Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

    Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
    Едва ме нави.
    В зависимост от броя и уменията на участниците състезанието може да се направи и малко по трудно , като например да се вкарат един два азимута ...
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

    Коментар


    • #32
      От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

      Първоначално публикуван от ikristiqn Преглед на мнение
      Ако може направете и за жени.. аз ще се включа с една две ;-)
      По принцип винаги има и дамска надпревара , но в такъв формат състезание могат да участват всички .
      VEREYA MOTORSPORT TEAM

      Коментар


      • #33
        От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

        [QUOTE=Бакалов;2564221]Става Вальо , но повечето ще са с цивилните джипки .

        Ася де,аз ако не докарам таралясника,къде другаде ще го покажа.Освен това е с основен ремонт по окачването и тракалетата.Е няма фаца ама иначе фърка.
        Сигурен съм,че и другите градски ще си докарат машините.Нямам ремарке иначе бих качил и АТВ-то.
        Нека силата да бъде с нас!
        Suzuki Grand Vitara
        +34 642 91 4154

        Коментар


        • #34
          От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
          Става Вальо , но повечето ще са с цивилните джипки . На мен идеята ми е да им направя десетина координатни точки в горите около Беглик таш и Маслен нос , точките ще са край съществуващи горски пътища , но до тях навигатора ще достига пеша . От всяка точка екипажа трябва да вземе маркер с номер , който вземе всичките маркери и ги донесе най бързо в лагера печели Съкровището , ще направим и по малки съкровища за второ и трето място за да има стимул . Идеята е всеки който има желание и умения за работа с GPS , да се пребори за спечелването на Съкровището
          Ми то като не стана "Изгубени в Лудогорието",поне да стане "Изгубените около Приморско".
          Нека силата да бъде с нас!
          Suzuki Grand Vitara
          +34 642 91 4154

          Коментар


          • #35
            От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

            Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
            Ми то като не стана "Изгубени в Лудогорието",поне да стане "Изгубените около Приморско".
            Като замисъл ще е нещо такова , но много по леко и кратко , също така няма да са нужни фотоапарати за доказване на точката . Щом като си взел десетте маркера ги носиш на съдийската маса и ако си първи получаваш съкровището . Разбира се няма да е толкова лесно да ги намериш защото няма да са оставени на пътя , а ще трябва да вложиш известни сили и умения за това . Точките за улеснение ще са маркирани , но така че да се виждат едва когато достигнеш на десетина метра от точката .
            Мисля че ще се получи интересно състезание , стига да има желаещи за това ...
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • #36
              От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

              Първоначално публикуван от venci67 Преглед на мнение
              Вальо, свалям шапка за това което правиш.
              От РВ група ще се отчетем подобаващо. Само молба към DJ-ите, да спират музиката около 5ч. сутринта, че ще ставаме да дишаме йодни пари.
              +
              ...точно.

              Коментар


              • #37
                От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                И аз съм доброволец да помагам , тъй като от другата седмица си ставам безработен време и мерак имам , ако има нужда от такива ентусиасти като мен ... казвайте
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • #38
                  От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                  С Преслав Пейчев на 4-ти (Четвъртък) пристигаме в палатковия лагер. Мислех да съм на хотел, ама Даниела и Гаргата ме разубедиха. Купил съм си палатка, ракия и ядене бол, остава да чакаме.
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  0878 23 58 34- Радо

                  Коментар


                  • #39
                    От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                    Аййй покрай залисията по нашето състезание каква хубава тема съм пропуснал.
                    Вальо казвай от какво имаш нужда и знаеш, че съм насреща.
                    Аз също ще гледам да съм от първите за да помогна в направата на лагера но ти ако имаш нужда от кабели, удължители или табла времянки казвай от сега да ги наглася с багажа.
                    ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                    ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                    0896 846 246

                    Коментар


                    • #40
                      От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                      И Ние сме от Неделя вечер , Жената, децата каравана и няколко кила ракия . Удължители и разклонители ще нося поне 60м. Ако се сетите за нещо от Зарата казвайте .
                      ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                      тел. 0889 017703
                      0897 516030

                      Коментар


                      • #41
                        От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                        Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                        Удължители и разклонители ще нося поне 60м.
                        Може и да не носиш.Аз имам достатъчно.
                        Преди две седмици ми върнаха единия.

                        Коментар


                        • #42
                          От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                          Става Вальо , но повечето ще са с цивилните джипки . На мен идеята ми е да им направя десетина координатни точки в горите около Беглик таш и Маслен нос , точките ще са край съществуващи горски пътища , но до тях навигатора ще достига пеша . От всяка точка екипажа трябва да вземе маркер с номер , който вземе всичките маркери и ги донесе най бързо в лагера печели Съкровището , ще направим и по малки съкровища за второ и трето място за да има стимул . Идеята е всеки който има желание и умения за работа с GPS , да се пребори за спечелването на Съкровището
                          Изперкал трофист...
                          Не може ли един по-хард траял, да счупим 7-8 джипа? Само ми дайте един багер за 30 минути...

                          Майтап, бе, миналата година жената не ми даде да се пусна с голфа, но тази ще се откача . Предполагам около Приморско има пунктове за скрап?
                          На сърбела майката му е чесането.
                          Борислав Борисов Русе О885 О37815

                          Коментар


                          • #43
                            От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                            Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                            Може и лек Траял на старото място до реката.ако има желаещи естественно.
                            Миналата година Вальо ни заведе и го пробвахме,доста интересно място.Трябва му само едно багерче да пипне тук там и е готово.Но това означава,че предварително трябва да се знаят участниците за да се прецени дали си заслужава.Търся шофьор който да ми закара Витарата/таралясника/ на Приморско,че все жени около мене,нямат книжки за МПС.Това последното сериозно.
                            Нека силата да бъде с нас!
                            Suzuki Grand Vitara
                            +34 642 91 4154

                            Коментар


                            • #44
                              От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                              Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
                              Миналата година Вальо ни заведе и го пробвахме,доста интересно място.Трябва му само едно багерче да пипне тук там и е готово.Но това означава,че предварително трябва да се знаят участниците за да се прецени дали си заслужава.Търся шофьор който да ми закара Витарата/таралясника/ на Приморско,че все жени около мене,нямат книжки за МПС.Това последното сериозно.
                              Багерче ще се намери всичко зависи от вас.

                              Коментар


                              • #45
                                От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                                Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                                Багерче ще се намери всичко зависи от вас.
                                Аз това казвам,че който смята да участва в някакви мероприятие нека да заяви.
                                Затова давам заявка за участие в игри,ако се организират такива.
                                Ако други колеги смятат да "се пускат" нека и те заявят участие и така ще разберем,ще се прави ли нещо или само ще си приказваме.Поздрави!
                                Нека силата да бъде с нас!
                                Suzuki Grand Vitara
                                +34 642 91 4154

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X