Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

    По молба на Вальо съобщавам, че траялът ще бъде по лек /за да не си чупят хората джипките/ цитат. Обаче ако дойдат достатъчно подготвени джипове веднага правим отделно трасе за батковците и отделно класиране с отделен награден фонд.

    Моля колегите които имат радиостанции да ги вземат. Може да трябват.
    Последно редактирано от ДСВ; 22-08-14, 18:31.
    ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
    ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
    0896 846 246

    Коментар


    • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

      Първоначално публикуван от Николай Кесов Преглед на мнение
      Понеже на мен си ми харесва състезанието по теглене на джип,се наемам да подсигуря Деликата и дълъг колан за теглене.Мога да подсигуря и награден фонд под формата на различни ракии мое производство/е,не е Джак Даниелс,но става/.Остава да го вместим в програмата.
      Готово, още повече, че ще има спонсорство от течен характер се приема единодушно.
      ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
      ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
      0896 846 246

      Коментар


      • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

        Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
        Дясната част на плаката определено радва всички , дали да не влезе към наградния фонд ...
        Живко кое дясно,мое или твое.
        Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
        АСК Ален Мак

        Коментар


        • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

          Голяма алкохолиада заформяте.

          Предният и по-предният път имаше леко ударени джипки и прибрани от верни приятели ключове. Призовавам към отговорно пиянстване.

          (п.п. то е ясно че по девойката от плаката само лаете, т.е. не хапете, та по тая линия не ви мисля)

          Коментар


          • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

            Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
            1.На всички които искат да дойдат и бъдат съпричастни към събора обявавам, че таксите ги събираме за да има награден фонд за състезанията.

            2.Аз също съм за 10лв. на човек но според теб ние правим Офроуд събор или безплатна почивка за този който не може да си позволи друга.

            3.Вальо е намерил спонсор в лицето на общината да осигури тоалетни ток и вода без пари но ако искаме други неща мисля, че е редно да си ги само финансираме.
            И по-назад съм писал, добре е да има такса, няма безплатен обяд, но да се намери баланс и всички да са доволни .
            Може да се обяви такса 10лв, а който иска да остави 20, за деца по желание .
            Нека повече хора си кажат мнението, моето е съобразено с примера от предишния ми пост, ако ми бяха проблем 20лв нямаше да пиша .
            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

            Коментар


            • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

              Не, че нещо, но не забравяйте, че има хора които ще вземат пари назаем за да дойдат на събора.

              По принцип няма нищо лошо в идеята, че ако искаме забавления-трябва да си ги финансираме, но които са "сити" да се замислят, че има и "гладни".
              Понеже нали, там, една поговорка...

              Свободни сте да ми наскочите.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                Ние сме с нагласа да участваме във всички организирани състезания,както и в организацията им-само и само да има шоу,стига обаче да не са трошачки,щото бялото нещо от плаката ни е и транспортно средство.
                2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                Коментар


                • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                  И ние, от Клубът сме готови ! Дано има място, защото сме много !!!
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1238809_637931986239979_997807141_n.jpg
Прегледи:1
Размер:157.4 КБ
ID:5606357
                  Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                  -----------------------------------------------
                  Питието определя съзнанието....
                  -----------------------------------------------
                  0887770735

                  Коментар


                  • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                    Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                    [ATTACH=CONFIG]734674[/ATTACH] Идеен проект за плаката.Дайте мнения и предложения.
                    -плаката е супер
                    -дайте да се обедним около цифрата 10 и да продължаваме на пред
                    -спирам да пиша повече по темата,ако има нещо ще се видим на Приморско
                    Нека силата да бъде с нас!
                    Suzuki Grand Vitara
                    +34 642 91 4154

                    Коментар


                    • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                      От събота или от понеделник, последно?

                      ПП Ако дадете pdf-a, ще спретна плакати.
                      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                      Към модераторите-А изтрийте го сега.
                      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                      Коментар


                      • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                        Понеделник.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                          Стига съм чел темата време е да се включа и аз . Тъй като петък и събота са заети от мероприятия ще обявим за четвъртък една офроуд разходка от Приморско до Инди-паска и обратно . Трасе около 120 км. 40-хасвалт . Ще се тръгва в 9.00 от лагера в Приморско.

                          Коментар


                          • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                            Аз, май на 2-ри следобяд...
                            Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                            -----------------------------------------------
                            Питието определя съзнанието....
                            -----------------------------------------------
                            0887770735

                            Коментар


                            • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                              Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                              Аз, май на 2-ри следобяд...
                              Ужас, цяла вечер без музика.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                                Чудя се ако успея да се появя на 05.09. дали ще има къде да се спи при положение че няма да нося палатка и прочие....е само ракия и нещо за скара да кажем,(на път за София, да отбием в Приморско, със щерката) в колата може и да не е удобно.
                                Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X