Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

    Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
    Ако ще има истински траял и мерене на ходове да караме траялните машини.Нямам особено желание,но ако трябва да впечатлим Общината ще се тръскам с Ивекото до там.
    Ние ще си носим червеното нещо . Все пак е офроуд събор , няма да се срамим с на Кольо Маверика . Нека всички които мислят да карат да го заявят , че да знаем какво правим .
    ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
    тел. 0889 017703
    0897 516030

    Коментар


    • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

      Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
      Нека всички които мислят да карат да го заявят , че да знаем какво правим .
      Аз ще карам независимо с какво.

      Коментар


      • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
        Хубаво си го написал, но нека да го приемем като идея за мероприятията. Ако смяташ това за петък да го свършим всичкото, и при това без да настане пълна бъркотия.................. По добре да се започне още от вторник с мероприятията, каквито и да са те и да бъдат по 2, максимум 3 на ден. Примерно. Иначе ще стане голяма бъркотия.
        с цялото ми уважение към вас,ама май не четете всичко-направих уточнение,че това е примерна програма,която подлежи на обсъждане както от към мероприятия,така и от към часове
        всякакви предложения,които правят нещата по-добри естествено,че ще се приемат
        Нека силата да бъде с нас!
        Suzuki Grand Vitara
        +34 642 91 4154

        Коментар


        • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

          С цялото ми уважение, като се съберем ще го мислим. Че ще има мероприятия е ясно. Кога и какво предлагам да решаваме на място. Достатъчно е да нахвърляме идеите. Че мразя да ходя под строй където и да е.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Наемам се да организирам "сляпо каране" с леки наченки на траял(щото все пак сме офроуд събор), стига да има 20-30 колчета и 100 метра лента. Може и без лентата де, ама е по-добре да я има.
            Ще донеса боядисаните очила, мога да донеса и въздушната пушка, стига да се реши, че ще има състезание по надстрелване.
            значи като решим може,до обяд се ослушвахте и сега като се разхлади се разписахте
            Колъо целта е всеки да помогне с нещо в оргатизацията,затова те приветствам,че поемаш едно от мероприятията
            Диневи ,чичо Митко поемат дамското шоу
            Бакалов и други-евентуално -търсене на съкровището
            и така нещата се подреждат
            поздрави на всички и не се ядосвайте ако съм писал нещо накриво
            Нека силата да бъде с нас!
            Suzuki Grand Vitara
            +34 642 91 4154

            Коментар


            • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
              С цялото ми уважение, като се съберем ще го мислим. Че ще има мероприятия е ясно. Кога и какво предлагам да решаваме на място. Достатъчно е да нахвърляме идеите. Че мразя да ходя под строй където и да е.
              точно така и аз съм на това мнение
              Нека силата да бъде с нас!
              Suzuki Grand Vitara
              +34 642 91 4154

              Коментар


              • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                Аз също ще съм там от 1ви. Ще помогна с каквото мога за траяла, мисля че имам някаква представа от траял.
                Само ми се иска предварително да се знае горе-долу кой и с каква машина ще участва, за да знам какво трасе да сътворя и да правим ли класове.
                На сърбела майката му е чесането.
                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                Коментар


                • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                  Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                  С цялото ми уважение, като се съберем ще го мислим. Че ще има мероприятия е ясно. Кога и какво предлагам да решаваме на място. Достатъчно е да нахвърляме идеите. Че мразя да ходя под строй където и да е.
                  Мисля да готвя агнешка супа в сряда и в четвъртък под строй в тоалетната . Нема се плашиш симулантчето ми всичко ще се получи. Но си прав на 01.09 ще го мислим вечерта на чаша чай
                  ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                  тел. 0889 017703
                  0897 516030

                  Коментар


                  • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                    Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
                    Диневи ,чичо Митко поемат дамското шоу
                    Тюю, да му се не види... С тоз моя късмет пак ми се размина...
                    Ама се надявам дамите да уважат и "моето" мероприятие.

                    А започнахме да пишем по хладно, щото през деня сме на бачкане... да изкараме пари за събора.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                      Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                      Аз също ще съм там от 1ви. Ще помогна с каквото мога за траяла, мисля че имам някаква представа от траял.
                      Само ми се иска предварително да се знае горе-долу кой и с каква машина ще участва, за да знам какво трасе да сътворя и да правим ли класове.
                      Ти кой беше и какво разбираш от траялни състезания
                      ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                      тел. 0889 017703
                      0897 516030

                      Коментар


                      • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                        Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                        Ти кой беше и какво разбираш от траялни състезания
                        Ми ... два пъти съм гледал на поляната на село едни батки как карат Жипки...
                        На сърбела майката му е чесането.
                        Борислав Борисов Русе О885 О37815

                        Коментар


                        • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                          Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                          Ми ... два пъти съм гледал на поляната на село едни батки как карат Жипки...
                          Сега се сетих къде съм те виждал . Земи голям чук да забиваме колчетата и Голфа за асистираща машина на траяла
                          ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                          тел. 0889 017703
                          0897 516030

                          Коментар


                          • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                            Аз поемам изработването на състезанието " Търсене на съкровището " , само искам да знам кой от двата формата ви харесва повече - търсене и събиране на координатни точки или каране по пътна книга както миналата година . И двата формата са интересни , но мисля че първият е по лесен за състезателите защото за него трябва само един GPS и въвеждане на координати . Кажете вашето мнение по въпроса , защото както го направим , така ще го карат състезателите .
                            VEREYA MOTORSPORT TEAM

                            Коментар


                            • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                              Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                              Аз поемам изработването на състезанието " Търсене на съкровището " , само искам да знам кой от двата формата ви харесва повече - търсене и събиране на координатни точки или каране по пътна книга както миналата година . И двата формата са интересни , но мисля че първият е по лесен за състезателите защото за него трябва само един GPS и въвеждане на координати . Кажете вашето мнение по въпроса , защото както го направим , така ще го карат състезателите .
                              За карането по пътна книга трябва време някой да мине по трасето, да го опише да нарисува книгата и да се отпечата незнайно колко пъти. За търсенето на точки по координати се изисква едно минаване ,засичане на координатите и изписването им на един лист който може да се копира навсякъде и да сбъркаме да отпечатаме десет листа повече това са 50ст.
                              Аз съм за координати.
                              ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                              ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                              0896 846 246

                              Коментар


                              • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                                Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                                Мисля да готвя агнешка супа в сряда и в четвъртък под строй в тоалетната . Нема се плашиш симулантчето ми всичко ще се получи. Но си прав на 01.09 ще го мислим вечерта на чаша чай
                                Имам 30 литров казан неръждавейка, да го взема ли за супата
                                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                                Skype: pach_bs

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X