Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Пичове страхотен събор се получи аз лично много се забавлявах .
    Имаше доста хора които не можаха да дидат заради голямото разтояние
    за догодина би било добре ако е възможно събора да се проведе някаде в централна българия . Скромния ми опит от ходене по мото събори показва че наи големи и наи посещавани остават съборите в Велико Търново и Казанлък именно за това че са по средата на България и е по близко за всички .
    Миналата година бях на събора на форума в Белоградчик тази доидох до Приморско догодина бих отишал и по далеч защото купона си заслужава .
    Голямо благодаря за организаторите на събора СТРАХТНИ СТЕ.
    307
    Пак в Приморско
    21.17%
    65
    Друго място на морето
    5.54%
    17
    Централна България
    31.60%
    97
    Близо до София
    10.10%
    31
    На планина - без значение от мястото.
    10.42%
    32
    Все ми е едно, аз пак ще участвам
    17.26%
    53
    Все ми е едно, аз пак няма да участвам
    2.61%
    8
    Друго
    1.30%
    4

  • #2
    До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

    Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
    Пичове страхотен събор се получи аз лично много се забавлявах .
    Имаше доста хора които не можаха да дидат заради голямото разтояние
    за догодина би било добре ако е възможно събора да се проведе някаде в централна българия . Скромния ми опит от ходене по мото събори показва че наи големи и наи посещавани остават съборите в Велико Търново и Казанлък именно за това че са по средата на България и е по близко за всички .
    Миналата година бях на събора на форума в Белоградчик тази доидох до Приморско догодина бих отишал и по далеч защото купона си заслужава .
    Голямо благодаря за организаторите на събора СТРАХТНИ СТЕ.
    Е да де ама на брега на морето някак си е по-готино.За мен е без значение защото морето и централна България са ми на еднакво разстояние.Софиянци да му мислят ама пък те са свикнали да си пътуват.
    Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
    На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
    Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

    Коментар


    • #3
      До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

      Имаме една година,боже колко много време до третият национален офроуд събор.Нека проведем една анкета къде искаме да се проведе следващия трети събор.
      Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
      На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
      Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

      Коментар


      • #4
        До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

        Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
        Имаме една година,боже колко много време до третият национален офроуд събор.Нека проведем една анкета къде искаме да се проведе следващия трети събор.
        Само дето къде искаме и къде може са различни неща. Подготовката на подобно мероприятие не е никак проста работа, съвсем не става да кажем Абе от 3-ти до 6-ти септември ще сме еди-къде си, айде идвайте. Злати да ви каже.
        Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
        A2 (+)

        Коментар


        • #5
          До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

          Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
          Само дето къде искаме и къде може са различни неща. Подготовката на подобно мероприятие не е никак проста работа, съвсем не става да кажем Абе от 3-ти до 6-ти септември ще сме еди-къде си, айде идвайте. Злати да ви каже.
          Не съм казал,че е проста работа а да изберем мястото.Все пак във всеки град има колеги,които мога да организират подобно мероприятие.Що се отнася до Злати той надявам се ще помага.А лично от теб не съм доволен за събирането на парите за "изненадата на събора"Търсих те два пъти в шатрата на Ровърите и все те нямаше оказа се ,че не съм само аз.Добре ,че Злати имаше мегафон та да те извика да благоволиш да ми вземеш парите.И да не забравяме,че София не е България.Поздрави на всички фенове.
          Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
          На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
          Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

          Коментар


          • #6
            До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

            Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
            Само дето къде искаме и къде може са различни неща. Подготовката на подобно мероприятие не е никак проста работа, съвсем не става да кажем Абе от 3-ти до 6-ти септември ще сме еди-къде си, айде идвайте. Злати да ви каже.

            Сигурно неможе да се прави където и да е, но нека да се помисли да е някъде в централна България, за да може да е удобно за повече хора да дойдат.
            sigpic

            Коментар


            • #7
              До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

              Не мога да разбера тия мрънкания за мястото на събора.

              Не били дошли хора защото е далече.

              Ми далече е, ама и нали сме Offroad, демек по-мобилни от останалите.
              Тия на които 400км. са далече и 250 пак ще са!!
              И в географския център на България да се проведе пак ще има недоволни.
              На един ще му пречи Стара планина, на друг че няма магистрала до там... и т.н. мрън-мрън.

              Организаторите решават КЪДЕ и КАК да се проведе.
              Който не му изнася - да си организира събор в задния двор /даже има и рима/

              Съборът става все по-хубав, благодарение на шепа хора, които месеци наред хабят нерви, време и пари за идеята!
              РЕСПЕКТ за тях!!!

              Коментар


              • #8
                Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

                Здравейте фенове...когато човек има желание, начини много. Какво са 400 км за страна като нашата? Има събор, организация, хората са се потрудили....да ги уважим и да се забавляваме.
                Пък догодина агънцата ще блеят с нов глас...
                Поздрави за Ванката ди-джея........не е виновен той за "заблеяло ми агънце"...
                Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                Стефан, 0888851800

                Коментар


                • #9
                  До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                  Много готин събор беше съжалявам само, че не можах да остана до края. Тук е момента да кажа на тези които мрънкат за къде да бъде следващият събор на мен ми се наложи да навъртя 1450км. и го направих с кеф. Догодина ако се наложи ще навъртя и 2000км. Мисля също, че събора трябва да остане един най- малкото ще се разводни и ако са по- малко хората може да загубим някои спонсор. Благодаря на организаторите и поклон пред тях всичко беше пак на ниво.
                  Grand Cherokee limited 5.2 1995

                  Коментар


                  • #10
                    До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                    Първоначално публикуван от nassiv Преглед на мнение
                    Много готин събор беше съжалявам само, че не можах да остана до края. Тук е момента да кажа на тези които мрънкат за къде да бъде следващият събор на мен ми се наложи да навъртя 1450км. и го направих с кеф. Догодина ако се наложи ще навъртя и 2000км. Мисля също, че събора трябва да остане един най- малкото ще се разводни и ако са по- малко хората може да загубим някои спонсор. Благодаря на организаторите и поклон пред тях всичко беше пак на ниво.
                    Добре е да се гледа по-реално и разумно на предложението за място на събора. Разбира се има "фенове", които където и да направи събора ще минат и 5 000 км. и какво ли не биха пренебрегнали, за да присъстват, но има много привърженици, които биха присъствали при определени условия и едно от важните условия е мястото на провеждане да бъде сравнително близо. За България сравнително близо означава в рамките на 200-250 км(или за мен поне това означава). И знам, че не говоря само от моя гледна точка, защото познавам поне 5 човека, които Единствено заради многото километри не отидоха на събора.
                    sigpic

                    Коментар


                    • #11
                      До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                      Първоначално публикуван от kupona Преглед на мнение
                      И знам, че не говоря само от моя гледна точка, защото познавам поне 5 човека, които Единствено заради многото километри не отидоха на събора.
                      Все пак сме в криза,за един дизел 20 лв.са 100 км.По 20 по 20 се навъртат на портмонето.
                      Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

                      Коментар


                      • #12
                        До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                        Първоначално публикуван от kupona Преглед на мнение
                        Добре е да се гледа по-реално и разумно на предложението за място на събора. Разбира се има "фенове", които където и да направи събора ще минат и 5 000 км. и какво ли не биха пренебрегнали, за да присъстват, но има много привърженици, които биха присъствали при определени условия и едно от важните условия е мястото на провеждане да бъде сравнително близо. За България сравнително близо означава в рамките на 200-250 км(или за мен поне това означава). И знам, че не говоря само от моя гледна точка, защото познавам поне 5 човека, които Единствено заради многото километри не отидоха на събора.
                        Колега ако на теб ти е близко на мен ще ми е далече, угодия няма замислял ли си се?

                        Коментар


                        • #13
                          До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                          Колеги,стига с този безмислен спор за разстоянията,на кой по-близо,на кой по-далече.Този,който има желание,ще намери и възможности.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                            Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                            Колега ако на теб ти е близко на мен ще ми е далече, угодия няма замислял ли си се?
                            Само уточнявам, че изобщо не спорим а само си споделяме мнение, което може да бъде полезно за бъдещите организатори на третия събор.

                            Явор,

                            не съм казвал, че искам събора да е в София. За мен идеално място би било централна България, Троянски балкан, около Търново, около Стара Загора, малко по на юг(Батак), Габрово и пр.

                            Иначе съм убеден, че и във Брегово да се направи пак ще дойдат толкова фенове, колкото и на морето.
                            sigpic

                            Коментар


                            • #15
                              До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                              Бе, не си спомням миналата година ние от морето да се оплакваме, че ходихме на най-на майната си в Белоградчик... За сметка на това - прекрасно място и чудесно си изкарахме, а и за пръв път минах по поречието на Дунав - от Лом до Силистра и много се изкефих на връщане......
                              Не е възпитано, когато има хора дали стотици и хиляди левове за организация, за рекламни материали, за почистване, за спонсорство и хора отделили време и средства за организация, за преговори с общината и т.н., да мрънкаме, че сме дали двеста лева за гориво и сме изгубили пет безценни часа за пътуване. Ако някой чак толкова го е закъсал, или разстоянието му се вижда чудовищно голямо - ами има автобуси, влакове, икономични леки автомобили..... И в крайна сметка има снимки и видеоклипове... Ако не можеш да си позволиш един път годишно да посетиш интересно място в България и да се отпуснеш няколко дена с приятели - ами кофти, но проблемът си е изцяло твой, да си можел....... Не говоря за колегата конкретно - а за всички които мрънкат за нещо си....

                              Аз, освен че от двата събора съм много доволен, за да не изоставам от всеобщата незадоволена тенденция, искам да се оплача че времето беше малко и не можах да се наговоря с всички приятели и искам събора да е поне 5 дни. За което съм готов да отида до всяко кътче на България, дори и до Петрич/Дупница/Гоце Делчев/Мелник/Мелник/Мелник..... примерно....

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X