Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чат, спам и локуми на тема Четвърти Национален Събор.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Чат, спам и локуми на тема Четвърти Национален Събор.

    Я да питам габровци. Кой чопна плаката от "Балкан" за събора? Бържи да си признай! Ааааа!
    Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

    Коментар


    • #77
      От: Чат, спам и локуми на тема Четвърти Национален Събор.

      Отбора от Троян тръгва, засега навигатора ще е отзад.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07264.jpg
Прегледи:1
Размер:205.9 КБ
ID:5299994Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07265.jpg
Прегледи:1
Размер:222.2 КБ
ID:5299995

      Коментар


      • #78
        От: Чат, спам и локуми на тема Четвърти Национален Събор.

        Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
        Отбора от Троян тръгва, засега навигатора ще е отзад.[ATTACH=CONFIG]358400[/ATTACH]
        ...и пристигна. Навигатора е невероятен.
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • #79
          От: Чат, спам и локуми на тема Четвърти Национален Събор.

          Пратих си жените да отчетат присъствие. Очаква се да пристигнат рано-рано утре (съвсем малките часове демек). Едната е съвсем невръстна (като израз на доверието ми към "форумното общество"). Биват ескортирани на супермодераторско ниво . Нямат предварителна резервация за спане и като едното нищо (поне малките) може да изместят Стефан от фамозната му палатка (ако прочете това).

          п п Докато пиша - гледам: То утрето станало днес.
          Последно редактирано от davc; 04-09-11, 00:21.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • #80
            От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

            Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
            За малиновата ракия на Боби не мога да кажа нищо, понеже още ми текат лигите, макар че пробвах само един пръст. Животът е грубо нещо, сега ще чакаме следващата реколта, може пък и да я пуснат не само в Корекома.....
            Е-е-е печелиш 1л. от новата реколта(като стане), другата седмица я залагам.
            . LRE Bulgaria.
            RRC SE V8 91г.

            Коментар


            • #81
              От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

              Ъъъ, и аз само я пробвах.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #82
                От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

                Първоначално публикуван от bochopz Преглед на мнение
                Е-е-е печелиш 1л. от новата реколта(като стане), другата седмица я залагам.
                Съвсем отговорно заменям литър Джак, за литър малинова от новата реколта. И аз я опитах мммм...!
                Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                Коментар


                • #83
                  От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

                  Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                  Съвсем отговорно заменям литър Джак, за литър малинова от новата реколта. И аз я опитах мммм...!
                  Недей така бе човек Злати ще ме намрази сега ?

                  Заделям 10 литра като стане за форума, за Ицо,Стефан,Таргата,Ник Николов и др.
                  . LRE Bulgaria.
                  RRC SE V8 91г.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Айде стига а?
                    Коле, нЕма стига ! И аз съм недоволен ! Джанго ми смачка джипа, пък ме заплашва и с бухалка, направо преяждах на кетъринга - то бива вкусно и евтино, ама чак пък толкова, а и оная хладилна витрина - направо отврат. Развалиха ми кучето, стана приятел със всички и всички постоянно го хранеха и не искаше да лае за да покаже какво може. Вальо и той е винован за това и спомогна за деградацията на кучето ми.

                    За озвучението и музиката какво да говорим - двама там тъпаци се тормозят безплатно и дигат врява, вместо да седнат да пият и да попеят, а те, мързели използват техниката си.

                    А защо се пиеше до късно и защо хората се срещаха на приказка, направо не го разбирам. Като се стъмни да се ляга и тишина.

                    А пък тия дето разораха плажа, направо се изложиха - вместо по самоинициатива да го разорат, чакаха да ги поканят по микрофона и се повъртаха сума ти и време, да не говорим колко бавно се окопаха.

                    Ако не ми беше развален джипа щахте да видите вие, ама на.

                    Така, че Коле нема стига. Искам още.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

                      Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                      Коле, нЕма стига ! И аз съм недоволен ! Джанго ми смачка джипа,..........Така, че Коле нема стига. Искам още.
                      Точно така.
                      Пропусна оная скапана студена бира дето Вальо предлагаше на барчето....
                      А организатора... две мероприятия закъсняха с по половин час. Резил.

                      Предлагам да се гласува и на тия да им се възложи събор всяка година та дано се научат.
                      Прди две години беше кофти. Сега пак.
                      Жената вече прави сметка как догодина да идеме на 25ти и да се прибереме на 15ти.

                      Така де.
                      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                      Към модераторите-А изтрийте го сега.
                      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                      Коментар


                      • #86
                        От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

                        Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                        Коле, нЕма стига ! И аз съм недоволен ! Джанго ми смачка джипа, пък ме заплашва и с бухалка, направо преяждах на кетъринга - то бива вкусно и евтино, ама чак пък толкова, а и оная хладилна витрина - направо отврат. Развалиха ми кучето, стана приятел със всички и всички постоянно го хранеха и не искаше да лае за да покаже какво може. Вальо и той е винован за това и спомогна за деградацията на кучето ми.


                        За озвучението и музиката какво да говорим - двама там тъпаци се тормозят безплатно и дигат врява, вместо да седнат да пият и да попеят, а те, мързели използват техниката си.

                        А защо се пиеше до късно и защо хората се срещаха на приказка, направо не го разбирам. Като се стъмни да се ляга и тишина.

                        А пък тия дето разораха плажа, направо се изложиха - вместо по самоинициатива да го разорат, чакаха да ги поканят по микрофона и се повъртаха сума ти и време, да не говорим колко бавно се окопаха.

                        Ако не ми беше развален джипа щахте да видите вие, ама на.

                        Така, че Коле нема стига. Искам още.
                        Айде сега оправдания---нЕмал турбо, тя баба ми с ужаската със скапано турбо на плажа никога не слизаше...

                        Пък дядо ми само на електронна каба гайда свиреше...

                        Прекарахме незабравимо готини и дни, и нощи. По-пълноценна почивка не съм имал до сега.

                        Качил съм 2-3 кг, ама като дойде зимата и подкарам строгата диета на свинско и винско ще се върна у норми.

                        П. П. Кучката-вълкодавка на жена ми се изобли от ядене, ама пак всички лаеше и зарови стотици кокали в гората-запас за следващия събор.
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • #87
                          От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

                          Адаш скапаната бира свърваше постоянно.
                          А за разораният плаж научих по съсно Нищо немога да отговоря.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

                            Стига сте се ЯЛИ . Купона си беше приятен,имаше от всичко по много . Който иска голям купон без правила и задръжки да заповяда в Стара Загора през февруари догодина . ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ КОИТО ПОЗНАВАМ И ОСТАНАЛИТЕ КОИТО НЕ ПОЗНАВАМ ЗА СЕГА.
                            ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                            тел. 0889 017703
                            0897 516030

                            Коментар


                            • #89
                              От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

                              Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                              Стига сте се ЯЛИ . Купона си беше приятен,имаше от всичко по много . Който иска голям купон без правила и задръжки да заповяда в Стара Загора през февруари догодина . ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ КОИТО ПОЗНАВАМ И ОСТАНАЛИТЕ КОИТО НЕ ПОЗНАВАМ ЗА СЕГА.
                              Гарга това си го записвам
                              Ако ме допуснеш до кухнята може да се уча от вас как се огранизира и за събота догодина да няма малките грешки които бяха допусната тиза година
                              SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                              +359 0878 888 874
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                              Коментар


                              • #90
                                От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

                                Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                                Коле, нЕма стига !За озвучението и музиката какво да говорим - двама там тъпаци се тормозят безплатно и дигат врява, вместо да седнат да пият и да попеят, а те, мързели използват техниката си.
                                Хи,Хи, догодина пак...
                                П.П. Джанго, грешки нямаше. Съборът беше перфектен. Ако на някой не му е харесал ТОЗИ събор, то по-готин събор няма да види никога.
                                Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                                -----------------------------------------------
                                Питието определя съзнанието....
                                -----------------------------------------------
                                0887770735

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X