Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чат, спам и локуми на тема Четвърти Национален Събор.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

    Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
    Стига сте се ЯЛИ . Купона си беше приятен,имаше от всичко по много . Който иска голям купон без правила и задръжки да заповяда в Стара Загора през февруари догодина . ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ КОИТО ПОЗНАВАМ И ОСТАНАЛИТЕ КОИТО НЕ ПОЗНАВАМ ЗА СЕГА.
    Нямах възможност да присъствам тази година на събора и не знам как е било но , в Ст. Загора не съм пропускал надявам се и догодина да е така.Не беше ли Януари събора, и чак без правила.....Турни си някоя снимка да знаем с кого говорим може и да се познаваме.
    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

    Коментар


    • #92
      От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

      Аз пък съм сърдит на Злати и на Пепи. Щото не ме пуснаха да се закопая на плажа след жипките. Щели да извадят астрата на парчета скрап... Ами тя и без това си е такава, откога търся начин да се отърва...
      Щеше да стане още по-голямо шоу, ма не ме пъснаха да сляза долу.
      Някои казваха, че моят любимец Бочо от Пазарджик също бил сред тези дето не ме пускали, ама аз не си спомням. То и колко други неща не помня...

      Аз викам националния събор да започне да се провежда все на Перла... Ако има кой да се наеме с организацията разбира се.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #93
        От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Аз пък съм сърдит на Злати и на Пепи. Щото не ме пуснаха да се закопая на плажа след жипките. Щели да извадят астрата на парчета скрап... Ами тя и без това си е такава, откога търся начин да се отърва...
        Щеше да стане още по-голямо шоу, ма не ме пъснаха да сляза долу.
        Някои казваха, че моят любимец Бочо от Пазарджик също бил сред тези дето не ме пускали, ама аз не си спомням. То и колко други неща не помня...

        Аз викам националния събор да започне да се провежда все на Перла... Ако има кой да се наеме с организацията разбира се.
        Коле, то Астрата щехме да я извадим, цяла или на парчета, ама как щеше да си прибереш вече недвижимото имущество със все багажите и прочие?

        Сърди се и на мен. И аз нямаше да те пусна. Бях малко зад Злати.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #94
          От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

          Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
          Нямах възможност да присъствам тази година на събора и не знам как е било но , в Ст. Загора не съм пропускал надявам се и догодина да е така.Не беше ли Януари събора, и чак без правила.....Турни си някоя снимка да знаем с кого говорим може и да се познаваме.
          Ето ти го, този отляво на първата снимка - най пияния навигатор и единствения преминал на 4Х4 (на четири крака ) пеш през траяла Диян Динев - ГАРГАТА
          Прикачени файлове
          VEREYA MOTORSPORT TEAM

          Коментар


          • #95
            От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Коле, то Астрата щехме да я извадим, цяла или на парчета, ама как щеше да си прибереш вече недвижимото имущество със все багажите и прочие?

            Сърди се и на мен. И аз нямаше да те пусна. Бях малко зад Злати.
            Е тва си е направо заговор.

            Коментар


            • #96
              От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Коле, то Астрата щехме да я извадим, цяла или на парчета, ама как щеше да си прибереш вече недвижимото имущество със все багажите и прочие?

              Сърди се и на мен. И аз нямаше да те пусна. Бях малко зад Злати.
              Бе от цял събор все ще сев намери кой да ме хвърли до околностите на Шумен. Недвижимото имущество-в най-близкия пункт за скрап, багажа може и по куриер, ама надали щеше да се наложи-имаше доста събораджии от нашия край, все някой щеше да ни приюти в колата си.

              Ама изтървахте шоуто да знаете.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #97
                От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

                Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                ......... И аз съм недоволен ! Джанго ми смачка джипа, пък ме заплашва и с бухалка.......
                А така колега а аз се кълнях във вас как можехте така нож в тениската да ми забиете ! СРАМОТА !
                SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                +359 0878 888 874
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                Коментар


                • #98
                  От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

                  Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                  Адаш скапаната бира свърваше постоянно.
                  Адаш, за да не ти свършва бирата, трябва да е топла, скъпа и прокиснала.
                  Ти не беше спазил ни едно от трите условия.
                  И..що пробутваш на хората топли кибапчета? Остави ги да истинат ден-два.


                  Както написа някой по-горе: Ако и тоя събор не ви е харесал, значи не може да ви се угоди.
                  Искам пак да благодаря на всички които бачкаха за да се кефим ние.
                  Мамчета, успяхте. Наистина беше голям кеф.
                  Благодаря.
                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • #99
                    От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

                    Първоначално публикуван от Jango Преглед на мнение
                    А така колега а аз се кълнях във вас как можехте така нож в тениската да ми забиете ! СРАМОТА !
                    Е тва е, възпитаното си е възпитано, даже и на Вие ми говори (пише).
                    Г-н Jongo, знам , че истината боли, но това е. Догодина не се качвайте по джиповете на хората и не ги заплашвайте с бухалки, а със Студена бира.

                    Коментар


                    • От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

                      Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                      Е тва е, възпитаното си е възпитано, даже и на Вие ми говори (пише).
                      Г-н Jongo, знам , че истината боли, но това е. Догодина не се качвайте по джиповете на хората и не ги заплашвайте с бухалки, а със Студена бира.
                      Ако не ми мине черна котка път, догодина бухалката ще е стъклена и ще е пълна с бира
                      SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                      +359 0878 888 874
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                      Коментар


                      • От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        ........
                        Щеше да стане още по-голямо шоу, ма не ме пъснаха да сляза долу.
                        Някои казваха, че моят любимец Бочо от Пазарджик също бил сред тези дето не ме пускали, ама аз не си спомням. То и колко други неща не помня..
                        А бе Ти закъса още преди входа та камоли да те пусна на плажа. Знаеш ли как щяха да гледат арендаторите на плажа сутринта -целия плаж изоран а по-средата некакъв таралясник заровен до прозорците.
                        Виж да ми пратиш ЧАШАТА че съм заложил вече новата малинова реколта( да не стане грешка с единия литър да иде по друго предназначение).
                        . LRE Bulgaria.
                        RRC SE V8 91г.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X