Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национален Събор Приморско 2016 година

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национален Събор Приморско 2016 година

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    слушка ли ти тази година?
    Слушках и папках много !!!
    Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
    -----------------------------------------------
    Питието определя съзнанието....
    -----------------------------------------------
    0887770735

    Коментар


    • От: Национален Събор Приморско 2016 година

      За папкането знам.

      Ама не си представям как гумираният кабел ще се държи по-добре от ШВеПС като го газят коли в пясъка. По-скоро да се прекара извън състезателните зони.

      Коментар


      • От: Национален Събор Приморско 2016 година

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        слушка ли ти тази година?
        Ясене, добре е да си малко по толерантен с нападките си към всеки един човек, било то съфорумец или не. Не знам момко дали ме познаваш изобщо или не, но аз съм един от инициаторите на този събор да се провежда в Приморско толкова време. Почети всеки път участвам в подготовката на лагера. Познавам се лично, както с управата на Община Приморско, така и с Виновниците да ни траят там Вальо и Наско. Освен това целогодишно ходя до Приморско и до Перла и мога да гарантирам, че от началото на летният сезон гората на Перла е пълна с коли, каравани, кемпери и какво ли още не, това че некой хора са далеч от нещата и само идват на готово и драскат и намират кусури не означава че могат да си позволяват нападки и мнения към когото и да било. Ще се радвам да се видим на тазгодишният събор в Приморско на Перла.
        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

        Коментар


        • От: Национален Събор Приморско 2016 година

          Не съм нападнал никого. Малко ме дразнят хора които са склонни да опропастят чужди усилия и резултати, независимо от оправданието което имат за себе.

          Ама явно ще свиквам.

          Коментар


          • От: Национален Събор Приморско 2016 година

            Само ние с Ясен ли не мое да схванем проблема...:
            Казано ни е: От 5-ти до 15-ти.... б@си, само аз го пиша за 10-ти път...
            Ми, толкова ли е сложно ? Отиваме от 5т-ти до 15т-ти и тва е..., Така са решили властите, а ние сме зависими от тях...!
            Или пък, проваляме Събора форевър.. изборът си е наш...
            Последно редактирано от trajal; 15-08-16, 20:37.
            Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
            -----------------------------------------------
            Питието определя съзнанието....
            -----------------------------------------------
            0887770735

            Коментар


            • От: Национален Събор Приморско 2016 година

              Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
              ....От б5-ти до 15-ти.... .....
              И ние сме там от 65-ти. Само да уточним кой месец.

              И аз се опитвам да си го представя, затова пуснах и организацията на мероприятието преди нас... Стартове, финали, велосипеди из Странджа, най-вероятно организатори, състезатели и публика навсякъде, тичане, плуване... Дори някой да успее да се намърда някъде из гората преди това, няма да може да иде за бира в тази лудница, вечерта на 4-ти ще има награждаване с дижейпарти, нощ на плажа, сутринта сигурно спящи махмурлии навсякъде... Преди 5-ти по обед не мисля и да ходя.
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                И ние сме там от 65-ти. Само да уточним кой месец.
                Поправих го, сис..! Но, ще е тъпо да се преебем сами...!!!
                Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                -----------------------------------------------
                Питието определя съзнанието....
                -----------------------------------------------
                0887770735

                Коментар


                • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                  Това е ясно, ама няма как да спреш някой, решил да прави каквото и да е....Иначе нямаше да има проблем с терористите.

                  Надявам се, че ако официално обявим някакви дати - от 5-15, мероприятия и състезания еди кога си, всеки самосиндикален да си носи сам последствията и да не ни турят под един знаменател...

                  И тук иде въпроса - кога ще са състезания и подобни, на кои дати? Другото е ясно, аху-иху 10 дни.
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                    Иху Ахо 10дни е ясно. Всичко останало, квот си го организираме ние...!!!
                    Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                    -----------------------------------------------
                    Питието определя съзнанието....
                    -----------------------------------------------
                    0887770735

                    Коментар


                    • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                      Нищо няма да се получи тази година вече е от ясно по-ясно.Организация няма никаква за нищо,освен планове за ядене и пиене.В заглавието на темата пише"Национален офроуд събор" но като гледам без състезания и джипове ще бъде.
                      Последно редактирано от eti; 15-08-16, 22:32.

                      Коментар


                      • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                        Нема се абиш! На място, сичко ще си дойде на мястото.
                        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                        Коментар


                        • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                          Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                          И ние сме там от 65-ти. Само да уточним кой месец.

                          И аз се опитвам да си го представя, затова пуснах и организацията на мероприятието преди нас... Стартове, финали, велосипеди из Странджа, най-вероятно организатори, състезатели и публика навсякъде, тичане, плуване... Дори някой да успее да се намърда някъде из гората преди това, няма да може да иде за бира в тази лудница, вечерта на 4-ти ще има награждаване с дижейпарти, нощ на плажа, сутринта сигурно спящи махмурлии навсякъде... Преди 5-ти по обед не мисля и да ходя.

                          Да, бе да! И колко човека мислиш че ще участват?
                          А защо и ние да не сме част от екзалтираната публика?
                          Понеже не мога да си натъпча багажа в друго освен в джипа трябва ли да наема бус, за да не ме асоцират с нашия форум?
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                            Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                            Нема се абиш! На място, сичко ще си дойде на мястото.
                            И аз се надявам да се получат нещата ,но като никои не се е нагърбил с организация искам да знам дали ще има ток,вода,wc,кетъринг

                            Коментар


                            • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                              Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
                              Нищо няма да се получи тази година вече е от ясно по-ясно.Организация няма никаква за нищо,освен планове за ядене и пиене.В заглавието на темата пише"Национален офроуд събор" но като гледам без състезания и джипове ще бъде.
                              До колкото си спомням ти преди една година се разсърди, че не можа да организираш траялно състезание.
                              Ето сега ти се отдава чудесната възможност на Приморско да покажеш какво можеш и да организираш примерно един плажен траял с помощта на твои приятели и на Вальо.
                              Ако всички до сега казвахме, че нищо няма да се получи то наистина вече Приморско нямаше да съществува.
                              На събор се яде, пие и общува с приятели от цялата страна и от време на време се провеждат някакви игри които сами си спретнем за забавление и изтрезняване.
                              ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                              ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                              0896 846 246

                              Коментар


                              • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                                Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
                                И аз се надявам да се получат нещата ,но като никои не се е нагърбил с организация искам да знам дали ще има ток,вода,wc,кетъринг
                                Хората,които се нагърбваха с организацията първите години/ако някой не ги помни да се поразрови в архивите/ явно вече не желаят да го правят.Задавате ли си въпроса "защо?"
                                Това според мен вече не е "Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com",а сбирка,на която
                                Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
                                се яде, пие и общува с приятели от цялата страна и от време на време се провеждат някакви игри които сами си спретнем за забавление и изтрезняване.
                                Дори и заглавието на темата е :Национален Събор Приморско 2016 година

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X