Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на чревоугодниците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб на чревоугодниците

    Ами чакаме включ от Ванката да обяснява кое-как.
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • От: Клуб на чревоугодниците

      Клуба премина в едно "друго" ниво! Този път няма да пропусна, а и имам да наваксвам килограми!
      VARADERO SD2

      Коментар


      • От: Клуб на чревоугодниците

        Извинявам се за забавянето,но се наложи да уважа една голяма софра на Бели Осъм.Утре ще се уя със собственика на хотелчето в Сепарева Баня.Условията са добри,барбекю има,но имам някакъв спомен,че разполага и с голяма пещ за нещо по-едричкоУтре очаквайте инфо.
        sigpic
        Land rover lightweight-series 3
        Range Rover V8
        Range Rover Classic Vouge SE V8
        Mercedes G280

        ВАШИЯТ СЪВЕТ Е МОЯТ ГЛАС В ОБЩИНАТА!

        Коментар


        • От: Клуб на чревоугодниците

          Първоначално публикуван от ivan kerchev Преглед на мнение
          Извинявам се за забавянето,но се наложи да уважа една голяма софра на Бели Осъм.Утре ще се уя със собственика на хотелчето в Сепарева Баня.Условията са добри,барбекю има,но имам някакъв спомен,че разполага и с голяма пещ за нещо по-едричкоУтре очаквайте инфо.
          Ух как та обичам! А някоя снимка на хотела няма из нет-а..?!!

          Коментар


          • От: Клуб на чревоугодниците

            Вероятно има,но утре ще мога да дам повече инфо,последно бях там миналата година,но аз си знам хотела и никога не съм търсил в интернет,звънкам на собствениците и всичко е уредено.Утре ще звънна на един много близък приятел в Сепарева Баня пък може и нещо още по-добро да намери,но не се притеснявайте аз си знам работата вие само мислете за кога ще правим организацията.
            sigpic
            Land rover lightweight-series 3
            Range Rover V8
            Range Rover Classic Vouge SE V8
            Mercedes G280

            ВАШИЯТ СЪВЕТ Е МОЯТ ГЛАС В ОБЩИНАТА!

            Коментар


            • От: Клуб на чревоугодниците

              Първоначално публикуван от ivan kerchev Преглед на мнение
              Вероятно има,но утре ще мога да дам повече инфо,последно бях там миналата година,но аз си знам хотела и никога не съм търсил в интернет,звънкам на собствениците и всичко е уредено.Утре ще звънна на един много близък приятел в Сепарева Баня пък може и нещо още по-добро да намери,но не се притеснявайте аз си знам работата вие само мислете за кога ще правим организацията.
              Те това е истински чревоугодник Направо ти опростих всички тежнения във вид на огнени течности
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • От: Клуб на чревоугодниците

                Аз викам нещо за Януари да го оставим , примерно отиваме на 6 Януари (Петък) и сядаме за Неделя .А и тъкмо некой нема да се покрие за Иванов ден
                Лудак

                Коментар


                • От: Клуб на чревоугодниците

                  Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
                  Аз викам нещо за Януари да го оставим , примерно отиваме на 6 Януари (Петък) и сядаме за Неделя .А и тъкмо некой нема да се покрие за Иванов ден
                  Чукча не читател а писател А! А това че Фърляш камънье у нашата ивановска градинка да не мислиш че ще ни уплашиш Ние ще ги събереме и шъ дигнем дувар..

                  За края на януари го планирахме по принцип.
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • От: Клуб на чревоугодниците

                    Ако е за Януари викам да е 28-29 ?
                    Дайте да решим от по-рано датата защото трябва да го измисля да не работя
                    Лудак

                    Коментар


                    • От: Клуб на чревоугодниците

                      Едната конска е вече налична! ама е малко - пулвин кило
                      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                      Суперспам - спама на суперите

                      Коментар


                      • От: Клуб на чревоугодниците

                        Люси, примерния червоугодник сяда на масата отпочинал и във форма! Аз лично смятам да слея коледа и нова година в едно ( в неделя коля прасе - очаквайте репортаж)! И ти искаш от мен на 6-ти пак да засядам на масата! Много ми е скоро поне на мен!
                        Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 22-12-11, 08:37.

                        Коментар


                        • От: Клуб на чревоугодниците

                          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                          Люси, примерния червоугодник сяда на масата отпочинал и във форма! Аз лично смятам да слея коледа и нова година в едно ( в неделя коля прасе - очаквайте репортаж)! И ти искаш от мен на 6-ти пак да засядам на масата! Много ми е скоро поне на мен!
                          Я раздуй малко къде ще е прасето
                          Лудак

                          Коментар


                          • От: Клуб на чревоугодниците

                            Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
                            Я раздуй малко къде ще е прасето
                            Няма смисъл! Не го знаеш мястото и не си ходил там със сигурност...

                            Коментар


                            • От: Клуб на чревоугодниците

                              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                              Няма смисъл! Не го знаеш мястото и не си ходил там със сигурност...
                              Не бе аз не съм за масата а да му резна граклуня
                              Лудак

                              Коментар


                              • От: Клуб на чревоугодниците

                                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                                Няма смисъл! Не го знаеш мястото и не си ходил там със сигурност...
                                Ми дай координати-декартови, полярни, нишани, ЕЖК.......
                                И ш'та налазим

                                Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
                                ........................ а да му резна граклуня
                                За протокала: вика се " Гръцмуля"!
                                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X