Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на чревоугодниците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб на чревоугодниците

    я виж ти и зайкоооооооооооооооооооо !
    Имали желаещ да ме посъбере от някъде за неделята ?
    Лудак

    Коментар


    • От: Клуб на чревоугодниците

      Първоначално публикуван от Людмил Кюковски Преглед на мнение
      я виж ти и зайкоооооооооооооооооооо !
      Имали желаещ да ме посъбере от някъде за неделята ?
      Люси сбирката е за СЪБОТА тръгване от самолета центъра на Нови Хан 10.00 иначе от София кога как ще тръгнат колегите не знам.
      Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

      Коментар


      • От: Клуб на чревоугодниците

        Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
        ....... и никакъв хард

        Абе не съм много сигурен .

        Коментар


        • От: Клуб на чревоугодниците

          Първоначално публикуван от Людмил Кюковски Преглед на мнение
          я виж ти и зайкоооооооооооооооооооо !
          Имали желаещ да ме посъбере от някъде за неделята ?
          Не се ослушвай а идвай в СЪБОТА да те покръстваме в религията "Чревоугодничество".
          Да ти напомна само че първият път вратата се отваря со газо, демек ръцете трябва да са ти заети
          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

          Коментар


          • От: Клуб на чревоугодниците

            Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
            Абе не съм много сигурен .
            И с право се съмняваш Толко хард ядене и пиене редко се среща
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • От: Клуб на чревоугодниците

              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
              Не се ослушвай а идвай в СЪБОТА да те покръстваме в религията "Чревоугодничество".
              Да ти напомна само че първият път вратата се отваря со газо, демек ръцете трябва да са ти заети
              Петък,Събота,Неделя,Понеделник трябваше по чужбинско да ходя но специално оставам щом е такова положението!!!
              Вече съм започнал 4 дневния хард с "траял" елементи та който иска още от утре на Параклиса
              Тъпото е ,че тая година нямаше грозде............всичкото го бастиса тъпото време ,всичкото................а тия на борсата да му ядът _!_ с цените си ............. .
              Вино няма , ВИНО !!!ИиииИиии ракия ама тя не е като виното...........
              Колко ме е яд.......



              п.с Търся някой с който да купим и делнем некое домашно прасенце !
              Лудак

              Коментар


              • От: Клуб на чревоугодниците

                Дайте да правим орг на логистиката. Марто и Люси са безкнижници. Аз съм на ръбъ както винаги да идвам с два фтонобила че ще водя народ с мен. Бат Пепо се таи нещо в засада та го чакам да се обозначи. Редовият редовен провокатор Асен /силиконски/ вдига периодически пара и в сюблимният момент зачезва.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • От: Клуб на чревоугодниците

                  Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                  Дайте да правим орг на логистиката. Марто и Люси са безкнижници.
                  Имам си Führerschein
                  Лудак

                  Коментар


                  • От: Клуб на чревоугодниците

                    Първоначално публикуван от Людмил Кюковски Преглед на мнение
                    Петък,Събота,Неделя,Понеделник трябваше по чужбинско да ходя но специално оставам щом е такова положението!!!
                    Вече съм започнал 4 дневния хард с "траял" елементи та който иска още от утре на Параклиса
                    Тъпото е ,че тая година нямаше грозде............всичкото го бастиса тъпото време ,всичкото................а тия на борсата да му ядът _!_ с цените си ............. .
                    Вино няма , ВИНО !!!ИиииИиии ракия ама тя не е като виното...........
                    Колко ме е яд.......



                    п.с Търся някой с който да купим и делнем некое домашно прасенце !
                    Люси щом искаш траял маратон...
                    Изисквания на организатора:
                    всички автомобили/хора/ да са с пълни резервоари/раници/без ограничения за тегло, да притежават заден и преден блокаж,
                    първи елемент на траяла :пролазване под масата
                    и втори елемент: въргаляне в джакузито/калта/
                    с предупреждение от орг. че колкото ви е по-проходим джипа толкова по-далеч ще се ходи за провизий

                    пп Марто не се ослушвай за теб има специален манш!!!
                    Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                    Коментар


                    • От: Клуб на чревоугодниците

                      Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                      Не се ослушвай а идвай в СЪБОТА да те покръстваме в религията "Чревоугодничество".
                      Да ти напомна само че първият път вратата се отваря со газо, демек ръцете трябва да са ти заети
                      ЧЕкай сега малко. Колко пъти ще го покръстваме. Той отдавна е вкаран в правата вяра и то на най-святото място-базата на Стария.
                      Даже баница беше правил.
                      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                      Коментар


                      • От: Клуб на чревоугодниците

                        Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                        ЧЕкай сега малко. Колко пъти ще го покръстваме. Той отдавна е вкаран в правата вяра и то на най-святото място-базата на Стария.
                        Даже баница беше правил.
                        Бе ей провокатор и предател такъв Що преебаваш цЕлата завера?! Тамън го бехме нагласили за пореден път да отваря портата со газо и ти се из... на нагласеното Сега за наказание правиш една 10 литровка с таратор Там колкото рикия, добре е повече и минаваш с баничарката да обереш всички без транспорт.
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • От: Клуб на чревоугодниците

                          Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                          Бе ей провокатор и предател такъв Що преебаваш цЕлата завера?! Тамън го бехме нагласили за пореден път да отваря портата со газо и ти се из... на нагласеното Сега за наказание правиш една 10 литровка с таратор Там колкото рикия, добре е повече и минаваш с баничарката да обереш всички без транспорт.
                          Всичко развали Цецо
                          Цецо ,събираш Керчев ,Марто,Даскалски и мен та цел ден гадно да ти е
                          Лудак

                          Коментар


                          • От: Клуб на чревоугодниците

                            По-вероятно е да не дойда, но............. "Никога не казвай "Никога"".
                            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                            Коментар


                            • От: Клуб на чревоугодниците

                              Току що се прибрах от Враца (от вчера бях там) така, че съм с една идея по-близо до мероприятието! Сега остана тактически да се стъмни и рязко до обявя събота и неделя за "дъждовни" пред началството - демек: "много съм болен до понеделник", "жената ще ражда", "ще сменям жилището" и още едно-две неща за по-сигурно, че няма да ми се обадят по някое време с команда "тръгваш за Дуранкулак" (примерно)! С оглед, че не сме се събирали на теферич от 19... и голямата зима, смятам да се появя евентуално с едно-две кила 20 и кусур годишна домашна ракия, да ви видя какви пиячи сте, че не съм ви следил формата от доста време насам на повечето! За "джъз-бъза", ще го мисля утре сутринта по път за сборния пункт! Сега остана само жената да се навие да дойде (да се разбира - да ме вози) и всичко ще е като на филм с добър край...

                              Коментар


                              • От: Клуб на чревоугодниците

                                Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                                Неделя го дават лошо времето. Нищо, не е проблем да си направим сбирката и и на друго място. Давайте предложения. На мен не ми се затваря някъде вътре в кръчма.
                                Абе приятелю, това вече са ловни дни?!
                                LZ1HKW
                                Реглаж на преден и заден мост
                                My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X