Да ама шкембенцето е вода с брашно и някакви парченца протеин в него. И наденички /на софийски диалект -кърначенце/. Маломерно и полуживо. С нормална цена като за истинско. А и пържени картофи със сирене. Абе как в Родопа планина успяха да намерят менте картофи /полуфабрикат естествено/ и да ги приготвят така , че да не стават за ядене. Че и това нарисуваното отгоре да го кръстят сирене.....

                          Парен каша духа - за вечеря се поръчва салата от зеле с моркови и яйца по панагюрски за да се избегнат възможните изненади. Не че не опитахме и доматена салата да ядем. Ама някак бяха намерили дървени домати през Септември в "ресторанта" на хотела /Копривки/.

                          Защо пиша ресторант в кавички? На сутринта в неделя Сервитьорката ме засреща на вратата с гневен поглед и още по гневното "Господине Вие не четете ли работното време на вратата? Ние работим до 9.30ч." Невинно отговарям , че не съм чел ама ми се пие кафе независимо , че вече е 10.00. Е смили се женицата. Даде ми великодушно. Но от кухнята нищичко.

                          Добре , че за вечерта пристигна колегата redair добре подготвен с китайско барбекю за 5 лв. и няколко кила месо. Пък и времето се пооправи.

                          Велика магия е да се излегнеш под родопското небе с добри приятели наоколо и добре натъпкан стомах, да слушаш Валя Балканска .......

                          Малко дългичко се получи.

                          Благодаря на всички участвали в организацията за прекрасното преживяване!
                          Последно редактирано от Жоро Нешев; 07-09-10, 12:39.
                          0888932647

                          Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                          Коментар


                          • #43
                            От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                            Ние бяхме три дена в хотел "Копривките".Храната беше вкусна,но всичко се приготвяше много бавно,което си беше доста изнервящо.А пък общо казано-разни хора,разни вкусове...

                            Коментар


                            • #44
                              От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                              Храната в Копривките и капанчетата надолу по пътя няма нищо общо със Събора. Виж, кетъринга на място е външен, но по покана на организаторите. Не знам за теб, но на мен и бирата, и пилешката пържола, и зелевата салата ми се усладиха, и то на два пъти. Верно, сигурно може и по-евтино, но пък и не беше нещо чрезвичайно скъпо. Винаги има какво да се желае от кетъринга, но няма как да задължиш някой да продава определени неща на определени цени. За мен липсата на топла супа на място също е минус, ама разбирам, че няма как да я готвят там, нали?
                              Последно редактирано от zzlatev; 07-09-10, 19:10.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • #45
                                От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                                Малко ми е трудно да разбера от какво точно се оплакват някои колеги...
                                Всички имаха доста голям избор от хотелчета и кръчми. Кебапчетата са същите като тези, които се предлагат в цяла България, цените също. Ценообразуването си е на търговците, не е дело на форума или на организаторите. Имаше прекрасна възможност за барбекю на открито и много хора се възползваха.

                                Защо въобще това се коментира тук?! Подобни оплаквания трябва да се адресират към "Комисия за защита на потребителите"...

                                В този форум споделяме впечатленията си от събора. И до този момент не чух никой да има забележки относно работата, която свършиха организаторите и пловдивската група.
                                За това призовавам да говорим по същество.

                                Лично аз съм доста претенциозна... . Но не мога да сетя от какво да се оплача
                                За мен това ще си остане едно незабравимо преживяване ! И не само за мен...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X