Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

    Първоначално публикуван от mxmanol Преглед на мнение
    да попитам,трасето с каква трудност ще бъде....ще може ли да се кара с неподготвен джип
    Трасето ще бъде точно както ти се иска бързо и леко пясъчно.

    Коментар


    • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

      За състезанието има отделна тема - http://www.offroad-bulgaria.com/show...34#post1594134, моля коментирайте и питайте там.
      Последно редактирано от zzlatev; 07-08-11, 10:28.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

        Първоначално публикуван от Jango Преглед на мнение
        А и точен лист с клубовете, организацийте и очреждениеята за които ще търся място
        Отсега да заявя някаква площ за "Бар Наздраве"...
        По възможност по-далеч от музиката, в северната част на лагера. Там където си бяхме и на предния събор.

        П.П. Имам два чука по две кила, бройте ме за забивач на колове.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Отсега да заявя някаква площ за "Бар Наздраве"...
          По възможност по-далеч от музиката, в северната част на лагера. Там където си бяхме и на предния събор.

          П.П. Имам два чука по две кила, бройте ме за забивач на колове.

          Ако помня добре на миналия събор бяхте почти срещу трасето !
          SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
          +359 0878 888 874
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

          Коментар


          • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Отсега да заявя някаква площ за "Бар Наздраве"...
            По възможност по-далеч от музиката, в северната част на лагера.
            Нали беше купонджия, ужким...
            Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
            -----------------------------------------------
            Питието определя съзнанието....
            -----------------------------------------------
            0887770735

            Коментар


            • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

              Първоначално публикуван от Jango Преглед на мнение
              Ако помня добре на миналия събор бяхте почти срещу трасето !
              Малко по-на север. Ама аз нали ще съм там от събота, та ще си заплюя терена.

              Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
              Нали беше купонджия, ужким...
              Аз обичам по-особен вид купони, не от тези дето са ти професия... И музиката...

              Ма да дойде Септември, няма да се оплакваме.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
                Аз съм на линия с плакатите и всичко друго за печатане - от мен като спонсорство
                Прати ми да разлепя из Русе.
                На сърбела майката му е чесането.
                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                Коментар


                • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                  Първоначално публикуван от Jango Преглед на мнение
                  А така как се насадих на пачи яйца
                  Ама аз ще ида към 1-ви
                  Но както и да е
                  ТОлен лист на хората и музикалните им предпочитания ако може, както и кой ще прави с..кс за да знам колко кашона да взема
                  За личната хигиена ще назнача Нептун за мой помощник и който не се подмива редовно ще бъде завлечен в ластичен колан до неговите двери той да го нагоди
                  А за финансите ще ми трябва една отговорна личност ( по добре да е женска ) че с математиката хич ме няма
                  А и точен лист с клубовете, организацийте и очреждениеята за които ще търся място

                  П.П. Централно място до лагера на Сузуки и приятели !
                  Едно място в Лагера и за група БЯС!
                  Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                  Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                  Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                  Коментар


                  • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                    Питане към организаторите...кога ще има яснота за хотелите с договорени промоционални цени за Събора?

                    Коментар


                    • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                      Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                      Питане към организаторите...кога ще има яснота за хотелите с договорени промоционални цени за Събора?
                      А, Цвети ме изпревари с питането и мен това ме интересува.

                      Коментар


                      • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                        Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                        Питане към организаторите...кога ще има яснота за хотелите с договорени промоционални цени за Събора?
                        Изчакайте още седмица да поотмине свръх сезона и ще ви дам линкове

                        Коментар


                        • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                          Първоначално публикуван от СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim) Преглед на мнение
                          Изчакайте още седмица да поотмине свръх сезона и ще ви дам линкове
                          Благодаря, ще се възползвам

                          Коментар


                          • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                            Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                            Програмата ми е да пристигна в Приморско на 1.09.2011. Ако не се случи нещо криво ще си дойда с Гелендията и няма да участвам в състезанието. Става за асистенция и проби на трасето.
                            Можем да копам (можем и да не копам), да пием, и да набивам клинци.
                            Ако ще печатите големи трансперанти (3Х5м) или други подобни на винил или такива неща, мога да помогна. Ако има кадърен предпечат мога да помогна за плакати до формат 1400мм/900мм на хартия и картон.
                            Лепенки, стикери и пр. самозалепки във версия: от ефтин (отвързан лъв) до качество с 5 г гаранция.
                            Няма да мога да взема много инструмент, че съм с жената и децата, но ако трябва нещо конкретно-казвайте.
                            Гаранция ,че НЯМА да копаш! Но след като ще си там от 1-ви организирай мястото за групата

                            Коментар


                            • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                              Моля да не бързате, ще се качи информация за хотелите и къщите за гости в които ще има специално договорени цени, но има някои условия на които определено място за настаняване трябва да отговаря.
                              Последно редактирано от zzlatev; 11-08-11, 07:43.

                              Коментар


                              • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                                А дали е възможно, при уговорките с хотелите, да се постави и въпроса дали позволяват настаняване с куче? На миналия събор само от един хотел се съгласиха, но той е максимално отдалечен от мястото на събитието.
                                Последно редактирано от zzlatev; 11-08-11, 07:40.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X