Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    А не така, защо на лично. Шушу мушу къща разваля.


    Абе нещо напоследък само го хапят по разни теми и май е доста обиден. И аз бих се обидил. А и доста малко хора ( от недоволните ) му благодариха на него и другите от екипа за усилията и нервите по организацията. Ха сега след толкова хокане да видим кой ще се захване с организацията. Убите шута пък после ще му мислим кой ще забавлява царя за да не падат глави. А и темата е малко ей ти копче уший ми балтон. Място за събора, че няма да се избере от тук няма, до де някой не каже точното място. Но и организатори няма, е те това си е проблем.

    Коментар


    • #77
      До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

      Добре де, защо не направихме няколко предложения и от тях да избираме чрез анкета?
      Да и на мен ми хареса на Приморско. Но има и места, който доста силно наподобяват морето - язовирите. И там си има сенчица, вода, хотели, палатки, горички...
      Има и доста високопалниски язовири, които не са за пренебрегване пред морето. Например Въча, Доспат, Батак. Около тях има и прекрасни места за разходки и почивка.
      Вашето мнение???
      LZ1AID

      Коментар


      • #78
        До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

        Първоначално публикуван от alex_bg777 Преглед на мнение
        Добре де, защо не направихме няколко предложения и от тях да избираме чрез анкета?
        Да и на мен ми хареса на Приморско. Но има и места, който доста силно наподобяват морето - язовирите. И там си има сенчица, вода, хотели, палатки, горички...
        Има и доста високопалниски язовири, които не са за пренебрегване пред морето. Например Въча, Доспат, Батак. Около тях има и прекрасни места за разходки и почивка.
        Вашето мнение???
        Че то има анкета бре - виж най-отгоре.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #79
          До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

          Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
          Искам да попитам: отговора (за който и аз гласувах) "Все ми е едно, аз пак ще участвам" само той е в курсив, имали някаква умисъл в това или просто ей-така?
          Няма умисъл.
          В курсив е станал, след като си отговорил. Защото това е твоят отговор

          Ако влезеш в темата без да си лог-нат ще видиш нормален шрифт на всички въпроси
          ______2
          Е = MZ

          Коментар


          • #80
            До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

            Първоначално публикуван от alex_bg777 Преглед на мнение
            Добре де, защо не направихме няколко предложения и от тях да избираме чрез анкета?
            Да и на мен ми хареса на Приморско. Но има и места, който доста силно наподобяват морето - язовирите. И там си има сенчица, вода, хотели, палатки, горички...
            Има и доста високопалниски язовири, които не са за пренебрегване пред морето. Например Въча, Доспат, Батак. Около тях има и прекрасни места за разходки и почивка.
            Вашето мнение???
            Някой май не чете, за да има Събор трябва Община, която да предостави място и да го подкрепи официално. Не става ей така на поляна до язовир. Има си изисквания, закони и правила, които ние спазваме и ще спазваме занапред. Отделно трябват ток, вода и елементарни есктри. Простата сметка пказа, че повече от половината хора в Приморско са спали на хотел, което за мен вече е неоспорим довод, че мястото на бъдещия Събор трябва да е удобно и за бивак, и да има хотели и нужните условия за хранене и пазаруване наблизо. Някои помнят как за един уикенд напълнихме всички хотели в Белоградчик, нали? Така че нека повече не говорим неосъществими неща за горски ливади, високопланински язовири и гори тилилейски. Не забравяйте и необходимия удобен достъп, защото много хора идват с леки коли, а куп оборудване и неща на изложителите с бусове и камиони, за които трябват пътища и място.
            Та за пореден път подчертавам, че избора на място е нещо доста сложно и комплексно, нека се поизбистрят нещата и ще се мисли. За мен мястото е без значение, важни са хората и купона.
            А по отношение на това защо аз няма да участвам активно в организирацията на следващия Събор, причината е следната. Мисля, че е редно и други хора от нашия Форум да покажата какво могат, да се видят нови концепции и атракции, да се разнобразят нещата. В тази и другата тема за Събора се изказаха куп интересни идеи, мнения и препоръки и с радост бих наблюдавал тяхното осъществяване. Друг фактор, много важен за мен, е времето, нервите и усилията необходими за една подобна организация. За второто и третото от тия неща може и да ги преглътна пак, но недостига на първото вече става непреодолима пречка. Аз естествено ще съм на линия за помощ и съвет, но искам да видя как е да съм и аз прост зрител, да зяпам състезанията, да дигам шум, да пия бира на воля и отвреме на време компетентно да давам акъл.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #81
              До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
              .....искам да видя как е да съм и аз прост зрител, да зяпам състезанията, да дигам шум, да пия бира на воля и отвреме на време компетентно да давам акъл.
              Злати, много е гот. Вервай ми. Пробвано е.
              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
              Към модераторите-А изтрийте го сега.
              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

              Коментар


              • #82
                До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

                Гласувах, че където и да се проведе аз пак съм там. То в нашата "голяма" страна къде ли е много далече.
                Тази година не можах да участвам и като гледах снимки само мога да завиждам на тези, които са били там. Да не се заричам, но догодина ще направя всичко възможно да се включа. Само да сми живи и здрави аз и Баба Яга

                П.П. Баба Яга е моята самара
                [SIGPIC][/SIGPIC][FONT=Arial Black][COLOR=RoyalBlue][COLOR=DeepSkyBlue] По-добре да те мразят за това, което [B]СИ[/B], отколкото да те обичат за това, което [B]НЕ СИ[/B] !!![/COLOR] [/COLOR][/FONT]8)

                Коментар


                • #83
                  До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

                  Злати, не смятам, че говоря за неосъществими неща.
                  Аргументирам се по следният начин:
                  1. Аз не говоря за високопланински ливади, а за места, където има комуникации - ток и вода.
                  2. До такива места има добри пътища, проходими не само с високопроходими машани, а годни и за леки автомобили и камиони.
                  3. На тези места се провеждат и други мероприятия, незнам защо ние да не можем да се организираме.
                  4. Едното от тези места е язовир Копринка - има первфектно място за провеждане с ток, вода, близки хотели и град на около 3 км.
                  5. Мястото на събора в Приморско също беше на такова място.
                  LZ1AID

                  Коментар


                  • #84
                    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

                    Първоначално публикуван от alex_bg777 Преглед на мнение
                    Злати, не смятам, че говоря за неосъществими неща.
                    Аргументирам се по следният начин:
                    1. Аз не говоря за високопланински ливади, а за места, където има комуникации - ток и вода.
                    2. До такива места има добри пътища, проходими не само с високопроходими машани, а годни и за леки автомобили и камиони.
                    3. На тези места се провеждат и други мероприятия, незнам защо ние да не можем да се организираме.
                    4. Едното от тези места е язовир Копринка - има первфектно място за провеждане с ток, вода, близки хотели и град на около 3 км.
                    5. Мястото на събора в Приморско също беше на такова място.
                    Извинявам се, че отговарям преди Злати, но въпроса е не просто дали мястото е подходящо и ние да се организираме (ние сме си организирани), а въпроса е органЪт стопанистващ/отговарящ за района да даде разрешение и се включи в организацията (или поне не пречи)
                    ТИ си Уникален! Както и всеки друг!
                    lre-bulgaria.org

                    Коментар


                    • #85
                      До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

                      Navi, специално за Казанлък съм почти сигурен, че ще се даде разрешително, защото на същото място се провеждат и други събори, като боклуците, които остават след тях са доста повече. Направи ми голямо впечатление, че след нас в Приморско не остана почтни нищо за почистване.
                      LZ1AID

                      Коментар


                      • #86
                        До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

                        Първоначално публикуван от alex_bg777 Преглед на мнение
                        Направи ми голямо впечатление, че след нас в Приморско не остана почтни нищо за почистване.
                        Щото някои хора се погрижиха и за това. Евала за което.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #87
                          До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

                          Поне, където бяхме ние не остана и хартийка след нас. Мисля, че и около нас беше същото.
                          LZ1AID

                          Коментар


                          • #88
                            До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

                            Първоначално публикуван от alex_bg777 Преглед на мнение
                            Поне, където бяхме ние не остана и хартийка след нас. Мисля, че и около нас беше същото.
                            Спарки говори за хората които минаха след като всички си тръгнаха и направиха така, че да не личи нашето присъствие дори и там където не беше почистено.

                            ЕВАЛА НА ТЯХ.

                            И на всички които сами си почистиха.
                            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                            Към модераторите-А изтрийте го сега.
                            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                            Коментар


                            • #89
                              До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

                              По добре е някъде на Морето.
                              Има още едно занимание в повече - да се ходи на плаж.
                              Убедих се тази година.
                              Не е важно, че не отидохме на плажа, важното е че можехме да го направим, ако поискаме.

                              А относно девиза - " След нас Боклук не остава ! Дори и чужд. " - може да си го спазваме непрекъснато.
                              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                              Коментар


                              • #90
                                До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

                                Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                                Не е важно, че не отидохме на плажа, важното е че можехме да го направим, ако поискаме.
                                След 3 години и кусур епизодично сладководно гъзотопене, нямаше начин да не го топна и в солено. Тъй че, някои отидоха.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X