Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национален Събор Приморско 2016 година

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Национален Събор Приморско 2016 година

    От толкова народ във форума, няма ли хрумвания за резервно място? На морето, разбира се.
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • #77
      От: Национален Събор Приморско 2016 година

      Имаше уговорен резервен план за миналата година...
      https://www.google.bg/maps/@43.63968...7i13312!8i6656
      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

      Коментар


      • #78
        От: Национален Събор Приморско 2016 година

        Дробе, хубаво е да има резервен план, но дали ще ни пуснат там ей-така, щото на друго място вече не ни пускат.
        Първия въпрос ще е "защо не ви пускат?"
        А и да се уговаря място, с единственото обяснение, че това е резервен вариант не е добра идея.

        Иначе на мен "ми е се таа брат, ми е се таа", аз в морето влизам по принуда, на събор съм заради приятелите и готината компания, а и Крапец ми е по-близо.
        Но Приморско е традиция. Пред мен съхне тениската от миналогодишния събор, и на нея пише "VIII национален офроуд събор 2015". Та 8 години са си сериозна работа, не е добре да я загърбваме с лека ръка.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #79
          От: Национален Събор Приморско 2016 година

          ЕмоциЙ! Какво ще правим ако Приморско угасне, както пророкуват некои?
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • #80
            От: Национален Събор Приморско 2016 година

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Дробе, хубаво е да има резервен план, но дали ще ни пуснат там ей-така...
            Незнам, за миналата година всичко беше ок. Познавам един от собствениците, говорихме (дори пича уреди нещата с кмета на Крапец), нави се и дотам. Таргата беше на косъм да обяви, че съборът ще е на Крапец но нещата в Приморско се уредиха и...
            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

            Коментар


            • #81
              От: Национален Събор Приморско 2016 година

              Да де. Пускаме връзки, хората се надяват да идем, зер-обещали сме поне 500 човека, и барчета и дискотеки са в очакване, и изведнъж-"извинявайте пичове, но в Приморско ни приеха отново".
              Според мен сме яли доста псувни, ама...

              Ако наистина няма да може повече в Приморско-Крапец е добра алтернатива, но трябва да сме сигурни, и да кажем на хората, че сме там 100%. Че иначе ще станем за смях.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #82
                От: Национален Събор Приморско 2016 година

                Що да няма в Приморско ?
                Хората са казали от 5-ти до 15-ти септември гората е наша !
                Ако сами се осерем, отивайки по-рано, никой друг не ни е виновен.....
                Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                -----------------------------------------------
                Питието определя съзнанието....
                -----------------------------------------------
                0887770735

                Коментар


                • #83
                  От: Национален Събор Приморско 2016 година

                  Хайде тази година да се съгласим с общината,а после учтиво да ги помолим,догодина първият уикенд на Септември да е само за нас...
                  Нищо не мога,и нищо не знам...

                  Коментар


                  • #84
                    От: Национален Събор Приморско 2016 година

                    То хубаво, но ако дойда само за 2 дни плана за почивката ми пропада.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #85
                      От: Национален Събор Приморско 2016 година

                      Не всички са свободни по 2 седмици. Аз лично смятам да съм там 9, 10 и 11-ти.
                      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                      Коментар


                      • #86
                        От: Национален Събор Приморско 2016 година

                        Това, че не всички можем да отидем в разрешените дати, значи ли че трябва да прецакаме цялото бъдеще на събора в Приморско.....
                        Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                        -----------------------------------------------
                        Питието определя съзнанието....
                        -----------------------------------------------
                        0887770735

                        Коментар


                        • #87
                          От: Национален Събор Приморско 2016 година

                          И аз имам планиран отпуск от 1 до 6 за събора,но сега явно ще се преориентирам към друго място.Въпреки,че не мога да присъствам на събора на определените дати,няма да прецакам нито Вальо,нито пък имиджа ни,за да може да го има и за в бъдеше.Всеки решава за себе си.
                          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                          Коментар


                          • #88
                            От: Национален Събор Приморско 2016 година

                            Да-а! Явно "Те ше ми ка'ат на мене кога и къде да одим" е на дневен ред. Мисля си, че и зулумите на 3-4 човека ще бъдат достатъчни, за да щракне голямата ножица за догодина. Май ше требе да се назначават пъдари от първи до шести септември.
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • #89
                              От: Национален Събор Приморско 2016 година

                              Който не може да се включи за датите на събора да се готви за края на януари за Стара Загора! Поправете ме ако греша но май там става по-голям събор...

                              Sent from my LG-K420 using Tapatalk
                              Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                              Коментар


                              • #90
                                От: Национален Събор Приморско 2016 година

                                Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
                                Който не може да се включи за датите на събора да се готви за края на януари за Стара Загора! Поправете ме ако греша но май там става по-голям събор...

                                Sent from my LG-K420 using Tapatalk
                                Грешиш приятелю. Едното има много общо с другото и то е,че се събираме и си попиваме, но на Стара Загора е само два дни и на всичкото отгоре не можеш да се попечеш и да се окъпеш в морето. И двете събития са много важни за сплотяването на колектива за това не трябва по никакъв начин да се противопоставят.
                                ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                                ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                                0896 846 246

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X