Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

    Аз по рано си предложих помощта. За събота и неделя съм на линия за каквото се наложи.

    Коментар


    • #92
      От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

      Бройте ме и мен. От събота до вторник.
      Стига да не излезе нещо непредвидено, ама надали.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #93
        От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

        Тази година мисля да дойда. За пръв път ще ми е. Само не разбрах, трябва ли да заявя, че ще идвам предварително.(например за място в лагера) И каква е таксата?
        Благодаря предварително!
        Дарин 0897042636
        ВАЗ 2105

        Коментар


        • #94
          От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

          Програмата ми е да пристигна в Приморско на 1.09.2011. Ако не се случи нещо криво ще си дойда с Гелендията и няма да участвам в състезанието. Става за асистенция и проби на трасето.
          Можем да копам (можем и да не копам), да пием, и да набивам клинци.
          Ако ще печатите големи трансперанти (3Х5м) или други подобни на винил или такива неща, мога да помогна. Ако има кадърен предпечат мога да помогна за плакати до формат 1400мм/900мм на хартия и картон.
          Лепенки, стикери и пр. самозалепки във версия: от ефтин (отвързан лъв) до качество с 5 г гаранция.
          Няма да мога да взема много инструмент, че съм с жената и децата, но ако трябва нещо конкретно-казвайте.
          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
          Към модераторите-А изтрийте го сега.
          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

          Коментар


          • #95
            От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

            В петък, 2 септември, ще трябва да се набият колчетата и да се оградят с лента местата за изложителите. За това са достатъчни поне 4 души, но е добре да са 6 души с три чука поне по кило.
            За състезанието трябват колкото се може повече съдии по трасето, а сутринта преди затворения етап ще трябва и там да се набият колчета и да се опънат ленти. Това пак е работа за поне 6 души с три чука. От клуб Приморско 4х4 ще кажат повече детайли, но е най добре да се обяви час и място, на което в нужния ден всички помошници да се събират и да им се разпределя работата.
            Естествено всичко това са само препоръки, базирани на предишен опит, конкретните зорове сега може и да са различни.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #96
              От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
              В петък, 2 септември, ще трябва да се набият колчетата и да се оградят с лента местата за изложителите. За това са достатъчни поне 4 души, но е добре да са 6 души с три чука поне по кило.
              За състезанието трябват колкото се може повече съдии по трасето, а сутринта преди затворения етап ще трябва и там да се набият колчета и да се опънат ленти. Това пак е работа за поне 6 души с три чука. От клуб Приморско 4х4 ще кажат повече детайли, но е най добре да се обяви час и място, на което в нужния ден всички помошници да се събират и да им се разпределя работата.
              Естествено всичко това са само препоръки, базирани на предишен опит, конкретните зорове сега може и да са различни.
              Ще идвам на 1-ви , така че ме брой за помошник..
              Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
              New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

              Коментар


              • #97
                От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                Първоначално публикуван от Dr1v7 Преглед на мнение
                Тази година мисля да дойда. За пръв път ще ми е. Само не разбрах, трябва ли да заявя, че ще идвам предварително.(например за място в лагера) И каква е таксата?
                Благодаря предварително!
                Здравейте, понеже за пръв път се задава въпроса каква ще е таксата , мисля , че сега е момента да ви споделя каква идея имаме. Предния събор през 2009г беше напълно безплатен и по принцип и сега не са ни поставяли такива условия, но идеята е да се съберат по 10 лв. от всяка палатка, каравана,кемпер и т.н. катосъбраната сума ще се дари от името на Форума на Волейболния Отбор на Приморско.
                Сумата от 10 лв.е за целия престой- 01.09-07.09 а не на ден!!!!!

                Ако има желаещи можем да организираме няколко гейма плажен волейбол с отбора
                Търси се доброволец за КОМЕНДАНТ на лагера и касиер

                Коментар


                • #98
                  От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                  Първоначално публикуван от СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim) Преглед на мнение
                  Здравейте, понеже за пръв път се задава въпроса каква ще е таксата , мисля , че сега е момента да ви споделя каква идея имаме. Предния събор през 2009г беше напълно безплатен и по принцип и сега не са ни поставяли такива условия, но идеята е да се съберат по 10 лв. от всяка палатка, каравана,кемпер и т.н. катосъбраната сума ще се дари от името на Форума на Волейболния Отбор на Приморско.
                  Сумата от 10 лв.е за целия престой- 01.09-07.09 а не на ден!!!!!

                  Ако има желаещи можем да организираме няколко гейма плажен волейбол с отбора
                  Търси се доброволец за КОМЕНДАНТ на лагера и касиер
                  А ако някой дойде по рано ще има ли проблем на кампингува и ще има ли промяна в сумата ?
                  SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                  +359 0878 888 874
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                  Коментар


                  • #99
                    От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                    Първоначално публикуван от Jango Преглед на мнение
                    А ако някой дойде по рано ще има ли проблем на кампингува и ще има ли промяна в сумата ?
                    Стига да не дойдеш от 12.08 .Не ,НЯМА да има промяна в сумата но сам се самопредложи за горепосочената длъжност.Честито,назначен си .
                    Отговаряш за настаняването и разпределението в лагера, за събирането на таксите личната хигиена на всеки къмпингуващ и за безопасните условия за С..кс.

                    Коментар


                    • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                      Първоначално публикуван от СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim) Преглед на мнение
                      Стига да не дойдеш от 12.08 .Не ,НЯМА да има промяна в сумата но сам се самопредложи за горепосочената длъжност.Честито,назначен си .
                      Отговаряш за настаняването и разпределението в лагера, за събирането на таксите личната хигиена на всеки къмпингуващ и за безопасните условия за С..кс.
                      А така как се насадих на пачи яйца
                      Ама аз ще ида към 1-ви
                      Но както и да е
                      ТОлен лист на хората и музикалните им предпочитания ако може, както и кой ще прави с..кс за да знам колко кашона да взема
                      За личната хигиена ще назнача Нептун за мой помощник и който не се подмива редовно ще бъде завлечен в ластичен колан до неговите двери той да го нагоди
                      А за финансите ще ми трябва една отговорна личност ( по добре да е женска ) че с математиката хич ме няма
                      А и точен лист с клубовете, организацийте и очреждениеята за които ще търся място

                      П.П. Централно място до лагера на Сузуки и приятели !
                      SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                      +359 0878 888 874
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                      Коментар


                      • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско
                        да попитам,трасето с каква трудност ще бъде....ще може ли да се кара с неподготвен джип

                        Коментар


                        • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                          Моето мнение е не. Но погледне от миналият събор в Приморско има снимки и сам мисля, че ще си отговориш http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...FRoad-Bulgaria
                          Grand Cherokee limited 5.2 1995

                          Коментар


                          • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                            Трасето няма да е същото, така че снимки и да гледаме - все тая.

                            На миналия събор на Приморско 2/3 от препятствията не можеха да се минат с неподготвен джип. Останалите - зависи от неподготвения джип.

                            Все пак, организаторите да кажат какво мъдрят по въпроса тая година. Според мен миналата беше прекалено трудно на няколко места, дори за подготвен джип. Съответно имаше много бавене, много трошене, и най-вече - много чакане. Проблеми нямаха единствено наистина опитни състезатели с наистина подготвени машини.

                            ИМХО, решението от миналогодишния събор над Пловдив беше по-добро, по-атрактивно и по-динамично. Съответно по-интересно за публиката.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                              Съгласен съм със Спарки,все пак сме на събор,а не на състезание-трябва да има повече шоу за публиката...Или ако трасето е по-хард,да има алтернативен маршрут на сериозните екстреми,пък кой както си прецени...
                              Последно редактирано от Николай Кесов; 05-08-11, 19:23. Причина: допълнение

                              Коментар


                              • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                                Първоначално публикуван от mxmanol Преглед на мнение
                                да попитам,трасето с каква трудност ще бъде....ще може ли да се кара с неподготвен джип
                                Маноле откога имаш джип та се интересуваш?
                                Последно с някаква тойота се пречкаше по трасетата за любители..
                                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X