Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на чревоугодниците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

    Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
    Възможно ли е при учредяване на Клуба да се въведат в една екселска табличка данните за теглото на членуващите. Идеята ми е да се следи:
    1. Периодично да се проверява "скатава" ли някой член, което би се отразило на норменото/наднорменото му тегло;
    2. Как варира нетата членска маса във времето: +/- килограми/тонове;
    3. При констатирани безпричинни диета от някой член да ми се налага някакво наказание, водещо до възстановяване на намалените кг.;
    4. СЪревнование по региони. Последния регион на членуващи в Клуба черпи първите.. или подобни културно-масови, сплотяващи колектива...
    5. Съревнования жени-мъже... За период от време кой пол е добавил нетна маса...

    И други подобни статистики, които биха карали всеки Член от Клуба да се почувства горд...
    Ами-и...ако няма състезание и по народна топка,тогава предлагам за име "Д-р Емилова"..?
    Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
    Най-добрият ром е студеният ром!
    Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

    Коментар


    • #62
      От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

      Абе вие пощуряхте и май забравихте основната цел и смисъл на цялата работа..?!! Не е важно как се казва клуба, а колко често се събира и какво изяжда и изпива! "Айдушка среща" е най-точно, вярно и близко до първопричината за цялата работа! Софра или смърт айдушка!

      Поздрави

      Коментар


      • #63
        От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

        Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
        По-скоро от идея за приятно прекарване ще се превърне в друга идея.
        В тотална заблуда си. Това че ние тук си правим майтап няма нищо общо с истината. Идеята се спазва СТРИКТНО! Хапване, пийване и демонстрации на майсторлъци, в изключително добра компания. Това е действителността. Недей да съдиш само по писаното тук, дебелите сме малцинство
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • #64
          От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

          Да бе! Виж че само дебелите гледаме / v Rusia sym, /.
          Последно редактирано от derhunter; 04-06-11, 23:41.
          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

          Коментар


          • #65
            От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

            Марто според мен си най-близо до истината, въпреки че Айдушка среща ми звучи малко.... Виж девиза си го бива отвсякъде.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • #66
              От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

              Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
              За "работна" среща ми се струва най-подходяща софийска среща в делничен ден. Да е по-стегнато организационно и алкохолно за да има резултат.
              Е на софийска среща в делничен ден нема начин останалите, които не са от Софето да присъстват...

              Коментар


              • #67
                От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                Да бе! Виж че само дебелите гледаме / v Rusia sym, /.
                Да бе! Аз съм 51 кг. Ба си дебелата! Хахаха!

                Коментар


                • #68
                  От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                  [QUOTE=Марто (Мартин Христов);1550144]Не е важно как се казва клуба, а колко често се събира и какво изяжда и изпива!/QUOTE]

                  Е това е най-важното!
                  "Ултрасите" от Клуба могат да правят и изненадващи "погроми" на някоя кръчма, като и се изсипят и изконсумират всичката и наличност...
                  Ама това вече ще се регламентира допълнително: стратегия за борба с хранителните продукти....

                  Първоначално публикуван от Dan7 Преглед на мнение
                  Да бе! Аз съм 51 кг. Ба си дебелата! Хахаха!
                  При добро желание може да влезеш в "норма"
                  Публикувайте отговор

                  Коментар


                  • #69
                    От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                    Абе нека има и нещо по-слабо и засукано за цвят! Добре си е така колежката! Не и давайте грешни съвети! Пък при повече кандидадки може и "Мис Вратна паржола" да си организираме! Кандидадките ще дефилират вместо по бански, по вратни паржоли (добре, че жената не чете форума)...

                    Коментар


                    • #70
                      От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                      Кандидадките ще дефилират вместо по бански, по вратни паржоли (добре, че жената не чете форума)...
                      Тя лейди Гага няма да е сама . Това , че колежката е колкото една торба цимент не означава , че не се старае (примерно) , но ако се организирата такива конкурси едва ли това е силуета които трябва да се търси за представителен на групата ( ще ни се смеят чайките).
                      За организирането на учредителното събрание наистина е най-добре да е в София . Там като гледам е позоционирана голяма част от членската маса , пък и имат вече някакъв опит в организацията . Аз от другия ъгъл ще си стоя кротко и ще наблюдавам развоя на събитията , пък когато има чалъм - тогава ..
                      ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                      WJ 4.7

                      Коментар


                      • #71
                        От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                        Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                        Пишете ме и мене.
                        А иначе аз викам Старото да бъде Председател - и без друго всички пукници се организират при него.
                        Не може има по стар от мене другарА и не носим толковаКак звучи само....Председателя пръв падна от конялош пример
                        К мирной жизни не пригоден.
                        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                        Коментар


                        • #72
                          От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                          Пак се отклонихме от същината...
                          Предлагам организационното ядро да се съберем в удобен за всички ден след работа при Ванката /ако ни иска/ Да пийнем по едно, две и да изготвим план за действие, име на заверата и устав. Че като гледам какъв интерес предизвика идеята, без правила някакви няма да стане добре работата. Ще заприличаме на сбирщина в селски хоремаг с чалгарски привкус Пък и няма да е зле да обмислите и вариант за членски внос, за да се включат само сериозни чревоугодници. Така няма да има изцепки от сорта "аз не ям", "аз не пия", гости с ръце в джобовете и дежурни по набутване. Аз поне така разбирам идеята- група единомишленици със сериозни интереси в областта на табиетлийските гозби, питиета и компания, които участват солидарно и в подготовката, и във веселата част, и в почистването на лагерния терен.
                          От мен толкоз. Очаквам предложения

                          Коментар


                          • #73
                            От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                            Цвети, ти как мжа да го напишеш това "ако ни иска"?!? Хайде утре вечер при мен. Те ти предложение. А и да не забравя, изкефих се на последното плюскане, и то на какво на това че не оставихме мястото като при Тони. Може и да сме имали пропуски, Пламен да каже, но важното е че не се изнизахме по терлички.
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • #74
                              От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                              Утре вечер е концерта на на Герена, бре !
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар


                              • #75
                                От: Дискусии по учредяване клуб на чревоугодниците

                                Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                                Цвети, ти как мжа да го напишеш това "ако ни иска"?!? Хайде утре вечер при мен. Те ти предложение. А и да не забравя, изкефих се на последното плюскане, и то на какво на това че не оставихме мястото като при Тони. Може и да сме имали пропуски, Пламен да каже, но важното е че не се изнизахме по терлички.
                                И аз така се изкефих, Ванка Въпреки болежките по костите от неравния терен под палатката
                                Обаче от днес за утре малко е припряно...Ние сме ок, но основните заговорници още не са се изказали. Може и да не са свободни...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X